Zalaco Bisztró Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Kazinczy tér 1.

Zalaco Bisztró Zalaegerszeg a térképen

Szállások Zalaegerszeg városában
Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Zalaco Bisztró Zalaegerszeg vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Remek hely a város központjában, könnyen megközelíthető.
Korrekt, gyors és precíz kiszolgálás, bőséges választék, jó sütik, kávék, italok.
Ha ilyen helyet keresel, ne is menj tovább, menj be. Nem fogsz csalódni! Egyedi, szép és modern berendezés, kényelmes székek!
A legajánlottabb reggeliző hely Zegen! :-)

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
Városközpontba , kíváló termékek, nagy választék, kedves kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom. nagy választék, kitünő ízek, finomak a sütemények, a fagyi,tisztaság mindenütt, kedvesek az eladók. gyors kiszolgálás. berendezése egyedülálló,kényelmes székek, vannak akciós napok, árak vannak olcsóbb és drágább áruk, de mindenki talál a kedvére és pénztárcájára megfelelő terméket, legyen péksütemény torták, italok.
Kôszeg
Gyöngyös

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zalaegerszeg központjában a templommal szemben szépen felújított épületben található remek reggeliző hely. Minden hónapban és minden héten van valamilyen akciós péksüteményük. A kínálatuk nagyon változatos, és vannak olyan termékeik is, amelyeket másutt nem láttam még. Az ár-érték arány is kiváló. A mazsolás pufi holland recept alapján készült és mindössze 79 Ft.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő ételei miatt kedvenc helyünk. A kiszolgálás udvarias és barátságos. A berendezés egyedi, minden eleme jellegzetesen Bisztrós. Kedvenc az olasz lepény és a pizzák, de eddig minden kipróbált étel hozta a várt ízeket. Több féle konyha kínálatából lehet válogatni. A sütemények párjukat ritkítóak, szépen kidolgozottak, fantasztikusan finomak és bőségesen elegek.
Zalaegerszeg

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
Megnyitása óta kedveljük a helyet. Stílusos, elegáns minden porcikájában. Személyzet a bisztróval összhangban, odaillő. Nagyon fonom sütemények, egyedi ízvilágúak, házias jellegűek. Tea felszolgálása egy élmény, régebben még homokórát is kaptunk mellé.. Szeretem , szeretjük, élmény itt fogyasztani. Mindenkinek ajánlom!!

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.09.27.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 20.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2021.05.16.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.10.31.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.05. - 2020.12.31.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.01.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Hotel Vital Zalaegerszeg
Spirit Hotel Thermal Spa Zalaegerszeg
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Zalaco Bisztró ZalaegerszegX