Babka Deli Budapest

Gyenge
Szörnyű
3Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.08.31-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd
28.620 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Babka Deli Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 12.egyedül járt itt
ZigZag vezetett rá, az ő értékelése miatt jöttem, tehát egyértelműen ittjartam. hu befolyás. Kellemes kis bolt ez, mondhatnám, hogy intelligens kínálattal.
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Babka Deli Budapest - Külső képBabka Deli Budapest - BelsőBabka Deli Budapest - BelsőBabka Deli Budapest - Étel/italBabka Deli Budapest - Étel/italBabka Deli Budapest - BelsőBabka Deli Budapest - Étel/italBabka Deli Budapest - Étel/italBabka Deli Budapest - Étel/italBabka Deli Budapest - Külső kép
Még több kép (7 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2386 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67943 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 24.egyedül járt itt
A Babka étterem a mai napig nagy népszerűségnek örvend a pesti oldalon, a Margit híd lábánál. A budai oldalon egy lényegesen kisebb egységgel, egy kis szatócsbolttal jelentek meg, amit mostanában delinek szokás hívni itt Budapesten. A Móricz Zsigmond körtéri egység igazán kedves, egyszerre kisbolt, kávézó, bisztrócska.
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Babka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - EgyébBabka Deli Budapest - Egyéb
Még több kép (5 db) >>