3,9

51.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Napfényfürdő Aquapolis Szeged vélemények

Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. augusztus 15.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy hetet töltöttünk családommal a szomszédos szállodában, így minden nap volt lehetőségünk élvezni a sok csúszdát, és a kinti strandot is. Kisebb balesetek történtek a fürdőben majdnem mindannyiunkkal,de ez nem a fürdő hibája volt persze. Tetszett, hogy a gyermek saját felelősségre, karszalaggal használhatta a csúszdákat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 16.családjával (gyerekekkel) járt itt
Sok helyen megfordultunk már az országban, és jobbnál jobb strandokon jártunk már. ez egy átlagosnak mondható és sajnos drága is. Nem beszélve arrol hogy a felnőtt jegy 5 ezer forint ami gondolom a csuszda miatt van de ha nem szeret csuszdázni az ember miért kell kifizetni. . A tv ben a reklám nagyon jónak bizonyult és ezért kerestük fel a strandot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. december 28.a párjával járt itt
Akciós jegyet vettünk, így ár-érték arányban rendben volt. Szuper élmény elemek vannak a medencében, sokféle csúszda van és egyedinek mondható az óriás csúszdák, amiket lifttel lehet megközelíteni. Elég hosszú csúszásban lehet részük a kék csúszdán lecsúszóknak kb. 2 perc. Nagyon jó élmény! A sárga csúszda a végén kicsit meredekebb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. november 5.családjával (gyerekekkel) járt itt
Családdal voltunk itt. Bár egész napos belépőt vettünk, a fél napos is bőven elég lett volna. Gyerekes családként elsősorban a csúszdavilág érdekelt bennünket. Tényleg nagyon jó, változatos. Azonban borzasztó hűvös maga a helyiség. A gyógymedencéknél sokkal melegebb volt, ott viszont nem a mi korosztályunk foglalta el a medencék nagy részét.
Kiváló 2016. szeptember 24.családjával (gyerekekkel) járt itt
Lányunk fizetett be a férjével házassági évfordulót ünnepelni egy hétvégére a közeli szálláshelyre. Annyira tetszett nekik, hogy visszatértek a kislányaikkal egy wellness hétvégére. A középső fürdőzős napra bennünket is meghívtak a férjemmel. A belépő kicsit borsos nyugdíjasoknak is.
Itt fényképeztem:
Napfényfürdő Aquapolis Szeged -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2016. július 21.barátokkal járt itt
Annak ellenére, hogy a fürdőben számos medence és különleges csúszda van, valahogy mégsem jó érzés ott lenni. Nem tudom, hogy ki tervezte a fürdő belső részét, de az egész egy óriási betontömb, aminek a falára felfestettek pár óriási képet a beton hatást enyhítendő, de sajnos ez kevés.
Gyenge 2016. március 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagy csalódás volt számomra,drága belépő gyenge minőségű csúszdák ,leszedik az ember könyökéről a bőrt a toldások,a belső mennyezet olyan mint egy felüljáró alja. A medencék melletti burkolat iszonyatosan csúszik életveszélyes! ! ! Igénytelen lepukkant öltözők,amiből túl kevés van. A Makói fürdő mellett labdába se rúghat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 8.családjával (gyerekekkel) járt itt
A téli szünetben jártunk itt. Igaz a belépő nem volt olcsó, mivel kiemelt időszak volt éppen, de bőven megérte az árát! Külön jó volt, hogy 9 beltéri csúszda is van, így tényleg nem lehet unatkozni! A fürdő hatalmas, viszont tisztaság van mindenhol. A büfék ár-érték arányban megfelelőek, balatonparti árakhoz képest olcsóbbak.