Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

0
0
0
0
Átlagos ma, 16:07gyerekekkel járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló ma, 14:18a párjával járt itt
Megkockáztatom, hogy a legjobb Specialty kávézó egész Budapesten. Kedves kiszolgálás, a kávéhoz nagyon értenek. Házi készítésű desszertek, amik elképesztően jók. A Répatortájukat mindenkinek meg kell kóstolnia. Bagira kávéval dolgoznak, nagyon jót is ittunk. Hangulatos, nagyon szép hely, a belsőépítésznek külön dícséret jár.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes ma, 13:19egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Bizony, bizony, ebben az apró evangélikus templomban esküdtek meg egymással Mauks Ilona és Mikszáth Kálmán. Egy ilyen kis templom általában nincs nyitva, némán ácsorog az út szélén, de azért felkutatható a bejutás lehetősége. Élve a telefon adta kommunikációval, kedves hölgy ráállt, hogy némi idő múlva megérkezik és nyit, de ajánlottam, hogy máris megyek érte, így aztán mindketten jobban jártunk.
Itt fényképeztem:
Mohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, MohoraMohorai Evangélikus templom, Mohora
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes ma, 10:59a párjával járt itt
Június 20-án, szombaton volt a Múzeumok éjszakája, ami ezért egy slágeresemény, de mi most nem a sötét éjbe vettük be magunkat, hanem a kánikulai fényes nappalba, ugyanis ebből az alkalomból kinyílt az egyébként felújítás miatt zárva tartó Iparművészet múzeum.
Itt fényképeztem:
Iparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, BudapestIparművészeti Múzeum, Budapest
Még több kép (26 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes ma, 1:17egyedül járt itt
Ezt az ötletet az autóm dobta be, gyanútlanul gurigáztam az országúton Rétság felé, aztán kiírta a gépi fickó, hogy arra balra Mindszenty emlékmű. Nocsak! Hát onnan nincs autós rágurulás, csak gyalog, de hol parkolsz út szélén? Így aztán valami két háztömb kerülővel csak odajutottam valahogy.
Itt fényképeztem:
Pallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, RétságPallavicini-Pálinkás és Mindszenty emlékmű, Rétság
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 23:56egyedül járt itt
Mikszáth családot mondok, de maga Mikszáth Kálmán nem itt alszik örökre, ő Budapesten, a Fiumei úti sírkertben a nemzet nagyságaival, bár az ott egy viszonylag egyszerű, fekete sírkő, semmi égbetörő mauzóleum. Akiket itt találsz, Horpács szélén, a temetővel szemben, az út túloldalán, a feleség és a legjobb barát.
Itt fényképeztem:
Mauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, HorpácsMauks Ilona és Szontagh Pál nyughelye, Horpács
Még több kép (3 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 23:20egyedül járt itt
Hát ugye Tolnay Klári. . . ki az, ki ne jönne el az emlékét őrző házba? Szóval, pontosítsunk, a hely leírásában tévesen szerepel, hogy mohorai születésű, mert nem az. Tolnay Rozália, akkor még nem Klári, Budapesten született, de az tényleg igaz, hogy hamar Mohorára került, itt cseperedett, nevelkedett, innen kapta, hozta szép ízes beszédét is.
Itt fényképeztem:
Tolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, MohoraTolnay Klári Emlékház, Mohora
Még több kép (38 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
tegnap, 21:19egyedül járt itt
Ne feledjem a Veres Pálné utcában elkövetett vegetáriánus napomat, a Govindában ebédeltem, aztán rutinosan átsétáltam a 100-200 méterre lévő szintén húsmentes Napfényesbe, hogy ott folytassam. Az embernek legyen stílusa, ha elkezd valamit, akkor fejezze is be. Itt pedig az ivásra és fagylaltra koncentráltam, kehelyben kértem három gombócot, de ezt megelőzően egy citromos limonádét.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Napfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, BudapestNapfényes Étterem & Cukrászda - Ferenciek tere, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
0
0
0
Kiváló tegnap, 20:48gyerekekkel járt itt
Családunk (6 fő) ebédelt az étteremben. Az étel gyorsan jött, hatalmas adag volt, és nagyon finom. Még a két kötekedő kisebb is elpucolta az egészet. A pincér magától ajánlotta fel a gyerekadagot. Rendkívül udvarias,segítőkész és kedves volt! Igen jól éreztük magunkat, még az átmeneti vihar sem zavart. Csak ajánlani tudom! Máskor is szívesen jövünk!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Időpazarlás tegnap, 20:02családjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Tisztelt Leányfalusi Strand Üzemeltető
Szeretném jelezni családunk rendkívüli kellemetlen tapasztalatát, amely ért bennünket. 2026 Julius 22-én 3 órakor érkeztünk a Strandra,hogy egy kellemes családi napot töltsünk el. Hárman voltunk anya apa es a kisfiam aki 7 éves.
Milyennek találod ezt az értékelést?
153 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.