Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

61
2069
3090
68558
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68558 feltöltött kép
Érdekes tegnap, 16:25egyedül járt itt
Nos, Mikszáth Kálmán nem itt született és nem is itt halt meg, ez a ház életének egy szakaszát jelenti, tükrözi. Palóc vidéken járunk, a nagy palóc életének helyszínein. Nem először voltam itt én sem, de volt, amikor a felújítás akadályozta, hogy bejussak a házba. Most előre leegyeztettem, mert mégis milyen furkó dolog a Mikszáth-örökséget nem megtapasztalni.
Itt fényképeztem:
Mikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, HorpácsMikszáth Kálmán Emlékház, Horpács
Még több kép (44 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
129
1
18
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 15:59családjával járt itt
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag után nehéz, ill.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3090
68558
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68558 feltöltött kép
Kihagyhatatlan tegnap, 11:17egyedül járt itt
A legtöbb árván maradt, leromlott vagy lerombolt, felújított, stb. templom önéletrajza úgy kezdődik, hogy volt itt egy település az izéedik században, többnyire Árpádok kora, 1300-as évek, aztán ez lett, az lett, amaz lett Ha szerencsénk van, akkor maradt belőle valami. Hát a haraszti templomból is maradt, függetlenül attól, hogy nem nézed meg.
Itt fényképeztem:
Haraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, HerencsényHaraszti pusztai templom, Herencsény
Még több kép (20 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
20
17
0
0
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 9:28a párjával járt itt
Csak majdnem tökéletes. Az apró negatív tapasztalatom a klíma készülék volt, először - a kinti 34 fok miatt nem ártott volna - nem lehetett bekapcsolni rendszerhiba miatt, majd amikor bekapcsolt, akkor az esti vihar nyomán lehült levegő ellenére, nem lehetett sem lekapcsolni, sem állítani rajta, így tovább fújta a hideg levegőt.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 23:49a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat az itt töltött négy nap alatt. Tetszett a barátságos, családias légkör. Külön is kiemelem a recepciósok illetve a teljes személyzet kedvességét, segítőkészségét. A wellness is átlagon felüli ebben a kategóriában és az ételekkel is elégedettek voltunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3090
68558
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68558 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 21. 23:47egyedül járt itt
Hogy megnyitottak júniusban, persze, hogy kimentem a múlt héten. Volt elég hírverés. Hogy más hogyan menjen ki oda, azt nehezen dönteném el más helyett, a tömegközlekedéses megközelítés bonyolultnak látszott, hát autóval mentem az Őrmezőre, aztán, ha nem figyelsz eléggé és elrontod a bekanyarodást, mehetsz még vagy 8 kilométert össze-vissza kanyarogva.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Verás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, BudapestVerás by PalKonyha, Budapest
Még több kép (21 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3090
68558
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68558 feltöltött kép
2026. június 21. 23:40egyedül járt itt
Na, ez itt egy abszolút mellékvágány, nem is tartozik az étteremértékelések sorába, de láttam, hogy itt fent van ez a tétel, én meg a múlt héten voltam ott, hát pirulva megemlítem. Bem mozi, délután, sajtóvetítés, ilyenkor a sok mihaszna élősdi elhozza valami barátnőjét, ismerőst is valami kis potyára, de nincs helyreszóló jegy, szóval, időben ott kell lenni, résen kell lenni.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bem Mozi Kávézó, BudapestBem Mozi Kávézó, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 22:14családjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nem fogom túlspirázni, de Olaszországban éreztem magam!
Köszönjük azt a szeretetet amit kaptunk!
Sűrűn fogjuk látogatni az biztos!
Grazie mille!!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Amici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, BudapestAmici Miei, Budapest
Még több kép (4 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Gyenge 2026. június 21. 22:05csoporttal járt itt
A tegnapi nap voltunk egy kedves kis társasággal. Ebédelni mentünk, rendelt mindenki. Eddig oké. Rám került a sor, gondoltam eszem egy cézár salátát. Kérdezem a pincért mekkora adag? Nagy adag, elég lesz! Ez volt a legolcsóbb, gondoltam jól lakom vele! 3. 800 Ft. K8hoztak egy kicsi tálkába kicsi salátát, néhány kis falatka hússall és egy-egy kocka kenyérkével.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 20:51a párjával járt itt
A SZÁLLODA MINDEN TEKINTETBEN KIFOGÁSTALAN
A REGGELI ÉS A VACSORA IS SZÉLES VÁLASZTÉKU ÉS NAGYON FINOM VOLT. A BOROKBÓL IS LEHETETT
VÁLOGATNI. A TÁJRA JELLEMZŐ, FINOM, ÍZLETES VOLT
A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ VOLT.
KÜLÖNLEGES HANGULAT IDÉZTE A SZÁLLODÁT. AZ ALAGÚT SZÁMUNKRA MEGNYERŐ VOLT.
A TISZTASÁG ÉS RENDEZETTSÉG JÓ VOLT
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
147 értékelés / 15 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.