Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Gyenge 2026. június 21. 22:05csoporttal járt itt
A tegnapi nap voltunk egy kedves kis társasággal. Ebédelni mentünk, rendelt mindenki. Eddig oké. Rám került a sor, gondoltam eszem egy cézár salátát. Kérdezem a pincért mekkora adag? Nagy adag, elég lesz! Ez volt a legolcsóbb, gondoltam jól lakom vele! 3. 800 Ft. K8hoztak egy kicsi tálkába kicsi salátát, néhány kis falatka hússall és egy-egy kocka kenyérkével.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 20:51a párjával járt itt
A SZÁLLODA MINDEN TEKINTETBEN KIFOGÁSTALAN
A REGGELI ÉS A VACSORA IS SZÉLES VÁLASZTÉKU ÉS NAGYON FINOM VOLT. A BOROKBÓL IS LEHETETT
VÁLOGATNI. A TÁJRA JELLEMZŐ, FINOM, ÍZLETES VOLT
A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ VOLT.
KÜLÖNLEGES HANGULAT IDÉZTE A SZÁLLODÁT. AZ ALAGÚT SZÁMUNKRA MEGNYERŐ VOLT.
A TISZTASÁG ÉS RENDEZETTSÉG JÓ VOLT
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 21. 20:28gyerekekkel járt itt
Lepukkant,régen sokat jártunk ide...de most óriásit esett a szinvinal,az ételekről nem is beszélve....a hamburgerük ehetetlen....és drága,a hekk jó lett volna,ha kicsit tovább sütik......
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
27
161
318
5570
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 202 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5570 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2026. június 21. 20:19csoporttal járt itt
Megmásztuk a 194 lépcsőt, és így feljutottunk a templomtorony 33 méter magasan, vagyis egy tízemeletes ház magasságában lévő tetejére, ahonnan szertenézhettünk Debrecenre! Tettük ezt néhányan, jobbára nyugdíjas korú résztvevők azon a toronytúrán, amelyet a Múzeumok Éjszakája programsorozathoz kapcsolódóan szerveztek idegenvezetéssel a Csonkatemplom csonka harangtornyába.
Itt fényképeztem:
Református Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, DebrecenReformátus Kistemplom, Debrecen
Még több kép (44 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
23
250
154
301
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 151 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 301 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 21. 19:52családjával járt itt
A júniusi kánikulában jártunk itt, az üzlet elötti asztalok egyikénél ültünk le. Krémeseket és gyümölcsös-piskótás süteményt választottunk. Friss, finom volt mindegyik. A csésze szerint Dallmayer kávét szolgálnak fel, ezt inkább átlagosnak mondanám. 3 süti, 3 kávé, 3 üdítő kb. 6 ezer Ft volt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 18:02barátokkal járt itt
Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló!
Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Átlagos 2026. június 21. 16:03egyedül járt itt
Az már csak ugye úgy van, hogy ha az ember megneszel egy vietnami éttermet, hát ott terem és enni kezd. Nem volt ez ezzel a Dong Doval sem másképp, mely a József körúton fészkel a Rákóczi tér és a Népszínház utca között. Nem sokan voltak, amikor betoppantam, egy nő evett egy asztalnál, de aztán ő is elment. Maradtam én.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, Budapest
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:57barátokkal járt itt
Vegyes élmény volt a Vadvirág. Nézzük először a rossz pontokat, hogy a jóval fejezhessem be. Nem adnak az itallappal és étlappal együtt borlapot, így aztán nehéz elvárni, hogy bort rendeljenek az emberek. A kiszolgálás a kötelező udvariasságot hozza, de annál nem többet.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Vadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, Tatabánya
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:39barátokkal járt itt
Klasszik, nagymúltú kocsma. Zámolyi kisüzemi sört csapolnak. 650 (!) Ft egy korsó. Ihattunk volna három korsóval hárman, de ez már a sokadik hely volt. Úgyhogy ketten óvatosságból poharat kértünk. Kedélyes, barátságos törzsközönség fogadott itt is. A teraszon ültünk le, mert ott legalább járt a levegő.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
5Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Szivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, Tatabánya
Még több kép (4 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:21barátokkal járt itt

Épp a Mementó burgernél jártunk, amikor elkapott a zápor. Amúgy is be akartunk menni, így aztán nem volt nehéz dönteni. Érdekes, hogy nem engedtek be a kutyával, miközben első osztályú éttermekben sem volt ez probléma, de legalább a teraszon leülhettünk. Panyolai pálinkákat tartanak, továbbá Gere-Schubert és Thummerrer borokat.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Memento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, Tatabánya
Még több kép (9 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
158 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.