Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

61
2064
3090
68322
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3342 helyen első értékelőNépszerű író - 320 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68322 feltöltött kép
2026. június 20. 22:41egyedül járt itt
Ez talán már egy hete volt szóval elég antik vélemény. A Könyvhét dühöngött Budapesten a Vörösmarty téren, persze az ember ilyenkor vesz ezt-azt, betáraz az évre, hogy hülye ne maradjon, sorban áll, a kisgyerekek meg a kedvenc írónéniknél, íróbácsiknál sorban állnak autogramért.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Staropramen Söröző, BudapestStaropramen Söröző, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 19:42a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, finom ételek! Ajánlom mindenkinek, aki a hagyományos konyhát kedveli. Többször voltunk, nem okozott csalódást.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
27
160
317
5510
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 201 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5510 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 20. 19:29a párjával járt itt
Délelőtti program után, a 30 fok fölötti hőségben nem kívántunk komplett meleg ebédet, ezért gondoltuk, kipróbáljuk ezt a híres pékséget. Egyébként is szeretjük a jó kalácsokat, ízesített tekercseket, egyebeket, amelyeket a pékségek készítenek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 18:18barátokkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nagyon jó hely finom étel ital kisszolgálás .
Sok mindenkinek ajánlom nem fog csalódni
Nagyon tiszta nyugodt hely
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 17:54a párjával járt itt
Az élménymedence korlátja mozog.
Az élménymedencében alig van ülőhely.
A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda.
A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni.
A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus.
Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami! )
3Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 14:12egyedül járt itt
Remek a szállás, az apartmanos elhelyezés csendet, nyugalmat biztosított. Az étkeztetés várakozáson felüli. hatalmas a választék A fogadó ital , a napi kávé biztosítása nagyon elnyerte tetszésünket. Ami valószinüleg elkerülte figyelmünket: a helyi és közvetlen környékbeli program ajánlatok. Mindenért köszönet!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 12:14barátokkal járt itt
Olvastam kb 20 véleményt ezek közül 15 negatív volt! De mindegyik után válaszolt az illetékes személy,de minden maradt a régibe! Főleg az ételek,a reggeli választék silány 3 féle szalámi mindig ugyanaz! a vacsorák sz íztelenek hidegek főleg a levesek! nem beszélve,hogy többsége a napi menü maradéka! Ez felháborító! ! ! tartok tőle ,hogy most is meg ígérik. és minden marad a régiben!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
1Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 20. 12:07gyerekekkel járt itt
3 felnőtt utazott, egy szobāban laktunk. A 4. Emeleten kaptunk szállāst, nem volt jó a pótāgy, habær rosszabbra szāmítottunk. Egy pærna volt és nagyon vékony volt a takaró, szinte egy pléd volt huzatban. A dupla àgy matraca sem a legkényelnesebb.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 9:06a párjával járt itt
Korrábban voltunk ebben a szállodában és maximálisan meg voltunk elégedve, ezért foglaltunk ismet 4 nap három ejszakás pihenést.
Sajnos az éttermi ellátás, az ételek minősége, félesége sokat változott, de nem pozitív irányban.
A személyzet továbbra is kedves és szolgálatkész, a stand kiváló, a szobák tiszták.
5Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 7:18gyerekekkel járt itt
Sokadik kör megtétele után sikerült bejutni a parkolóba, mert a pálinka fesztivál miatt a közvetlen bejárat nem volt lehetséges. A helyszín záró elemre elfelejtettek tájékoztató táblát, szöveget rakni. Végül rendőri segítséget kellett igénybe venni, akik a behajtani tiloson keresztül vittek a helyszínre.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
159 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.