Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2026. június 21. 18:02barátokkal járt itt
Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló!
Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
Átlagos 2026. június 21. 16:03egyedül járt itt
Az már csak ugye úgy van, hogy ha az ember megneszel egy vietnami éttermet, hát ott terem és enni kezd. Nem volt ez ezzel a Dong Doval sem másképp, mely a József körúton fészkel a Rákóczi tér és a Népszínház utca között. Nem sokan voltak, amikor betoppantam, egy nő evett egy asztalnál, de aztán ő is elment. Maradtam én.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, BudapestDong Do Restaurant, Budapest
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:57barátokkal járt itt
Vegyes élmény volt a Vadvirág. Nézzük először a rossz pontokat, hogy a jóval fejezhessem be. Nem adnak az itallappal és étlappal együtt borlapot, így aztán nehéz elvárni, hogy bort rendeljenek az emberek. A kiszolgálás a kötelező udvariasságot hozza, de annál nem többet.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Vadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, TatabányaVadvirág Vendéglő, Tatabánya
Még több kép (17 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:39barátokkal járt itt
Klasszik, nagymúltú kocsma. Zámolyi kisüzemi sört csapolnak. 650 (!) Ft egy korsó. Ihattunk volna három korsóval hárman, de ez már a sokadik hely volt. Úgyhogy ketten óvatosságból poharat kértünk. Kedélyes, barátságos törzsközönség fogadott itt is. A teraszon ültünk le, mert ott legalább járt a levegő.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
5Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Szivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, TatabányaSzivacs Söröző, Tatabánya
Még több kép (4 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:21barátokkal járt itt

Épp a Mementó burgernél jártunk, amikor elkapott a zápor. Amúgy is be akartunk menni, így aztán nem volt nehéz dönteni. Érdekes, hogy nem engedtek be a kutyával, miközben első osztályú éttermekben sem volt ez probléma, de legalább a teraszon leülhettünk. Panyolai pálinkákat tartanak, továbbá Gere-Schubert és Thummerrer borokat.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Memento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, TatabányaMemento Burgers & More, Tatabánya
Még több kép (9 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 15:08barátokkal járt itt

Legutóbbi tatabányai gasztrotúránk alkalmával az első igazi kocsma, amit meglátogattunk, az Unikum-ház volt. Kedves kiszolgálás, kedélyes, kommunikatív törzsvendégek fogadtak. Vélhető, hogy ebben az is közrejátszott, hogy idegenvezetőnk, bár negyed évszázada a fővárosban él, Tatabányán nőtt fel és kocsmákban szocializálódott.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Unikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, TatabányaUnikum ház söröző, Tatabánya
Még több kép (9 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
1
0
1
Szörnyű 2026. június 21. 14:44 járt itt
Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával.
A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították.
Ez felháborító!
Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás.
Ez volt az utolsó rendelésem innen!
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca, Budapest
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
2026. június 21. 14:40a párjával járt itt
Tatabányára való megérkezésünk után első hely, ahova benéztünk a Lipóti Pékség azon egysége volt, mely a vasútállomás épületében működik. Vettem egy csokis croissant-t valamint egy tönkölykockát, egyik 499 forint volt, a másik 399, ami jó ár/érték arány. Biztosra mentünk, el is fogyott mindkettő. Négy pont a hely.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Lipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, TatabányaLipóti pékség és Kávézó - Vasútállomás, Tatabánya
Még több kép (6 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 21. 13:23barátokkal járt itt
Mindenkinek ajánlom tiszta hely ,kedves kiszolgálás,isteni finom ételek. Szuper hangulatú klimatizált hely. Mindenki számára csak ajánlani tudom.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
91
291
361
3043
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 285 városban járt márFelfedező - 361 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3043 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2026. június 21. 11:52a párjával járt itt
Nagyszerű ez a fürdő! Sok a zöldterület, több gyógyvizes medence van, úszó és élmény is, sőt Kneipp sétaösvény is. Reggel ezt próbáltuk ki, de már akkor is kezdtek melegek lenni a kavicsok. Jól masszírozott. Szaunaház külön van, többféle szauna közt lehet válogatni. Étterem és más étkező helyek is találhatók a fürdőben.
Itt fényképeztem:
Kerekdombi Termálfürdő, TiszakécskeKerekdombi Termálfürdő, TiszakécskeKerekdombi Termálfürdő, Tiszakécske
Milyennek találod ezt az értékelést?
150 értékelés / 15 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.