Tibike55 szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg Tibike55 értékeléseit!

Olvasd el Tibike55 szállás értékeléseit!

Borkóstoló a Hotel Cabernetben -

Hotel Cabernet Villánykövesd

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
Nagyon közvetlen személyzet . Hétköznap voltunk a párommal . Egy pince látogatási programra is jelentkeztünk , de sajnos elmaradt jelentkezők hiányában . Kitűnő és nagyon finom ételek és finom borok vártak az étteremben . A csomagban leírt program , amit le foglatunk egy borkóstoló nagyon jó minőségű volt . Remélem legközelebb is tudunk menni .
Tihanyi pihenés a Covid után -

Echo Residence All Suite Hotel Tihany

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
Nagyon jól éreztük magunkat. Jó volt kikapcsolódni a vírus után! Nagyon tetszett ahogy megoldották az étkeztetést! Minden szobának meg volt a saját helye az étteremben! A szakácsok kínálták az elkészített ételeket! Ígaz védő palánk mögül. A Balaton partján fekszik és saját strandja van. Sajnos még hideg volt a víz, így nem tudtunk fürdeni.
Hévízi pihenés 2020. 02 . 13-16 -

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda a sétáló utcában , közel a tóhoz helyezkedik el . Csütörtöktől vasárnapig voltunk . A szoba tágas , jól berendezett , tiszta . A fürdőszoba csodálatos és hatalmas . Az ételek finomak a szakács és a kiszolgáló személyzet kiváló munkát végez . A wellness nagyon tetszett , ahol a vendégek külön törölközőt , szaunalepedőt kaptak és frissítő limonádét ihattak .
Karácsony a Mesteri Termál Hotelben -

Termal Hotel Mesteri Mesteri

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nagyon csendes környezetben van a szálloda ! Egy falu Celldömölk közelében . A szállodát 3 éve adták át ami mellett egy kemping helyezkedik el . A termálvize enyhén szénsavas ami 72 fokon ér a felszínre ! A személyzet kiválóan teszi a munkáját , nagyon segítőkészek . Az ételeket nem helyben főzik , de a faluból hozzák ami nagyon ízletes és bőséges .
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szoba tisztasága rettenetes ! Pókhálók lógtak a plafonon . Az ágy olyan kemény volt mintha a padlón feküdtünk volna . A mérete gyereknek való , nem vagyok magas de a lábam lelógott róla . A személyzet megtett mindent hogy jól érezzük magunkat . Az ételek nagyon finomak , ízletesek és bőséges volt . Vacsorát kértünk a menü ebéd helyet amit nekünk készítettek el .
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető .
Disznótoros hétvége ! -

Sokoró Fogadó Sokorópátka

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Disznóvágáson voltunk családdal és ismerőssel 2018 november 30 - december 02-ig . Nagyon jól éreztük magunkat . A személyzet kiváló ! A szálással , a szobával először volt egy kis gond de hamar megoldották ezt a problémát ! Sajnos az egyik oldalon nem ment rendesen a fűtés , de egy szoba cserét kaptunk ! Az ételek nagyon finoman voltak elkészítve kitűnő kiszolgálással !
Karácsony Mesteriben -

Termal Hotel Mesteri Mesteri

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Karácsonykor voltunk a párommal . A szálloda nagyon szép lett , ami egybe nyílik a gyógyfürdővel . A gyógyfürdőnek enyhén szénsavas vize van . A személyzet nagyon fiatal és segítőkész . Thai masszázs is van , ami nagyon jó volt A szobák minden kényelmet kielégítenek , wifi , síkképernyős tv a szobákban . Zuhanyzós fürdőszoba tágas , és elektromos ruhaszárító is van benne .
Hétvégi kikapcsolódás . -

Termál Panzió Igal

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Az ár érték arány jó . Az étkezés mennyisége és minősége kiváló . A személyzet és a kiszolgálás remek . A termálfürdő közelsége is megfelelő . Sajnos a szálloda megtalálása a GPS alapján sem volt egyszerű , de egy kis érdeklődés után megtaláltuk . A Termálfürdő nagyon szépen lett felújítva , a medencék tiszták , higiénikusak és a masszőrök remekül végzik a dolgukat .
Karácsony a Hotel Sziesztában -

Hotel Szieszta Sopron

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jól éreztük magunkat . A szálloda elhelyezkedése tökéletes . Igaz hogy az idő látszik rajta . A személyzet kedves , segítőkész a wellness rendben , az ételek finomak és bőséges . A szobák tiszták . A kilátás csodálatos . Sokat lehet sétálni a természetben , rengeteg a látnivaló . Sok szervezett kirándulást ajánlanak . Mi fáklyás felvonuláson voltunk a kilátóhoz .