Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

27
161
318
5570
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 202 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5570 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 20. 19:29a párjával járt itt
Délelőtti program után, a 30 fok fölötti hőségben nem kívántunk komplett meleg ebédet, ezért gondoltuk, kipróbáljuk ezt a híres pékséget. Egyébként is szeretjük a jó kalácsokat, ízesített tekercseket, egyebeket, amelyeket a pékségek készítenek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Panificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, DebrecenPanificio il Basilico Debrecen, Debrecen
Még több kép (8 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 18:18barátokkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nagyon jó hely finom étel ital kisszolgálás .
Sok mindenkinek ajánlom nem fog csalódni
Nagyon tiszta nyugodt hely
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 17:54a párjával járt itt
Az élménymedence korlátja mozog.
Az élménymedencében alig van ülőhely.
A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda.
A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni.
A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus.
Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami! )
3Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 14:12egyedül járt itt
Remek a szállás, az apartmanos elhelyezés csendet, nyugalmat biztosított. Az étkeztetés várakozáson felüli. hatalmas a választék A fogadó ital , a napi kávé biztosítása nagyon elnyerte tetszésünket. Ami valószinüleg elkerülte figyelmünket: a helyi és közvetlen környékbeli program ajánlatok. Mindenért köszönet!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 12:14barátokkal járt itt
Olvastam kb 20 véleményt ezek közül 15 negatív volt! De mindegyik után válaszolt az illetékes személy,de minden maradt a régibe! Főleg az ételek,a reggeli választék silány 3 féle szalámi mindig ugyanaz! a vacsorák sz íztelenek hidegek főleg a levesek! nem beszélve,hogy többsége a napi menü maradéka! Ez felháborító! ! ! tartok tőle ,hogy most is meg ígérik. és minden marad a régiben!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
1Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 20. 12:07gyerekekkel járt itt
3 felnőtt utazott, egy szobāban laktunk. A 4. Emeleten kaptunk szállāst, nem volt jó a pótāgy, habær rosszabbra szāmítottunk. Egy pærna volt és nagyon vékony volt a takaró, szinte egy pléd volt huzatban. A dupla àgy matraca sem a legkényelnesebb.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 10:33a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával és minden mással is.4en voltunk 2szobában.egyedül az utcai rész volt zajos.
ősszel szeretnénk a barátnőimmel is ellátogatni Önökhöz, majd figyelemmel kísérem az ajánlatukat.
A fürdőbe való átmenetel is nagyon kedvező volt.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 20. 9:06a párjával járt itt
Korrábban voltunk ebben a szállodában és maximálisan meg voltunk elégedve, ezért foglaltunk ismet 4 nap három ejszakás pihenést.
Sajnos az éttermi ellátás, az ételek minősége, félesége sokat változott, de nem pozitív irányban.
A személyzet továbbra is kedves és szolgálatkész, a stand kiváló, a szobák tiszták.
5Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 20. 7:39barátokkal járt itt
Nem először jártumk ott. Alapvetően nagyszerű hely! De! Már a folalásnál nem tetszett,hogy meg kellett adni a kártya számomat. Igaz nem kértek előleget,de én azt jobbnak tartom. A megérkezésnél már rendezni kellett a számlát. Ezt is lenyeltem. A gondot az jelentette,hogy kértük a számla megbontását mibel két külön álló személyől van szó.
4Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 20. 7:18gyerekekkel járt itt
Sokadik kör megtétele után sikerült bejutni a parkolóba, mert a pálinka fesztivál miatt a közvetlen bejárat nem volt lehetséges. A helyszín záró elemre elfelejtettek tájékoztató táblát, szöveget rakni. Végül rendőri segítséget kellett igénybe venni, akik a behajtani tiloson keresztül vittek a helyszínre.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
147 értékelés / 15 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.