Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

91
291
361
3040
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 285 városban járt márFelfedező - 361 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3040 feltöltött kép
Kihagyhatatlan tegnap, 11:52a párjával járt itt
Nagyszerű ez a fürdő! Sok a zöldterület, több gyógyvizes medence van, úszó és élmény is, sőt Kneipp sétaösvény is. Reggel ezt próbáltuk ki, de már akkor is kezdtek melegek lenni a kavicsok. Jól masszírozott. Szaunaház külön van, többféle szauna közt lehet válogatni. Étterem és más étkező helyek is találhatók a fürdőben.
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3090
68558
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68558 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 20. 22:53egyedül járt itt
Ez a Kő fagyi, Kell fagyi, Fő fagyi stb. a gyengém. Szentbékkállán kötelező családi program, még jó, hogy betérünk, ha arra járunk, a Bartók Bélán nagy ajándék, hogy itt is vannak, a Rákóczi téren meg viszonylag frissen fedeztem fel, hát nem szép, hogy már mindenki nyalja a jót, én meg még csak nem is tudok róla.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Főfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, Budapest
Még több kép (2 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3090
68558
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68558 feltöltött kép
2026. június 20. 22:41egyedül járt itt
Ez talán már egy hete volt szóval elég antik vélemény. A Könyvhét dühöngött Budapesten a Vörösmarty téren, persze az ember ilyenkor vesz ezt-azt, betáraz az évre, hogy hülye ne maradjon, sorban áll, a kisgyerekek meg a kedvenc írónéniknél, íróbácsiknál sorban állnak autogramért.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Staropramen Söröző, BudapestStaropramen Söröző, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 19:42a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, finom ételek! Ajánlom mindenkinek, aki a hagyományos konyhát kedveli. Többször voltunk, nem okozott csalódást.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
27
161
318
5570
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 202 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5570 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 20. 19:29a párjával járt itt
Délelőtti program után, a 30 fok fölötti hőségben nem kívántunk komplett meleg ebédet, ezért gondoltuk, kipróbáljuk ezt a híres pékséget. Egyébként is szeretjük a jó kalácsokat, ízesített tekercseket, egyebeket, amelyeket a pékségek készítenek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Panificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, Debrecen
Még több kép (8 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 18:18barátokkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nagyon jó hely finom étel ital kisszolgálás .
Sok mindenkinek ajánlom nem fog csalódni
Nagyon tiszta nyugodt hely
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 17:54a párjával járt itt
Az élménymedence korlátja mozog.
Az élménymedencében alig van ülőhely.
A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda.
A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni.
A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus.
Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami! )
3Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 14:12egyedül járt itt
Remek a szállás, az apartmanos elhelyezés csendet, nyugalmat biztosított. Az étkeztetés várakozáson felüli. hatalmas a választék A fogadó ital , a napi kávé biztosítása nagyon elnyerte tetszésünket. Ami valószinüleg elkerülte figyelmünket: a helyi és közvetlen környékbeli program ajánlatok. Mindenért köszönet!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 12:14barátokkal járt itt
Olvastam kb 20 véleményt ezek közül 15 negatív volt! De mindegyik után válaszolt az illetékes személy,de minden maradt a régibe! Főleg az ételek,a reggeli választék silány 3 féle szalámi mindig ugyanaz! a vacsorák sz íztelenek hidegek főleg a levesek! nem beszélve,hogy többsége a napi menü maradéka! Ez felháborító! ! ! tartok tőle ,hogy most is meg ígérik. és minden marad a régiben!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
1Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 20. 12:07gyerekekkel járt itt
3 felnőtt utazott, egy szobāban laktunk. A 4. Emeleten kaptunk szállāst, nem volt jó a pótāgy, habær rosszabbra szāmítottunk. Egy pærna volt és nagyon vékony volt a takaró, szinte egy pléd volt huzatban. A dupla àgy matraca sem a legkényelnesebb.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
161 értékelés / 17 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.