Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2026. június 19. 10:06a párjával járt itt
Szép parkosított területen elhejezkedő kastély szálló két + épületegységgel! Lilion szárnyban foglalva csapott oldaluszobát kaptunk ami nekem visszataszító,fürdőszoba megfelelő méretű ahonna nyítik az erkély(! ? ). A kastély közös terei nagyon szépek szobák kicsik ezért nem mertem azt foglalni de megbántam a döntésem!
4Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Fried Kastély Hotel, SimontornyaFried Kastély Hotel, SimontornyaFried Kastély Hotel, SimontornyaFried Kastély Hotel, Simontornya
Még több kép (1 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 19. 9:48a párjával járt itt
Tisztaság és ételeg átlagosak! Wellness kicsi ennyi épülethez! Úszómedence kihaszhálatlan mert vadhideg! Szép a környezet,szép a kastély állapota! Lilion szárnyban lévén a szoba csapott fala visszataszító volt,de a fürdő mérete és az erkéy kárpótolt! Összességében mindenki maga tervezi a prográmját a szállaodában és a környező látni valókkal!
4Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 19. 9:36egyedül járt itt
Sok szép dolgot kicseréltek már, (napozóágy, ülő alkalmatosságok) de egy dolog a szobai ágymatrac kényelmetlenné vált, régóta járunk a szállodájukba de fontos lenne erre is áldozni. Sok különböző súlycsoportú vendégek váltják napi viszonylatban a szállodát. Köszönöm a lehetőséget hogy jelezhettem. Szeretünk ide járni mindettől függetlenül!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 19. 9:05a párjával járt itt
Szinte minden nagyon jó,a szoba,a személyzet,az ételek(különösen),a tisztaság,a wellness,az ár,de nékem
az úszómedence vizének a hőfoka nagyon hideg volt.Szerintem sokkal többen igénybe vennék ha legalább 27-28 Celsius fokos lenne a víz. Ajánlanám a napkollektort vagy hőcserélőt!(kicsi az energia igényük)
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 18. 23:14a párjával járt itt
Nyitás után szerettünk volna menni , 10:00 volt ki írva , kb 10:15-re érkeztünk meg , nem volt még nyitva. Mivel nagyon szerettünk volna ott enni, de nem voltunk benne biztosak, hogy egyáltalán ki nyit-e aznap , így bátorkodtunk felhívni ( ha már az ajtóra ki van írva , hogy nyitvatartással kapcsolatban érdeklődni lehet a bizonyos számon ) Normális hangnemben megkérdeztük, hogy nyitva lesz-e aznap , erre az volt a válasz, hogy ez nem reggeliző .
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
1
0
0
Kiváló 2026. június 18. 19:31a párjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Voltunk naluk par evvel ezelott, azota sokat ujitottak az etlapon illetve magan az ettermen is. Nem csalodtunk bennunk, voltak sokan de nem kellett sokat varni az etelekre. Arba korrekt
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 18. 19:19családjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A pincerek kedvesek voltak az izek pedig hoztak a toluk elvart kivalo minoseget. A hely egyebkent kivalo helyen van ha erre jarunk akkor biztosan vissza fogunk meg terni ide
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 18. 17:40gyerekekkel járt itt
Nemrég töltöttünk el 3 éjszakát félpanziós ellátással az esztergomi Bellevue Hotelben. Annyira jól éreztük magunkat, hogy még egy éjszakával meghosszabbítottuk a pihenésünket. Már ez önmagában mindent elmond arról, mennyire elégedettek voltunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
1
0
0
Szörnyű 2026. június 18. 16:21családjával járt itt
Egyáltalán nem ajánlom. Nemrég szörnyű élményben volt részem a Scruton Mammutban. A pultnál lévő srác rasszista megjegyzést tett, majd megkért minket és a feleségemet, hogy menjünk el. Ami még ennél is kiábrándítóbb volt, hogy a többi alkalmazott tanúja volt az incidensnek, de nem avatkozott közbe. Megalázó és mélyen felkavaró élmény volt.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 18. 14:03a párjával járt itt
Már a korai megérkezésünkkor igen meglepődtünk, hogy a szoba kész van és átvehető. Az üdvölő italt
a részünknek megfelelő választásból kaptuk. A vacsoránál jött a következő meglepetés, annyi finomság,frissen készített ételek, hogy nehéz volt
választani. A meglepetések itt nem értek véget, hanem minden nap kaptunk még belőle az egész
ott tartózkodásunk alatt.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
163 értékelés / 17 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.