kicsi87 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kicsi87 értékeléseit!

Olvasd el kicsi87 étterem értékeléseit!

kicsi87 értékelései

szülinapi vacsora -

V8 Vendéglő Oroszlány

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 21.
Barátainkkal szülinapozás alkalmával választottuk ezt a helyet. A hely nagyon pazar, igazi amerikai hangulat, nagyon jó díszítések, tökéletes! ! 6-an voltunk, felvették a rendelésünket, annyira nem kellett sokat várnunk. De sajnos az én rendekésem nem úgy érkezett, ahogy az étlapon szerepelt. Kihagyták belőle a brokkolit, ami a csirkemell és a krumpli mellett ott kellett volna, hogy legyen.
2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Több napot töltöttünk a városban, barátaink ajánlása után választottuk ezt az éttermet. 9-en érkeztünk oda, de egyből le tudtunk ülni és már vették is fel a rendelésünket. A kiszolgáló hölgy nagyon kedves és barátságos volt, beszélgetett velünk többször is. :) Az ételek kiválasztása gyorsan megtörtént, úgy ahogy azok felszolgálása is.
2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Egy szép téli napon Szentendrén sétálgatva ebédidőben egy éttermet kerestünk. Kinti fedett rész telve volt, belestünk, hogy bent lenne -e szabad hely. . . szerencsénkre volt! Kellemes hangulatú az étterem belülről is. Az étlapról választottunk, bár elég nehezen akarták felvenni a rendelésünket, annyira nem tűnt a pincér barátságosnak, inkább csak olyannak aki kötelezően elvégzi a munkáját és kész.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
A Hotel minden része nagyon ízlésesen berendezett, nem kivétel ez alól a bár rész sem! ! A délutáni süti kínálatkor mi is mindig odamentünk, nekem például ez külön tetszett az ott tartózkodásunk alatt. Még a sarokban lévő sakkozást is kipróbáltuk :) Kipróbáltunk 1-2 italt itt, amit aztán a szobaszámlához irattunk. A kiszolgálás gyors volt, a pultos pedig kedves.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
A szállodában töltöttünk 3 napot, ezalatt félpanziós ellátásban részesültünk. Reggelink bőséges volt, kétszer is végig kellett mennünk, hogy választani tudjunk a sok-sok étel közül. Külön tetszett, hogy amikor teázni szerettünk volna, a teafű mennyiségét mi állíthattuk össze, irtózatosan finom volt. Vacsoránál kedves felszolgálók vettek minket körül.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már elutazásunk előtt otthon kiválasztottam ezt az éttermet. Így mikor az ebédre készültünk, egyből arra vettük az irányt. A Hotel éttermében mindenki bátran bemehet ebédelni. A felszolgáló lány nagyon kedves, segítőkész. Én egy szezámmagos csirkét kértem, salátaágyon. Párom pedig lazacot, fekete rizzsel. . . kíváncsian vártuk.
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Már többször jártunk az étteremben, most is egy szülinapot jöttünk ünnepelni a családommal. Szép időnk volt, egy kinti asztalt kaptunk, tetszetősen feldíszítve. Nagyon vegyesen kértünk ételeket, kezdve a levesekkel. Személy szerint egy hagymalevest kértem, nagyon finom volt, jó sok sajttal. Ezután szépen sorban kikértük a főételeket, mivel 10-en voltunk, picit azért várnunk kellett.
szép időben, szép helyen -

Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Párommal tavasszal egy kirándulás alkalmával látogattunk el a kilátóhoz. Mivel szép időnk volt és megszomjaztunk beültünk a kávézóba egy italra. Kint ültünk le, kellemes időtöltés volt. A kiszolgálás megfelelő, nem volt semmire panaszunk. Imádom ezt a helyet. . . el lehet tölteni ott egy egész napot, mármint a közelben. :) Én ajánlani tudom mindenkinek!
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már többször jártunk az étteremben, hol a családdal, hol ketten a Párommal. Sosem csalódtunk sem az ételekben, sem a hangulatban. Legutóbbi alkalommal ment ám a dínom - dánom, zene hangulat fergeteges volt. Ami az ételeket illeti: levesnek cipóban tálalt fokhagymakrémlevest kértünk, másodikként pedig a Shéf által ajánlott fogást(ami akkor spárgával, zöldségekkel tálalt csirkehusi volt, isteni finom Camembert-es sajtmártással) valóban gazdag ízvilág.
2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Szülinapot ünnepeltünk a Király utcai Trófeában. Este 9-re érkeztünk és egy benti asztalt kaptunk, 8 főre. A kiszolgáló srác egész végig nagyon vicces volt. Elkezdődött a nagy kajálás. . . rengeteg étel közül tudtunk válogatni, először azt sem tudtam mihez nyúljak. :) Több nagyobb létszámú csoport ült mellettünk, így kissé szétkiabáltuk magunkat azalatt a 3 óra alatt!