Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Szörnyű 2022. április 10.gyerekekkel járt itt
Hatalmasat csalódtam és felháborodtam! ! ! Tegnapi nap voltam családommal 6 fő . Este 21 órára kaptunk időpontott . Megérkeztünk megkaptuk az asztalunkat . Ami jelzem 4 főre lenne kényelmes. Mi 6 főre kaptunk 4 főset. Na elindultunk ételért. Akkor jött az igazi csapás . Hidegtál alig van Sushi egyáltalán nem volt.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Pár barátommal itt ünnepeltem a szülinapomat.A személyzet nagyon kedves és udvariasak voltak. Mindenki nagyon jól érezte magát. Biztos hogy megint visszafogunk térni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - EgyébTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2021. december 3.a párjával járt itt
Hosszú ideig zárva volt, még a járvány miatti kötelező időn túl is. Megnyitott. A belső tereken is látszik a frissülés, de enneél többet ér, hogy a pincérek kedvesebbek, a kiszolgálás figyelmesebb, végre lehet bankkártyával is fizetni. Az ételkínálat a "csendesebb" első ebédturnusban is megfelelő, az ízek a krábbinál karakteresebbek, sok apró finomság színesíti a kínálatot.
Kiváló 2021. szeptember 17.barátokkal járt itt
Már nagyon vártuk, hogy megnyisson az étterem.
Évek óta gyakran megyünk az étterembe.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
A személyzet is és az ételek is kifogástalan.
Kiváló 2020. szeptember 13.a párjával járt itt
Sokszor jártunk a zuglói trófea grillben, és jövő szombaton is oda készülünk. Szeretem a látványt, és a hétvégi különlegességek különösen vonzóak a számomra: libamáj pástétom, sushi, békacomb, stb. A pincérek udvariasak, figyelmesek, a szülinapi köszöntések és a kis torta-figyelmesség jó érzéssel tölt el. Az étterem hangulata kiváló.
Kiváló 2019. október 18.gyerekekkel járt itt
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.
Kiváló 2019. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk. . Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az elozoekben megszokott oriasi valasztek finom etelek es finom sutemenyek hada, csak a sulyunk meg ne banja
Udvozlettel:Nyugdijas hazaspar
Kiváló 2019. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Családi esküvőre voltunk hivatalosak ebbe az étterembe. Már több Trófeában jártunk, de ez vitte el a pálmát. Három teremben van a svédasztalos választék, melyen mindenki talál kedvére valót. Mentes ételek is vannak. Nagyon régen ettem békacombot, ami itt volt. Annyiféle édességből lehetett válogatni, hogy nem bírtuk gyomorral.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Egyéb
Szörnyű 2019. július 10.családjával járt itt
A mai napon jártunk a zuglói Trófeában anyukámmal és apukámmal először és utoljára. Ahogy beléptünk az étterembe egy szőke hajú hölgy közölte velünk már az AJTÓBAN! ! ! ! a fogyasztás árát
(biztos nem nézte ki belőlünk, hogy ki tudjuk fizetni. . . .
Gyenge 2019. május 11.a párjával járt itt
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen
1145 BudapestErzsébet királyné útja 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi