kition étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kition értékeléseit!

Olvasd el kition étterem értékeléseit!

kition budapesti értékelései

Remek söröző egy szép téren -

Jaromír a Templomhoz Budapest

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Palotanegyed egyik legszebb részén, a Lőrinc pap téren nyílt meg nemrég ez a cseh söröző, a tér elég eldugott sarkában. Ha itt a honlapon nem olvasok az étteremről, biztos nem tévedek ide. Megérte idetévedni. Kiváló sörválaszték jutányos áron, a legtöbb sör korsója 650 Ft, ami a környékhez és a minőséghez képest jutányos ár.
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Néhány éve nyílt az Egyetem téren a Pad thai lánc egysége, és azóta is töretlenül népszerű. Kezdetben mis is lelkesedtünk érte,aztán szép lassan kiszerettünk belőle. A néhány év alatt 30 %-ot drágult, ma már az alap 1290 Ft, ha egy féle húst és egy féle zöldséget kér rá az ember, 2. 000 Ft fölé megy a számla, egy nem túl nagy adag tésztáért vagy rizsért, ami pár deka húst tartalmaz.
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Valentin nap alkalmából mentünk vacsorázni az étterembe, már többször elsétáltunk előtte, most jött el az idő a kipróbálására. A Krúdyról elnevezett marhahúslevessel kezdtem, feleségem erdei gomba capuccinót kért. A marhahúsleves maga volt a tökély, a Szindbád című film jutott eszembe, ahogy Latinovits majszolta a húslevest.
Továbbra is népszerű -

TRIO Pizza - Újpest-Központ Budapest

Értékelt: 2019. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Három éve írtam először erről a helyről, így megérett az idő egy újabb értékelésre. Őrzi népszerűségét a pizzázó, szinte mindig állnak előtte, de a gyors kiszolgálásnak hála kígyózó sor soha nem alakul ki. A nagy forgalom miatt nincs ideje kihűlni vagy kiszáradni a pizzának, így általában friss és ropogós a pizza, a feltét nagysága a szerencsétől függ.
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Arany János utcai metrónál a hasonlóan igénytelen megjelenésű lángosos mellett található ez a street food áruda. A kiszolgálás elég egykedvű, de elfogadható még, a kért marhahúsos taco egész jó volt, nem túl nagy adag, 3 adagot javasol a hely egy komplett étkezésre. Egy adag ára 500 Ft, a marhahúsosé 600 Ft ( most csak ez volt ) , erre jön a kiegészítők felára.
Szolid indiai remek konyhával -

Haveli Indiai Étterem Budapest

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Itt a honlapon olvasott vélemények alapján jött az ötlet az étterem kipróbálására, miután szeretjük az indiai konyhát. Az elmúlt egy hónap során két másik indiai étteremben is megfordultunk, így friss összehasonlítási élményünk volt. Az étterem megjelenése a 80-as 90-es éveket idézi, különösen a mellékhelyiségen látszik az idő vasfoga.
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egyik hétköznap délután jártam erre, és itt vásároltam meg a hétvégi péksüteményeket. Forgalmas helyen fekszik, nem messze a buszmegállótól, egyik vevő a másikat váltja. Így a kiszolgálás gépiesebb, mint a kisebb forgalmú egységeknél, de azért megfelelő. A péksütemények választéka itt is bőséges, egészséges termékekből is akad, és valamennyi vett áru friss és ropogós volt.
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egyik reggel a metrón jutott eszembe, hogy ebédre szendvicset kellene vennem, így az Arany János utcai megállónál kiszálltam vásárolni. A Kőbánya-kispesti egységnél kisebb volt a választék, jóllehet a reggeli csúcs idején jártam itt, a kedvenc tonhalas szendvicsem éppen nem volt. A választott csirkés és sajtot, pesztós szendvics finom, ropogós, friss volt, utóbbiban kicsit több beltartalom lehetett volna.
Drága és finom péksütemények -

Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest

Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Körülbelül egy éve nyílt a Lipóti új egysége a Kálvin téren a Trio Pizza helyén. Az Egyetem téren és a Ferenciek terén is van pékségük, a sűrű hálózatnak az Egyetem téri egység esett áldozatul. Itt a forgalom nem túl nagy , így a kiszolgálás egész kedves és informatív, új kedvencünk a teljes kiőrlésű nosztalgia kifli, ami reggelente friss és ropogós.
Újévi bárányevés -

Alföldi Vendéglő Budapest

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kedvenc éttermünkben nem volt hely, ezért a sok Új Év tiszteletére bezárt étterem mellett nyitva tartó Alföldi Éttermet választottuk. Jó négy évvel ezelőtt az ebéd menüt próbáltuk, most az Új Évi vacsoránkat költöttük itt el.