Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc
3534 Miskolc, Dorottya u. 1.

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc a térképen

jazz, könnyűzene, alkalmanként
Gépzene:
jazz
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Emelet - max. 70 fő
Visa, EC/MC
Budweiser , Krönenburg

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc bemutatkozása

Gasztronómiai kirándulásra várjuk a lillafüredi erdei kisvasút városi végállomásához Diósgyőrbe, egy franciás bisztrók hangulatát megidéző miliőbe.
Ragaszkodunk a friss, szezonális alapanyagokhoz, a környékbeli őstermelők életben tartásához. A jó minőségű alapanyagok ízét nem fedjük el fűszersókkal. Ha már fűszerezünk, csak és kizárólag friss fűszernövényeket használunk, hogy azok segítsenek életre kelteni a jó alapanyagok ízét.
Modern konyhatechnológia, egyediség, minőség, színvonal - ez az, amit a Végállomás Bistorant csapata munkájában a legfontosabb tart.

Várjuk szeretettel, válogasson kedvére!

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc képei

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) Miskolc vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
A hely közelében lakom, de az árai miatt évente 1-2 alkalommal ülünk be oda, hozzámlátogató rokonokkal. Egyetlen alkalmat sem emelnék ki, általában mondhatom, hogy nincs semmi baj a hellyel, az ételekkel, de semmi nem indokolja az árait
(legutóbb: 3 csésze leves, egy gyerekadag rántott csirkemell, egy bécsiszelet, egy sztrapacska, egy limonádé, 2 sör, egy jagermeister 21.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Térképes kereső alapján találtuk a helyet, az értékelést néztük mindössze. Nem menüt kértünk, ezért kicsit tovább tartott, de hosszú időnek nem nevezném. Grill halat és grill zöldséget kértem, az íze semmi különös, viszont szerintem elég kevés volt egy adagnak, éppen arra elég, hogy akkor valamit ettél, de egy óra múlva már éhes vagy.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Igazi ritka eseményt ünnepeltünk. Az étel fele finom, a másik fele nem. Hogy kora nyáron miért nincs petrezselymes újkrumpli, uborka saláta és miért ízetlen a csirke mell? A kiszolgálás kiváló volt.
Valószínű szakácsprobléma lehet.Nem rossz hely, de túl sokat nem kell várni tőle. Az emberi oldal erősebb mint a kaja minősége.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Párom születésnapját ünnepeltük. Maximálisan meg voltunk elégedve mind az ételekkel, mind pedig a kiszolgálással. Az étterem a villamossínek mellett található, van kiülős része, de egyáltalán nem zavaró a forgalom. A belső tér nagyon hangulatos, vonatülésekre hasonlító kanapékon lehet helyet foglalni. A felszolgálók rendkívül kedvesek, segítőkészek voltak.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
Családi vacsorára tértünk be az étterembe, ami gyönyörűen, igényesen felújított. Az egyik pincér azonnal hozta az étlapot, mi pedig lelkesen válogattunk. Sikerült is hamar eldönteni ki mit szeretne enni, inni. Miután fél órát ültünk ott, pincérünk nem tért vissza, így felálltunk, és átmentünk egy másik étterembe, ahol a vendég szép környezeten kívül kap kiszolgálást is.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Korábban céges vacsorán,német ill. japán vendégekkel jártam ott ,két alkalommal is,igazán ínyenc ételeket ettünk. Igazából most a Pisztrángo telepreindultunk el a családommal,de mivel rengetegn voltak ott, visszafordultunk és kerestünk másik ebédelő helyet. Mivel aznapra esett a ballagásmindenhol sokan voltak, véégül "beugrott" a Végállomás.

boogi TOP étteremértékelő
2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napot barátainkkal Miskolctapolcán töltöttünk. Mivel a szálláson csak reggelit kaptunk, kipróbáltuk a környék ígéretes helyeit: Anyukám mondta Encsen, Végállomás Diósgyőrött, Dűlő Miskolcon. Ez a három hely a legtöbb budapesti helyet kenterbe veri. Mindhárom magas színvonalú, méltán híres étterem, nem tudok rangsort felállítani, márcsak azért sem, mert mindenütt mást ettünk.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Kevés olyan érték van egy étterem esetében, mint a személyesség, mely többnyire azzal párosul, hogy a tulajdonosoknak amellett, hogy bukni nyilván nem szeretnének a vállalkozáson, nem a profit az elsőrendű céljuk, hanem az, hogy minőséget, jót adjanak. Mondani sokan mondják ezt magukról, mert ugye ki lesz hülye nyíltan vállalni, hogy nem érdekli a minőség, csak a pénz, de kevés helyen köszön vissza ez a hozzáállás valójában.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Márton napjára foglaltunk asztalt a párommal egy korai vacsorára. Megérkezésünknél már akadt egy kis gond. Asztal papírral leterítve menű ebédeltetésre,így is hagyták nekünk, mint egy menzán. Majd az asztalunkra hanyagul odalöktek nekünk egy menűsor étlapot, ami csak az aznapi menűről szólt.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár héttel ezelőtt voltunk testvéremékkel a Végállomás Étteremben. Menüt kértünk, ami gyorsan elkészült. Kedves és barátságos volt a felszolgáló. Gyorsan kihozták nekünk a rendelt ételeket és italokat. Nagyon tiszta és modern étterem. Az ételek minősége kiváló volt, az ára menük esetén nagyon olcsó. A természet jegyei is megjelennek belül az étteremben.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.08.31.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.01. - 2019.12.20.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
Zsóry Hotel Zen & Spa
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.19. - 2020.05.30.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.12.22.
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.03.31.

Szállodák Miskolc környékén
Hotel Villa Völgy Miskolc
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

Végállomás Bistorant (Bistro & Restaurant) MiskolcX