Átlagos
2016. augusztus 21.a párjával járt itt 35 Érkezésünkkor egy holt fáradt recepciós hadarta el az ismerteket kb. a hetvenes években épült panel épület portáján. A szocreál hangulatot egy pillanatra törte meg a szobaajtó kártyás "kulcsa" (ami elég bizonytalanul működött. . . hol nyitott elsőre, hol csak a sokadikra) A szobába lépve rögtön 50 évet ugrottunk vissza az időben.
A beépített szekrények még az eredeti darabok lehetnek, a fürdőszobai berendezések szintén. . . . Rájuk férne a csere. . . Az ágyak sem mai darabok, eléggé kifeküdtek, kényelmetlenek voltak, az ágynemű tiszta, de viseltes. Az erkély sarkán óriási pókháló, ami a sok-sok belepusztult repülő rovar miatt biztosan régóta szolgálja a mesteri csapda készítőjét. Az erkélyre valamilyen filcszerű zöld anyag volt leterítve, amit a karbantartóknak nem volt idejük méretre vágni, mindenhol kunkorodott, túllógott. A reggeli választéka szegényes volt. rántotta, magyaros finomságok fatányéron, felvágottak, "kockasajt" másnap főtt tojás, a többi ua. kellemes színfolt volt, hogy a gyerekeket egy oroszlán jelmezbe öltözött dolgozó szórakoztatta. . . A 9 ÓRA KÖRÜL LEZÚDULÓ tömeget két nagyon kedves hölgy próbálta kezelni, kis kocsijukkal megállás nélkül biztosították a tiszta asztalokat az éhes családoknak. Mi egy hirtelen ötlet alapján töltöttünk két éjszakát a szállóban, de nem tervezzük, hogy a jövőben ismét oda mennénk.
3Személyzet
3Tisztaság
4Ár / érték arány
2Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
51 értékelés / 6 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
46 fotózott hely / 4 oldalon