Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

23
250
154
301
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 151 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 301 feltöltött kép
ma, 20:55a párjával járt itt
Egy kis faluban kincs, ha az ember vasárnap is kap friss pékárut. Főleg, ha a vasárnap is nyitva tartó élelmiszerboltban nincs, talán csak előző napi meg tartós kenyér és hirtelen szükség van pékárura. Friss, meleg zsemlét vettünk, többféle friss, édes-sós péksütemény, kenyér van a kínálatban.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kihagyhatatlan ma, 14:41egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
1896-ban épült a parasztbarokk homlokzatú, Császártöltés népi építészeti kultúrájára jellemző épület. A kor szokásainak megfelelően konyha, lakószoba, tisztaszoba, kamra, nyitott gang elosztással.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló ma, 14:33 járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A Kiskastély Vendégház a Kiskunság és a Sárköz találkozásánál, az 54-es főútvonaltól 200 méterre, a Vörös Mocsár természetvédelmi területtől nem egész 1 kilométerre, csendes környezetben található. Egykoron a Kalocsai Érsekséghez tartozó Káptalani birtok intéző lakásaként szolgált. Innen irányították a környék birtokait.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kihagyhatatlan ma, 14:26 járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A Teleház mögötti dombon található, a főútról nem látszik, pedig igen magas. Táblák is jelzik merre található. Szép kilátás nyílik a falu déli részére. Távolról a pincesorok is jól láthatók. Tiszta időben a szekszárdi dombvidék is jól látszik.
Milyennek találod ezt az értékelést?
33
15
6
59
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt már1 évnyi aktív tagság
ma, 11:34gyerekekkel járt itt
Ismét egy kellemes hosszú hétvégét töltöttünk itt a családdal. Szépek a szobák, jók és finomak voltak az ételek. Tetszik a wellness részleg és az átjárás a fürdőbe. Egyetlen negatívum az egészben, hogy vacsoránál nincs víz az asztalokon, sőt az üdítő automatákból sem jött még víz sem.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű ma, 10:24családjával járt itt
Nyitása óta rendszeresen kerestük fel az ETNO BISTRO-t, legutóbb 2026. 06. 25-én. Az ételek minősége, ízvilága kiábrándító, ehetetlen volt, szinte érintetlenül hagytuk. Sok külföldi látogató is hasonlóan tett körülöttünk, remélem nem ez alapján ítélik meg a magyar konyhát . . .
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6384
1020
118124
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4222 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118124 feltöltött kép
Kiváló ma, 10:12kollégákkal járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Immáron több mint 6 éve működnek itt a Bakáts téren, Belső-Ferencváros egyik legnépszerűbb kézműves péksége, de a kávéjuk is kitűnő. A pékáruk tartósítószer- és mesterséges adalékanyagoktól mentesen, hagyományos technológiával készülnek. Valódi kovászos kenyereket és vekniket sütnek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6384
1020
118124
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4222 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118124 feltöltött kép
ma, 9:54 járt itt
Budapest gasztronómiai életének meghatározó szereplője, a Zsidai-csoport tulajdonosi körébe tartozik a JUNE, amely a MOM Park Bevásárlóközpontban található. 2026 tavaszán nyitottak meg a korábbi Spíler Buda helyén. Prémium színvonalú, új generációs gasztrohelyként kategorizálják őket, ahol közel-keleti és mediterrán ételekre fókuszáló fúziós konyhát visznek.
5Ételek / Italok
3Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 22:04egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A Kozárdi Kamra nem véletlen, uticél volt, a kérdés csak az lehetett, hogy mikor érek oda? Ráadásul előtte beszélgettem a cserhátszentiváni plébánossal is erről a helyről, hát még jobban motivált.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, KozárdKozárdi Kamra, Kozárd
Még több kép (14 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 21:36egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A tétel itt volt fent, megtaláltam, láttam, hogy ketten már rázizzentek a témára, én meg hoztam hozzá képet. Ha már úgyis arra jártam. Mauks Ilonáról szó volt már Horpácson, meg itt a mohorai kiállításon, meg a templomban is, ahol esküdtek Mikszáth Kálmánnal, meg még a sírjánál is külön, így aztán több bőrt nem akarok lehúzni ugyanarról a témáról. Jó szobor, jó helyen van.
Itt fényképeztem:
Mauks Ilona mellszobra, MohoraMauks Ilona mellszobra, MohoraMauks Ilona mellszobra, Mohora
Milyennek találod ezt az értékelést?
159 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.