Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló tegnap, 23:49a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat az itt töltött négy nap alatt. Tetszett a barátságos, családias légkör. Külön is kiemelem a recepciósok illetve a teljes személyzet kedvességét, segítőkészségét. A wellness is átlagon felüli ebben a kategóriában és az ételekkel is elégedettek voltunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2064
3090
68322
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3342 helyen első értékelőNépszerű író - 320 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68322 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 23:47egyedül járt itt
Hogy megnyitottak júniusban, persze, hogy kimentem a múlt héten. Volt elég hírverés. Hogy más hogyan menjen ki oda, azt nehezen dönteném el más helyett, a tömegközlekedéses megközelítés bonyolultnak látszott, hát autóval mentem az Őrmezőre, aztán, ha nem figyelsz eléggé és elrontod a bekanyarodást, mehetsz még vagy 8 kilométert össze-vissza kanyarogva.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2064
3090
68322
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3342 helyen első értékelőNépszerű író - 320 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68322 feltöltött kép
tegnap, 23:40egyedül járt itt
Na, ez itt egy abszolút mellékvágány, nem is tartozik az étteremértékelések sorába, de láttam, hogy itt fent van ez a tétel, én meg a múlt héten voltam ott, hát pirulva megemlítem. Bem mozi, délután, sajtóvetítés, ilyenkor a sok mihaszna élősdi elhozza valami barátnőjét, ismerőst is valami kis potyára, de nincs helyreszóló jegy, szóval, időben ott kell lenni, résen kell lenni.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bem Mozi Kávézó, BudapestBem Mozi Kávézó, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 20:51a párjával járt itt
A SZÁLLODA MINDEN TEKINTETBEN KIFOGÁSTALAN
A REGGELI ÉS A VACSORA IS SZÉLES VÁLASZTÉKU ÉS NAGYON FINOM VOLT. A BOROKBÓL IS LEHETETT
VÁLOGATNI. A TÁJRA JELLEMZŐ, FINOM, ÍZLETES VOLT
A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ VOLT.
KÜLÖNLEGES HANGULAT IDÉZTE A SZÁLLODÁT. AZ ALAGÚT SZÁMUNKRA MEGNYERŐ VOLT.
A TISZTASÁG ÉS RENDEZETTSÉG JÓ VOLT
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű tegnap, 20:28gyerekekkel járt itt
Lepukkant,régen sokat jártunk ide...de most óriásit esett a szinvinal,az ételekről nem is beszélve....a hamburgerük ehetetlen....és drága,a hekk jó lett volna,ha kicsit tovább sütik......
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
27
160
317
5510
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 201 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5510 feltöltött kép
Kihagyhatatlan tegnap, 20:19csoporttal járt itt
Megmásztuk a 194 lépcsőt, és így feljutottunk a templomtorony 33 méter magasan, vagyis egy tízemeletes ház magasságában lévő tetejére, ahonnan szertenézhettünk Debrecenre! Tettük ezt néhányan, jobbára nyugdíjas korú résztvevők azon a toronytúrán, amelyet a Múzeumok Éjszakája programsorozathoz kapcsolódóan szerveztek idegenvezetéssel a Csonkatemplom csonka harangtornyába.
Milyennek találod ezt az értékelést?
23
248
153
297
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 57 városban járt márFelfedező - 149 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 297 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 19:52családjával járt itt
A júniusi kánikulában jártunk itt, az üzlet elötti asztalok egyikénél ültünk le. Krémeseket és gyümölcsös-piskótás süteményt választottunk. Friss, finom volt mindegyik. A csésze szerint Dallmayer kávét szolgálnak fel, ezt inkább átlagosnak mondanám. 3 süti, 3 kávé, 3 üdítő kb. 6 ezer Ft volt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 18:02barátokkal járt itt
Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló!
Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2064
3090
68322
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3342 helyen első értékelőNépszerű író - 320 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68322 feltöltött kép
Átlagos tegnap, 16:03egyedül járt itt
Az már csak ugye úgy van, hogy ha az ember megneszel egy vietnami éttermet, hát ott terem és enni kezd. Nem volt ez ezzel a Dong Doval sem másképp, mely a József körúton fészkel a Rákóczi tér és a Népszínház utca között. Nem sokan voltak, amikor betoppantam, egy nő evett egy asztalnál, de aztán ő is elment. Maradtam én.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, Budapest
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4539
8
35574
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2945 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35574 feltöltött kép
tegnap, 15:57barátokkal járt itt
Vegyes élmény volt a Vadvirág. Nézzük először a rossz pontokat, hogy a jóval fejezhessem be. Nem adnak az itallappal és étlappal együtt borlapot, így aztán nehéz elvárni, hogy bort rendeljenek az emberek. A kiszolgálás a kötelező udvariasságot hozza, de annál nem többet.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
157 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.