Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
tegnap, 21:19egyedül járt itt
Ne feledjem a Veres Pálné utcában elkövetett vegetáriánus napomat, a Govindában ebédeltem, aztán rutinosan átsétáltam a 100-200 méterre lévő szintén húsmentes Napfényesbe, hogy ott folytassam. Az embernek legyen stílusa, ha elkezd valamit, akkor fejezze is be. Itt pedig az ivásra és fagylaltra koncentráltam, kehelyben kértem három gombócot, de ezt megelőzően egy citromos limonádét.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Napfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
0
0
0
Kiváló tegnap, 20:48gyerekekkel járt itt
Családunk (6 fő) ebédelt az étteremben. Az étel gyorsan jött, hatalmas adag volt, és nagyon finom. Még a két kötekedő kisebb is elpucolta az egészet. A pincér magától ajánlotta fel a gyerekadagot. Rendkívül udvarias,segítőkész és kedves volt! Igen jól éreztük magunkat, még az átmeneti vihar sem zavart. Csak ajánlani tudom! Máskor is szívesen jövünk!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Időpazarlás tegnap, 20:02családjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Tisztelt Leányfalusi Strand Üzemeltető
Szeretném jelezni családunk rendkívüli kellemetlen tapasztalatát, amely ért bennünket. 2026 Julius 22-én 3 órakor érkeztünk a Strandra,hogy egy kellemes családi napot töltsünk el. Hárman voltunk anya apa es a kisfiam aki 7 éves.
Milyennek találod ezt az értékelést?
23
250
154
301
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 151 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 301 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 19:06a párjával járt itt
Május elején vacsoráztunk a Bella Ria pizzériában. Talán tavaly nyitottak, a zalakarosi korzó, pontosabban a játszótér felett van, a Szőlő utcában. Kellemes idő volt, a terasz megfelelőnek tűnt. Ekkor még kevesen voltak Zalakaroson, így nagyon gyorsan megkaptuk a pizzánkat. Olaszos, nápolyinak mondott pizza, meglepően könnyű, levegős tésztával.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
23
250
154
301
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 151 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 301 feltöltött kép
Kihagyhatatlan tegnap, 18:56családjával járt itt
Káva külterületén, a Pilis felé vezető úton (vagy az M4-ről Pilisnél Káva felé kihajtva) találjuk a kávai levendulást. Szezonban, vagyis levendulavirágzáskor szombat-vasárnap tartanak nyitva. 3,5 hektáron terül el a levendulamező, virág nyílik, ameddig a szem ellát. Még egy kis vadles is van a területen, ahova felkapaszkodva meg lehet csodálni.
Itt fényképeztem:
Kávai levendula, KávaKávai levendula, KávaKávai levendula, KávaKávai levendula, Káva
Még több kép (1 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
1
4
0
19
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló tegnap, 18:42a párjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Páratlanul finom-bőséges ételek, rendkívül udvarias-mosolygós kiszolgálás csodálatosan szép ősparkos , mini állatkertes környezetben

A Burgundi marhapofa juhtúrós polentával és a Forster Kálmán cigánypecsenyéje KIHAGYHATATLAN

Páratlan élmény volt, köszönjük!!!!

5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Forster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, BugyiForster Vadászkastély és Szálloda, Bugyi
Még több kép (9 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 16:50gyerekekkel járt itt
Remek ételek. Gyors és kedves kiszolgálás. Kaposvári vendégként tértünk vissza. A Helikon Napokon már bizonyítottak. Ha legközelebb erre járunk ismét bemegyünk.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
No1 Biliárd & Darts Szalon & Pizzéria, Keszthely
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 16:07a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jók voltak a beltéri és a kültéri medencék is. Az ételek változatosak és nagyon ízletesek voltak, a személyzet nagyon kedves volt. A strand bejárata a szállodával szemben volt, kétszer átmentünk fürödni. A szoba szép tágas volt, rengeteg pakolási lehetőséggel.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
3Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Kihagyhatatlan tegnap, 12:00egyedül járt itt
Na, lazulok éppen az országnak útján, megyek át Cserhátszentivánon, a gyomrom is hajt, enni kéne már valamit, és ekkor hopp, egy templom és nyitva is van vagy csak nem jól láttam? Kis dombon áll, hát a Cserhátban vagyunk, na, nyomás vissza kis út vezet fel a templom mellett a dombra, kiderült a plébánia udvarán végződik, zsákutca.
Itt fényképeztem:
Cserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, Cserhátszentiván
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 22. 23:21gyerekekkel járt itt
Az ételek lehetnének változatosabbak. A reggeli mindegyik nap ugyan az volt. A vacsoránál is lehetnének változatosabb, hagyományosabb ételek.
Sótlan és íztelen volt a hétfői napon az összes étel.
De a wellness részleggel, a gyerekeknek a játszóházzal és a segítőkész személyzettel elégedettek vagyunk.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
2Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
156 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.