Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
ma, 21:19egyedül járt itt
Ne feledjem a Veres Pálné utcában elkövetett vegetáriánus napomat, a Govindában ebédeltem, aztán rutinosan átsétáltam a 100-200 méterre lévő szintén húsmentes Napfényesbe, hogy ott folytassam. Az embernek legyen stílusa, ha elkezd valamit, akkor fejezze is be. Itt pedig az ivásra és fagylaltra koncentráltam, kehelyben kértem három gombócot, de ezt megelőzően egy citromos limonádét.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Napfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
130
1
18
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 15:59családjával járt itt
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag után nehéz, ill.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 21. 23:47egyedül járt itt
Hogy megnyitottak júniusban, persze, hogy kimentem a múlt héten. Volt elég hírverés. Hogy más hogyan menjen ki oda, azt nehezen dönteném el más helyett, a tömegközlekedéses megközelítés bonyolultnak látszott, hát autóval mentem az Őrmezőre, aztán, ha nem figyelsz eléggé és elrontod a bekanyarodást, mehetsz még vagy 8 kilométert össze-vissza kanyarogva.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Verás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, Budapest
Még több kép (21 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
2026. június 21. 23:40egyedül járt itt
Na, ez itt egy abszolút mellékvágány, nem is tartozik az étteremértékelések sorába, de láttam, hogy itt fent van ez a tétel, én meg a múlt héten voltam ott, hát pirulva megemlítem. Bem mozi, délután, sajtóvetítés, ilyenkor a sok mihaszna élősdi elhozza valami barátnőjét, ismerőst is valami kis potyára, de nincs helyreszóló jegy, szóval, időben ott kell lenni, résen kell lenni.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bem Mozi Kávézó, BudapestBem Mozi Kávézó, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 22:14családjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nem fogom túlspirázni, de Olaszországban éreztem magam!
Köszönjük azt a szeretetet amit kaptunk!
Sűrűn fogjuk látogatni az biztos!
Grazie mille!!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Amici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, Budapest
Még több kép (4 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Gyenge 2026. június 21. 22:05csoporttal járt itt
A tegnapi nap voltunk egy kedves kis társasággal. Ebédelni mentünk, rendelt mindenki. Eddig oké. Rám került a sor, gondoltam eszem egy cézár salátát. Kérdezem a pincért mekkora adag? Nagy adag, elég lesz! Ez volt a legolcsóbb, gondoltam jól lakom vele! 3. 800 Ft. K8hoztak egy kicsi tálkába kicsi salátát, néhány kis falatka hússall és egy-egy kocka kenyérkével.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 21. 20:28gyerekekkel járt itt
Lepukkant,régen sokat jártunk ide...de most óriásit esett a szinvinal,az ételekről nem is beszélve....a hamburgerük ehetetlen....és drága,a hekk jó lett volna,ha kicsit tovább sütik......
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Átlagos 2026. június 21. 16:03egyedül járt itt
Az már csak ugye úgy van, hogy ha az ember megneszel egy vietnami éttermet, hát ott terem és enni kezd. Nem volt ez ezzel a Dong Doval sem másképp, mely a József körúton fészkel a Rákóczi tér és a Népszínház utca között. Nem sokan voltak, amikor betoppantam, egy nő evett egy asztalnál, de aztán ő is elment. Maradtam én.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, Budapest
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
1
0
1
Szörnyű 2026. június 21. 14:44 járt itt
Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával.
A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították.
Ez felháborító!
Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás.
Ez volt az utolsó rendelésem innen!
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 20. 22:53egyedül járt itt
Ez a Kő fagyi, Kell fagyi, Fő fagyi stb. a gyengém. Szentbékkállán kötelező családi program, még jó, hogy betérünk, ha arra járunk, a Bartók Bélán nagy ajándék, hogy itt is vannak, a Rákóczi téren meg viszonylag frissen fedeztem fel, hát nem szép, hogy már mindenki nyalja a jót, én meg még csak nem is tudok róla.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Főfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, BudapestFőfagyi Fagylaltozó, Budapest
Még több kép (2 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
167 értékelés / 17 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.