Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

27
160
317
5510
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 201 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5510 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 20. 19:29a párjával járt itt
Délelőtti program után, a 30 fok fölötti hőségben nem kívántunk komplett meleg ebédet, ezért gondoltuk, kipróbáljuk ezt a híres pékséget. Egyébként is szeretjük a jó kalácsokat, ízesített tekercseket, egyebeket, amelyeket a pékségek készítenek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 18:18barátokkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nagyon jó hely finom étel ital kisszolgálás .
Sok mindenkinek ajánlom nem fog csalódni
Nagyon tiszta nyugodt hely
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 17:54a párjával járt itt
Az élménymedence korlátja mozog.
Az élménymedencében alig van ülőhely.
A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda.
A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni.
A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus.
Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami! )
3Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 14:12egyedül járt itt
Remek a szállás, az apartmanos elhelyezés csendet, nyugalmat biztosított. Az étkeztetés várakozáson felüli. hatalmas a választék A fogadó ital , a napi kávé biztosítása nagyon elnyerte tetszésünket. Ami valószinüleg elkerülte figyelmünket: a helyi és közvetlen környékbeli program ajánlatok. Mindenért köszönet!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 20. 12:07gyerekekkel járt itt
3 felnőtt utazott, egy szobāban laktunk. A 4. Emeleten kaptunk szállāst, nem volt jó a pótāgy, habær rosszabbra szāmítottunk. Egy pærna volt és nagyon vékony volt a takaró, szinte egy pléd volt huzatban. A dupla àgy matraca sem a legkényelnesebb.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 9:39barátokkal járt itt
A reggeli elfogadható bár a választék kevés,de a vacsorák majdnem nulla! minden nap aznapi menü volt este a vacsoránál ez felháborítónak tartom!! Így a menün kívül volt még egy választék! Levesek hidegek voltak! Egyszóval nem megfelelő!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
2Szolgáltatások
1Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 9:06a párjával járt itt
Korrábban voltunk ebben a szállodában és maximálisan meg voltunk elégedve, ezért foglaltunk ismet 4 nap három ejszakás pihenést.
Sajnos az éttermi ellátás, az ételek minősége, félesége sokat változott, de nem pozitív irányban.
A személyzet továbbra is kedves és szolgálatkész, a stand kiváló, a szobák tiszták.
5Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 7:18gyerekekkel járt itt
Sokadik kör megtétele után sikerült bejutni a parkolóba, mert a pálinka fesztivál miatt a közvetlen bejárat nem volt lehetséges. A helyszín záró elemre elfelejtettek tájékoztató táblát, szöveget rakni. Végül rendőri segítséget kellett igénybe venni, akik a behajtani tiloson keresztül vittek a helyszínre.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 5:56a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük itt magunkat a férjemmel. A szoba tágas volt és tiszta, a személyzet kedves és segítőkész. A konyha pedig egészen kiváló! Külön köszönet érte, hogy gluténmentesen is lehet étkezni. A wellness részleg is nagyon kellemes, a szálloda parkja szépen gondozott, kellemes látvány.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
0
0
0
Kiváló 2026. június 20. 1:02kollégákkal járt itt
Kötelező program, ha Budapesten/a környéken jársz!
Szuper hangulat, hihetetlenül kreatív tematikus koktélok és megunhatatlan játékválaszték. Az itallap egy külön élmény, a dizájn pedig azonnal beszippant. Nemcsak gamereknek, hanem bárkinek ajánlom, aki vágyik egy kicsit különlegesebb, lazább esti programra. Öt csillag!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
157 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.