Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

61
2071
3100
68693
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1062 városban járt márFelfedező - 3349 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68693 feltöltött kép
tegnap, 11:52a párjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Na de ki jár ide? Vagy hogyan talál ide? Hát például az ittjartam alapján. Eltöprengtem azon, hogy számtalanszor elmászkáltam itt valamiért, de még soha nem jutott eszembe, hogy kintről kerüljem meg a Corvin negyed sarkát gyalog, bármikor mindig inkább az történt, hogy bemegyek a mozi felé és ott megyek át.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, BudapestKicsi Japán - Üllői út, Budapest
Még több kép (11 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4546
8
35694
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35694 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 25. 22:59a párjával járt itt

Bíró Dániel tavaly távozott a konyha éléről s egy átmeneti időszakot követően egy másik kiváló séf, Haraszti Zsolt vette át a helyét bő három hónapja, aki jobbnál jobb helyeken dolgozott korábban, ezek jó részébe sikerült eljutnom. Versenyeredményei is impozánsak: Czifray versenysorozat ezüst fokozat; 2018 Bocuse dOr 4.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
ZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, BudapestZAZIE Bistro & Bar, Budapest
Még több kép (19 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4546
8
35694
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35694 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 25. 22:33a párjával járt itt
2013-ban egy 22 éves ifjú tehetség, Mizsei János került a konyha élére. Aki viszont nemcsak megállta helyét, hanem fokozatosan a maga képére formálta az egész éttermet, a szó legszorosabb értelmében. A Costes Grouphoz való 2024-es csatlakozás lehetővé tett egy dizájnváltást, aminek szerves része az a tudatosan követett cél, hogy a vendég úgy érezze, mintha a séf a saját otthonában fogadná őt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
MÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, BudapestMÁK restaurant, Budapest
Még több kép (29 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 25. 10:24családjával járt itt
Nyitása óta rendszeresen kerestük fel az ETNO BISTRO-t, legutóbb 2026. 06. 25-én. Az ételek minősége, ízvilága kiábrándító, ehetetlen volt, szinte érintetlenül hagytuk. Sok külföldi látogató is hasonlóan tett körülöttünk, remélem nem ez alapján ítélik meg a magyar konyhát . . .
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6386
1020
118156
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4223 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118156 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 25. 10:12kollégákkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Immáron több mint 6 éve működnek itt a Bakáts téren, Belső-Ferencváros egyik legnépszerűbb kézműves péksége, de a kávéjuk is kitűnő. A pékáruk tartósítószer- és mesterséges adalékanyagoktól mentesen, hagyományos technológiával készülnek. Valódi kovászos kenyereket és vekniket sütnek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, Budapest
Még több kép (3 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6386
1020
118156
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4223 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118156 feltöltött kép
2026. június 25. 9:54 járt itt
Budapest gasztronómiai életének meghatározó szereplője, a Zsidai-csoport tulajdonosi körébe tartozik a JUNE, amely a MOM Park Bevásárlóközpontban található. 2026 tavaszán nyitottak meg a korábbi Spíler Buda helyén. Prémium színvonalú, új generációs gasztrohelyként kategorizálják őket, ahol közel-keleti és mediterrán ételekre fókuszáló fúziós konyhát visznek.
5Ételek / Italok
3Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
JUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), Budapest
Még több kép (18 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 24. 14:18a párjával járt itt
Megkockáztatom, hogy a legjobb Specialty kávézó egész Budapesten. Kedves kiszolgálás, a kávéhoz nagyon értenek. Házi készítésű desszertek, amik elképesztően jók. A Répatortájukat mindenkinek meg kell kóstolnia. Bagira kávéval dolgoznak, nagyon jót is ittunk. Hangulatos, nagyon szép hely, a belsőépítésznek külön dícséret jár.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
NoDepresso, BudapestNoDepresso, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2071
3100
68693
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1062 városban járt márFelfedező - 3349 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68693 feltöltött kép
Érdekes 2026. június 24. 10:59a párjával járt itt
Június 20-án, szombaton volt a Múzeumok éjszakája, ami ezért egy slágeresemény, de mi most nem a sötét éjbe vettük be magunkat, hanem a kánikulai fényes nappalba, ugyanis ebből az alkalomból kinyílt az egyébként felújítás miatt zárva tartó Iparművészet múzeum.
Itt fényképeztem:
Iparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, Budapest
Még több kép (26 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2071
3100
68693
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1062 városban járt márFelfedező - 3349 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68693 feltöltött kép
2026. június 23. 21:19egyedül járt itt
Ne feledjem a Veres Pálné utcában elkövetett vegetáriánus napomat, a Govindában ebédeltem, aztán rutinosan átsétáltam a 100-200 méterre lévő szintén húsmentes Napfényesbe, hogy ott folytassam. Az embernek legyen stílusa, ha elkezd valamit, akkor fejezze is be. Itt pedig az ivásra és fagylaltra koncentráltam, kehelyben kértem három gombócot, de ezt megelőzően egy citromos limonádét.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Napfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
130
1
18
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2026. június 22. 15:59családjával járt itt
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag után nehéz, ill.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
173 értékelés / 18 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.