Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

33
15
6
59
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt már1 évnyi aktív tagság
tegnap, 11:34gyerekekkel járt itt
Ismét egy kellemes hosszú hétvégét töltöttünk itt a családdal. Szépek a szobák, jók és finomak voltak az ételek. Tetszik a wellness részleg és az átjárás a fürdőbe. Egyetlen negatívum az egészben, hogy vacsoránál nincs víz az asztalokon, sőt az üdítő automatákból sem jött még víz sem.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű tegnap, 10:24családjával járt itt
Nyitása óta rendszeresen kerestük fel az ETNO BISTRO-t, legutóbb 2026. 06. 25-én. Az ételek minősége, ízvilága kiábrándító, ehetetlen volt, szinte érintetlenül hagytuk. Sok külföldi látogató is hasonlóan tett körülöttünk, remélem nem ez alapján ítélik meg a magyar konyhát . . .
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6386
1020
118156
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4223 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118156 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 10:12kollégákkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Immáron több mint 6 éve működnek itt a Bakáts téren, Belső-Ferencváros egyik legnépszerűbb kézműves péksége, de a kávéjuk is kitűnő. A pékáruk tartósítószer- és mesterséges adalékanyagoktól mentesen, hagyományos technológiával készülnek. Valódi kovászos kenyereket és vekniket sütnek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, BudapestKisperec Kézműves Sütöde, Budapest
Még több kép (3 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6386
1020
118156
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4223 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118156 feltöltött kép
tegnap, 9:54 járt itt
Budapest gasztronómiai életének meghatározó szereplője, a Zsidai-csoport tulajdonosi körébe tartozik a JUNE, amely a MOM Park Bevásárlóközpontban található. 2026 tavaszán nyitottak meg a korábbi Spíler Buda helyén. Prémium színvonalú, új generációs gasztrohelyként kategorizálják őket, ahol közel-keleti és mediterrán ételekre fókuszáló fúziós konyhát visznek.
5Ételek / Italok
3Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
JUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), BudapestJUNE Budapest (MOM Park), Budapest
Még több kép (18 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 6:56a párjával járt itt
Azt hiszem "kis családos" a neve a szobának, amiben megszálltunk. Kiváló volt benne, hogy ha valamelyikünk előbb ébredt, akkor át tudott menni a másik helyiségbe olvasni. A konyha kimagasló, a programlehetőségek szintén. Kedves és segítőkész mindenki. a 107-esben voltunk, a belső építész pazar munkát végzett. A medencék rendszere is nagyon jól van megalkotva. Gratulálok mindehhez.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2071
3100
68693
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1062 városban járt márFelfedező - 3349 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68693 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 24. 22:04egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A Kozárdi Kamra nem véletlen, uticél volt, a kérdés csak az lehetett, hogy mikor érek oda? Ráadásul előtte beszélgettem a cserhátszentiváni plébánossal is erről a helyről, hát még jobban motivált.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, Kozárd
Még több kép (14 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2071
3100
68693
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1062 városban járt márFelfedező - 3349 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68693 feltöltött kép
Érdekes 2026. június 24. 21:36egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A tétel itt volt fent, megtaláltam, láttam, hogy ketten már rázizzentek a témára, én meg hoztam hozzá képet. Ha már úgyis arra jártam. Mauks Ilonáról szó volt már Horpácson, meg itt a mohorai kiállításon, meg a templomban is, ahol esküdtek Mikszáth Kálmánnal, meg még a sírjánál is külön, így aztán több bőrt nem akarok lehúzni ugyanarról a témáról. Jó szobor, jó helyen van.
Itt fényképeztem:
Mauks Ilona mellszobra, MohoraMauks Ilona mellszobra, MohoraMauks Ilona mellszobra, Mohora
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2071
3100
68693
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1062 városban járt márFelfedező - 3349 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68693 feltöltött kép
Érdekes 2026. június 24. 21:19egyedül járt itt
A térképen a Palotási forrás felirat állított meg, a helyi neve meg csurgó. Hát nézzük a forrást van egy kialakított parkoló, árnyas pihenőpadok, piknikezésre is alkalmasak, persze, ki a fene akar a falu közepén piknikezni, de el tudom képzelni, hogy jó ez, kamasz lennék, idejárnék a csajokkal csókolózni éjjel.
Itt fényképeztem:
Palotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, Palotás
Még több kép (5 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
0
0
0
Átlagos 2026. június 24. 16:07gyerekekkel járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 24. 16:00a párjával járt itt
A szoba nagyon tetszett, tiszta volt, kényelmes. A fürdőszobában érezhető volt bizonyos kellemetlen szag, ami csővezeték problémára utalhat, ezt érdemes lenne felülvizsgálni. Bár most unoka nélkül voltunk, de jó lenne családbaráttá tenni a szállodát, pl. gyerekeknek érdekes programokkal, játszóházzal, akkor rosszabb idő esetén is lefoglalhatók lennének a gyerekek.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
158 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.