Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 21:19egyedül járt itt
A térképen a Palotási forrás felirat állított meg, a helyi neve meg csurgó. Hát nézzük a forrást van egy kialakított parkoló, árnyas pihenőpadok, piknikezésre is alkalmasak, persze, ki a fene akar a falu közepén piknikezni, de el tudom képzelni, hogy jó ez, kamasz lennék, idejárnék a csajokkal csókolózni éjjel.
Itt fényképeztem:
Palotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, PalotásPalotási forrás, Palotás
Még több kép (5 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
0
0
0
Átlagos tegnap, 16:07gyerekekkel járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 16:00a párjával járt itt
A szoba nagyon tetszett, tiszta volt, kényelmes. A fürdőszobában érezhető volt bizonyos kellemetlen szag, ami csővezeték problémára utalhat, ezt érdemes lenne felülvizsgálni. Bár most unoka nélkül voltunk, de jó lenne családbaráttá tenni a szállodát, pl. gyerekeknek érdekes programokkal, játszóházzal, akkor rosszabb idő esetén is lefoglalhatók lennének a gyerekek.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 14:18a párjával járt itt
Megkockáztatom, hogy a legjobb Specialty kávézó egész Budapesten. Kedves kiszolgálás, a kávéhoz nagyon értenek. Házi készítésű desszertek, amik elképesztően jók. A Répatortájukat mindenkinek meg kell kóstolnia. Bagira kávéval dolgoznak, nagyon jót is ittunk. Hangulatos, nagyon szép hely, a belsőépítésznek külön dícséret jár.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
NoDepresso, BudapestNoDepresso, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 13:19egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Bizony, bizony, ebben az apró evangélikus templomban esküdtek meg egymással Mauks Ilona és Mikszáth Kálmán. Egy ilyen kis templom általában nincs nyitva, némán ácsorog az út szélén, de azért felkutatható a bejutás lehetősége. Élve a telefon adta kommunikációval, kedves hölgy ráállt, hogy némi idő múlva megérkezik és nyit, de ajánlottam, hogy máris megyek érte, így aztán mindketten jobban jártunk.
Itt fényképeztem:
Mohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, Mohora
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 10:59a párjával járt itt
Június 20-án, szombaton volt a Múzeumok éjszakája, ami ezért egy slágeresemény, de mi most nem a sötét éjbe vettük be magunkat, hanem a kánikulai fényes nappalba, ugyanis ebből az alkalomból kinyílt az egyébként felújítás miatt zárva tartó Iparművészet múzeum.
Itt fényképeztem:
Iparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, Budapest
Még több kép (26 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 9:47a párjával járt itt
3 dolgot sorolnék fel ami negatív. 1. Az érkezéskor a recepciós nem tájékoztatott több dlogról, így a szobakártyára igénybevehető kedvezményekről és az üdvözlő italról sem. 2. A hűtőszekrény nem működött. Ez csak másnap derült ki, szoltam a szobaasszonynak, de 3 óra múlva sem történt semmi. Újra szóltam, ezután kicserélték.
4Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 1:17egyedül járt itt
Ezt az ötletet az autóm dobta be, gyanútlanul gurigáztam az országúton Rétság felé, aztán kiírta a gépi fickó, hogy arra balra Mindszenty emlékmű. Nocsak! Hát onnan nincs autós rágurulás, csak gyalog, de hol parkolsz út szélén? Így aztán valami két háztömb kerülővel csak odajutottam valahogy.
Itt fényképeztem:
Pallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, Rétság
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes 2026. június 23. 23:56egyedül járt itt
Mikszáth családot mondok, de maga Mikszáth Kálmán nem itt alszik örökre, ő Budapesten, a Fiumei úti sírkertben a nemzet nagyságaival, bár az ott egy viszonylag egyszerű, fekete sírkő, semmi égbetörő mauzóleum. Akiket itt találsz, Horpács szélén, a temetővel szemben, az út túloldalán, a feleség és a legjobb barát.
Itt fényképeztem:
Mauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, Horpács
Még több kép (3 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes 2026. június 23. 23:20egyedül járt itt
Hát ugye Tolnay Klári. . . ki az, ki ne jönne el az emlékét őrző házba? Szóval, pontosítsunk, a hely leírásában tévesen szerepel, hogy mohorai születésű, mert nem az. Tolnay Rozália, akkor még nem Klári, Budapesten született, de az tényleg igaz, hogy hamar Mohorára került, itt cseperedett, nevelkedett, innen kapta, hozta szép ízes beszédét is.
Itt fényképeztem:
Tolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, Mohora
Még több kép (38 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
159 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.