Négy éjszakát töltöttünk el ezen a szálláshelyen ami az első pillanatban megérkezés után közvetlenül már a recepción kedvesen fogadtak gyönyörű tisztaság volt és rettentő jó illat már a folyosón a látvány a szállodában belülről teljesen lenyűgözött csodálatos a belső tér a wellness kiváló teljes mértékben nekünk megfelelt mivel bármilyen igénye van az embernek a medencék területén a szolgáltatások területén teljes mértékben kielégítő a környezet a szálloda közvetlen környezetében gyönyörű és fákkal bokrokkal kis csodálatos friss levegő madárcsicsergés lenyűgöző csend és nyugalom mindent körülvesz ami a pihenéshez szükséges a konyha kiváló nagyon jó ízű ízletes ételeket készítenek a választék bőséges a személyzet az étteremben kedves gyors és előzékeny mi teljes mértékben elégedettek voltunk a szállodával és azt szolgáltatásokkal a személyzettel a tisztasággal valószínűleg még visszatérünk köszönjük szépen jól éreztük magunkat város is nagyon szép rendezett a vár az arborétum a Fő tér a látványosságok a szállodától pár percnyi vannak aki szeretné a sárvári fürdőbe is eljutni külön még fürdeni bár itt a wellness minden igényt kielégít az a kis vonattal bármikor el tud menni a város bármely pontjára akár oda is leszel fölszáll olyan mint egy helyi közlekedés nagyon jó ötlet ez is és a vonat útvonal megmutatja az egész várost a látogatónak tehát ajánljuk mindenkinek aki nyugalmat csendet pihenést wellnesst felüdülést szeretne
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!



























