Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc
3534 Miskolc, Dorottya u. 1.

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc a térképen

jazz, könnyűzene, alkalmanként
Gépzene:
jazz
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Emelet - max. 70 fő
Visa, EC/MC
Budweiser , Krönenburg

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc bemutatkozása

Gasztronómiai kirándulásra várjuk a lillafüredi erdei kisvasút városi végállomásához Diósgyőrbe, egy franciás bisztrók hangulatát megidéző miliőbe.
Ragaszkodunk a friss, szezonális alapanyagokhoz, a környékbeli őstermelők életben tartásához. A jó minőségű alapanyagok ízét nem fedjük el fűszersókkal. Ha már fűszerezünk, csak és kizárólag friss fűszernövényeket használunk, hogy azok segítsenek életre kelteni a jó alapanyagok ízét.
Modern konyhatechnológia, egyediség, minőség, színvonal - ez az, amit a Végállomás Bistorant csapata munkájában a legfontosabb tart.

Várjuk szeretettel, válogasson kedvére!

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc képei

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Előre foglaltam asztalt, mert az értékeléseket olvasva szükség volt rá. És tényleg. A felszolgáló nagyon profi és kedves volt, életünkben először ittunk alkoholmentes gin-tonicot, az Ő ajánlására. kÜLÖN KÖSZÖNET ÉRTE NEKI, HA OLVASSA:)És nem bántunk meg: valami mennyei volt. A megrendelt ételek fenségesek voltak, tele gyomorral indultunk tovább hétvégi programunkra.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely közelében lakom, de az árai miatt évente 1-2 alkalommal ülünk be oda, hozzámlátogató rokonokkal. Egyetlen alkalmat sem emelnék ki, általában mondhatom, hogy nincs semmi baj a hellyel, az ételekkel, de semmi nem indokolja az árait
(legutóbb: 3 csésze leves, egy gyerekadag rántott csirkemell, egy bécsiszelet, egy sztrapacska, egy limonádé, 2 sör, egy jagermeister 21.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Térképes kereső alapján találtuk a helyet, az értékelést néztük mindössze. Nem menüt kértünk, ezért kicsit tovább tartott, de hosszú időnek nem nevezném. Grill halat és grill zöldséget kértem, az íze semmi különös, viszont szerintem elég kevés volt egy adagnak, éppen arra elég, hogy akkor valamit ettél, de egy óra múlva már éhes vagy.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi ritka eseményt ünnepeltünk. Az étel fele finom, a másik fele nem. Hogy kora nyáron miért nincs petrezselymes újkrumpli, uborka saláta és miért ízetlen a csirke mell? A kiszolgálás kiváló volt.
Valószínű szakácsprobléma lehet.Nem rossz hely, de túl sokat nem kell várni tőle. Az emberi oldal erősebb mint a kaja minősége.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párom születésnapját ünnepeltük. Maximálisan meg voltunk elégedve mind az ételekkel, mind pedig a kiszolgálással. Az étterem a villamossínek mellett található, van kiülős része, de egyáltalán nem zavaró a forgalom. A belső tér nagyon hangulatos, vonatülésekre hasonlító kanapékon lehet helyet foglalni. A felszolgálók rendkívül kedvesek, segítőkészek voltak.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
Családi vacsorára tértünk be az étterembe, ami gyönyörűen, igényesen felújított. Az egyik pincér azonnal hozta az étlapot, mi pedig lelkesen válogattunk. Sikerült is hamar eldönteni ki mit szeretne enni, inni. Miután fél órát ültünk ott, pincérünk nem tért vissza, így felálltunk, és átmentünk egy másik étterembe, ahol a vendég szép környezeten kívül kap kiszolgálást is.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Korábban céges vacsorán,német ill. japán vendégekkel jártam ott ,két alkalommal is,igazán ínyenc ételeket ettünk. Igazából most a Pisztrángo telepreindultunk el a családommal,de mivel rengetegn voltak ott, visszafordultunk és kerestünk másik ebédelő helyet. Mivel aznapra esett a ballagásmindenhol sokan voltak, véégül "beugrott" a Végállomás.

boogi TOP étteremértékelő
2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napot barátainkkal Miskolctapolcán töltöttünk. Mivel a szálláson csak reggelit kaptunk, kipróbáltuk a környék ígéretes helyeit: Anyukám mondta Encsen, Végállomás Diósgyőrött, Dűlő Miskolcon. Ez a három hely a legtöbb budapesti helyet kenterbe veri. Mindhárom magas színvonalú, méltán híres étterem, nem tudok rangsort felállítani, márcsak azért sem, mert mindenütt mást ettünk.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Kevés olyan érték van egy étterem esetében, mint a személyesség, mely többnyire azzal párosul, hogy a tulajdonosoknak amellett, hogy bukni nyilván nem szeretnének a vállalkozáson, nem a profit az elsőrendű céljuk, hanem az, hogy minőséget, jót adjanak. Mondani sokan mondják ezt magukról, mert ugye ki lesz hülye nyíltan vállalni, hogy nem érdekli a minőség, csak a pénz, de kevés helyen köszön vissza ez a hozzáállás valójában.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Márton napjára foglaltunk asztalt a párommal egy korai vacsorára. Megérkezésünknél már akadt egy kis gond. Asztal papírral leterítve menű ebédeltetésre,így is hagyták nekünk, mint egy menzán. Majd az asztalunkra hanyagul odalöktek nekünk egy menűsor étlapot, ami csak az aznapi menűről szólt.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 15.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.26. - 2021.01.03.
Napraforgó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.12.23.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.374 - 13.810,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
2020.03.13. - 2020.12.22.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.907 - 26.616,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.01. - 2020.10.22.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Harmony Vendégház
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.07.01. - 2020.08.31.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.08.13. - 2020.08.13.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2020.12.23.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2020.08.13. - 2021.08.13.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Panoráma Hotel Noszvaj Miskolc
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) MiskolcX