Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Kihagyhatatlan ma, 12:00egyedül járt itt
Na, lazulok éppen az országnak útján, megyek át Cserhátszentivánon, a gyomrom is hajt, enni kéne már valamit, és ekkor hopp, egy templom és nyitva is van vagy csak nem jól láttam? Kis dombon áll, hát a Cserhátban vagyunk, na, nyomás vissza kis út vezet fel a templom mellett a dombra, kiderült a plébánia udvarán végződik, zsákutca.
Itt fényképeztem:
Cserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, CserhátszentivánCserhátszentiváni Kisboldogasszony-templom, Cserhátszentiván
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos tegnap, 23:21gyerekekkel járt itt
Az ételek lehetnének változatosabbak. A reggeli mindegyik nap ugyan az volt. A vacsoránál is lehetnének változatosabb, hagyományosabb ételek.
Sótlan és íztelen volt a hétfői napon az összes étel.
De a wellness részleggel, a gyerekeknek a játszóházzal és a segítőkész személyzettel elégedettek vagyunk.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
2Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 16:25egyedül járt itt
Nos, Mikszáth Kálmán nem itt született és nem is itt halt meg, ez a ház életének egy szakaszát jelenti, tükrözi. Palóc vidéken járunk, a nagy palóc életének helyszínein. Nem először voltam itt én sem, de volt, amikor a felújítás akadályozta, hogy bejussak a házba. Most előre leegyeztettem, mert mégis milyen furkó dolog a Mikszáth-örökséget nem megtapasztalni.
Itt fényképeztem:
Mikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, Horpács
Még több kép (44 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
129
1
18
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 15:59családjával járt itt
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag után nehéz, ill.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 15:45a párjával járt itt
Nagyon kellemes, csendes festői környezetben elhelyezkedő szálláshely. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A vendégek igényeit teljes mértékben kiszolgálják. Egészségügyi okokból két alkalommal is csúsztatnunk kellett az időpontot. A recepción nagyon rugalmasak és megértőek voltak. Ezúttal is szeretnénk megköszönni.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
tegnap, 11:51a párjával járt itt
Midig nagyon kedves a személyzet,az ügyfélszolgálat kifogástalan nagyon kedvesek,szinte felhőtlen 3 napot töltöttünk,önöknél. 2026 június 18-án a vacsoránál az 524-es asztalnál foglaltunk helyet. Az asztalokat felügyelő hölgy a szomszéd asztalnál kedvesen felvette az ital rendelést,és minket figyelmen kívül hagyva tovább sétált.
4Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Kihagyhatatlan tegnap, 11:17egyedül járt itt
A legtöbb árván maradt, leromlott vagy lerombolt, felújított, stb. templom önéletrajza úgy kezdődik, hogy volt itt egy település az izéedik században, többnyire Árpádok kora, 1300-as évek, aztán ez lett, az lett, amaz lett Ha szerencsénk van, akkor maradt belőle valami. Hát a haraszti templomból is maradt, függetlenül attól, hogy nem nézed meg.
Itt fényképeztem:
Haraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, Herencsény
Még több kép (20 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
20
17
0
0
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 9:28a párjával járt itt
Csak majdnem tökéletes. Az apró negatív tapasztalatom a klíma készülék volt, először - a kinti 34 fok miatt nem ártott volna - nem lehetett bekapcsolni rendszerhiba miatt, majd amikor bekapcsolt, akkor az esti vihar nyomán lehült levegő ellenére, nem lehetett sem lekapcsolni, sem állítani rajta, így tovább fújta a hideg levegőt.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló tegnap, 8:24a párjával járt itt
A hotel kikapcsolódáshoz,pihenéshez nagyon kiváló adottságokkal rendelkezik. Jellemző a tisztaság az épületen belül,a kert gondozott,sok növény teszi kellemessé a pihenést. A wellness megfelelő méretű. Néhány napernyő beszerzése jó lenne,mivel a hőségben mindenki az árnyékot kereste.
5Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
3Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 23:49a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat az itt töltött négy nap alatt. Tetszett a barátságos, családias légkör. Külön is kiemelem a recepciósok illetve a teljes személyzet kedvességét, segítőkészségét. A wellness is átlagon felüli ebben a kategóriában és az ételekkel is elégedettek voltunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
155 értékelés / 16 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.