Rétes Étterem Vonyarcvashegy

8314 Vonyarcvashegy, Zrínyi utca 41.

Rétes Étterem Vonyarcvashegy a térképen

Rétes Étterem Vonyarcvashegy vélemények

wolferl TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt, az ételek most is finomak voltak, de úgy látszik, a kiszolgálás színvonala csökken. Sikerült kifognunk egy kritikán aluli pincért, akinél idegesítőbbet nehezen tudok elképzelni. Kezdjük ott, hogy gondolkodás nélkül káromkodik a vendég előtt, ráadásul a 4 éves kislányunk jelenlétében. Kérlek, gondolkodj már, öregem!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Az étteremben egy júliusi estén vacsoráztunk, így egy kültéri asztalt foglaltunk. Az ételek alapvetően finomak voltak, viszont nem nyújtottak annyit, amit ezért az árért gondoltunk volna. Egyszerű tálalás, a petrezselymes burgonyán szárított petrezselyem volt, a búzasörbe nem tettek citromkarikát.

koverj TOP szállásértékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Az étterem közel van a strandhoz, jó az elhelyezkedése. A legnagyobb hőségben mentünk oda vacsorázni. Az étterem rész rendkívül fülledt volt, szinte elviselhetetlen meleg. Mivel nagyon gyorsan jött a pincér és már kikértük az ételt, így nem mentünk el. Néhány méterrel arrébb levő asztalnál egy pár cigarettázott és az is rendkívül zavaró volt étkezés közben.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Sajnos csalódás volt. A kiszolgálás katasztrofális. A pincér túlságosan közvetlen, zavaróan. Az ételeket italokat viszonylag gyorsan kihozták, jó is lett volna, ha a szakács egy picit jobban odateszi magát. Látványos hamburgereket kaptunk az biztos. Aránytalanul drága hely. Nem voltunk elragadtatva összességében.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Első választásnak kitűnő volt a Rétes étterem. Mivel nagyon éhesek voltunk a lehető legjobb helyre ültünk be. A kiválasztott ételek igazán gyorsan az asztalunkra kerültek, így a felszolgálók nem igazán ètették miért nem eszünk. Szükségünk volt egy kis időre, mire felocsudtunk a döbbenetből.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rétes Étterem, másik nevén Rétes Ház. Baráti meghívásra tértünk be ebbe a kisvendéglőbe. Kellemes kerthelyiség sok leanderrel, udvarias kiszolgálás, korrekt ételek, árak. Semmi extra, de semmi rossz vagy kellemetlen. Mi pizzát ettünk, ami jó nagy adag volt, így a hely specialitására, a rétesekre már nem jutott "hely". Talán majd legközelebb.

Legnépszerűbb csomagok Vonyarcvashegyen és környékén
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter esti gála vacsorával, retro disco-val, himnuszváró pezsgővel, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2020.11.29. - 2021.11.29.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.12.13.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2021.12.31.
Tea Apartman
Balatongyörök
2021.03.02. - 2021.11.29.

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Vonyarcvashegy
Wolf Panzió Vonyarcvashegy
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Páros romantika (min. 2 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Rétes Étterem VonyarcvashegyX