Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Ízletes ebédet fogyasztottunk el a Valentin napi hétvégén, isteni kedvenc pezsgőmmel, és brutálisan sok süteménnyel. A felszolgálás első osztályú volt, a választék ötcsillagos! Alig győztem választani a sok finomság között. A felszolgáló előttünk bontotta az italokat (végre ilyen is van). Szülinapomkor is ide tervezünk jönni ebédre vagy vacsira.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk. . Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az elozoekben megszokott oriasi valasztek finom etelek es finom sutemenyek hada, csak a sulyunk meg ne banja
Udvozlettel:Nyugdijas hazaspar

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Családi esküvőre voltunk hivatalosak ebbe az étterembe. Már több Trófeában jártunk, de ez vitte el a pálmát. Három teremben van a svédasztalos választék, melyen mindenki talál kedvére valót. Mentes ételek is vannak. Nagyon régen ettem békacombot, ami itt volt. Annyiféle édességből lehetett válogatni, hogy nem bírtuk gyomorral. A zelleres smothy is csúcs.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az alkalomra.Csak ajànlani tudom mindenkinek.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
A lányom diploma osztását ünnepeltük itt. Az ünnepelt választása alapján mentünk a Trófeába. Előre bejelentkeztünk. Kedves volt a fogadtatás. A kínálatot fantasztikusnak ítéltük. Több féle leves, előétel, főétel és rengeteg dessezert várja az ide látogatókat. Nagyon meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló hölgy mosolygós.
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Mint évek óta mindig, az idén is itt ünnepelte családom a születésnapomat. Az idei összejövetelünk annyiban tért el az előzőektől, hogy most szombatra tudtuk összehozni a családot. Nagyobb választék, minőségi alapanyagok, különleges étkek. A kiszolgálás változatlanul gyors, udvarias. 12 fős társaságnak nagyobb tortát szervíroztak, ami figyelmességüket dicséri.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát persze, hogy újra meglátogattuk kedvenc svédasztalos helyünket. Megrögzött Trófea-fanok lettünk. Semmiképpen nem az vezérel, hogy a lehető legdrágábbat egye az ember a rendelkezésre álló időkereten belül, de hát ha a tengeri herkentyűket szeretem . . . . Egyébként drága a bélszín is, mégsem azt eszem.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Nagyon jól megközelíthető ez a hely tömeg közlekedéssel,és családunk nagy kedvence,remélem még az életben összetudjuk hangolni a csaáldot,korrekt árak és kiszolgálás bőséges adagok,kiszolgálás is jó volt,gyerekekkel is lehet jönni,választék is jó volt,minden jó nem tudok olyat írni,hogy bármivel is probléma lett volna,csak ajánlani tudom mindenkinek

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.12.20.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.27. - 2021.12.05.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.21. - 2020.12.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.680 - 58.240,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364 - 15.162,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975 - 18.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.933 - 27.983,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.27. - 2021.04.02.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.27. - 2021.02.27.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX