adriatic szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg adriatic értékeléseit!

Olvasd el adriatic szállás értékeléseit!

adriatic értékelései

Jó szállás, egy jó helyen -

Paulay Borház és Vendégház Tokaj

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Három éjszakát töltöttünk a borházban , és mivel hárman voltunk , így kétszobás lakrészt kaptunk . A panzió az emeleten volt . Öt szoba van összesen , egy közös konyhával , minden szobához fürdőszoba tartozik . Szép fenyő bútorok vannak a szobákban . Az ágy kényelmes , nekem kicsit puha volt, de ez egyéni . Jó meleg volt , fűtöttek .
Kellemes hétvége -

Hotel Kakadu Keszthely

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Jól megközelíthető helyen van , a nagy strandtől egy kicsit messze , de közelebb van egy kisebb strand is . A belváros , a látnivalók kb 25 perc sétával elérhetők . Egy családi kétszobásban voltunk , hárman . A nagyobb szobában egy dupla ágy, ami nekünk ( kemény ) kényelmes volt , síkképernyős tv komód , éjjeli szekrény , íróasztal .
A megunhatatlan Hévíz -

Napsugár Apartman Hévíz

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az apartmanok a Napsugár hotel-en belül találhatók Hévíz külvárosában, csendes utcában , a Tó-fürdőtől kb 300 m-re . A centrumtól kb 450 m-re . Mi a párommal a harmadik emeleten laktunk , szerencsére van lift . Előszoba, gardróbbal , fürdőszoba káddal ,minikonyha, hűtővel , mikróval, kétlapos rezsóval, kenyérpirítóval, kávéfőzővel , és edényekkel felszerelve .
Lazítás Zalakaroson -

Aquatherm Hotel Zalakaros

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A szálloda nagyon jó helyen van , a fürdőtől 300 m-re . Az alakja szokatlan , nyolcszögletű , így a szobáknak is a megszokottól eltérő formájuk van . A szoba , és a fürdőszoba is nemrég lett felújítva , új bútorok , vannak, egyedül a tv régi . A szobában van egy kis hűtő , asztal , fotellel , íróasztal , gardróbszekrény , fogas a kabátoknak, egy nagy kétszemélyes ágy , ami nekünk sajnos kényelmetlen volt a puhasága miatt .
Miskolctapolcai karácsony -

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Karácsonykor 3 éjszakát töltöttünk a szállodában . Hárman voltunk , és egy négyfős apartmant kaptunk . Volt benne egy kis szoba két egyszemélyes ággyal , egy nagy hálószoba , felszerelt konyha , és fürdőszoba káddal . A konyhában edények , tányér , bögre , stb . A reggeli . és vacsora is büférendszerben volt . Nagyon finom , és változatos volt minden étkezés .
Újra Egerben -

Várkapu Panzió Eger

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Demjénben a termáltavat szerettük volna megnézni , Egerben pedig finom édes bort szerettünk volna inni . Így esett a választás erre a panzióra. Reggelit is kaptunk a feltüntetett árért . Kb 6 órakor érkeztünk a panzióhoz , ami tényleg a belvárosban , a vár alatt helyezkedik el . Családi panzióról van szó , 6 szobával . Mi egy háromágyast kértünk saját fürdőszobával .
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A tokaji szüreti fesztiválra utaztunk a helységbe (10. 07-08) , és szeptember elején már csak itt tudtam szobát foglalni . Gondoltam, hogy nem lesz egy nagy szám , de még azt is felűlmúlta. A 70 '! évek üttörőtábora , ehhez képest kastély . Mi a VIP ! szobát kaptuk ( szerencsére ) ehhez saját fürdőszoba , és konyha tartozott.
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Egy éjszakára foglaltam szállást a vendégházba, 2017. juniusban . Egy háromágyas szobát kértem , mert egy éjszakára elegendő , aludni . Szerencsére egy apartmant kaptunk , mert nemtudom hogyan fértünk volna el a szobában . Az is érdekes lett volna , hogy a mi szobánk az emeleten volt , és az alsó lakón kellett volna átjárnunk , mert közös a nappali , és a bejárat .
Tokaji borozás -

Hudák Apartman Tokaj

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Kimondottan édes bort inni mentünk a városba , és mivel a párom vezet , nem tudna inni , így egy éjszakára megszálltunk , és így esett a választásunk az apartmanra . A Bodrog, és a Tisza találkozásánál a Bodrog partján van az apartman , szép , csendes környezetben , közel a városközponthoz , és egy nagyobb sétára a híres szerelempincesorhoz .
Szép helyen a panzió -

Well Panzió Orfű

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Három éjszakára három felnőttnek folaltam a szállást , félpanzióval . Kb egy héttel az érkezés előtt hívott a tulaj , hogy csak reggelit tud adni , vacsorát nem . Nem értettem , miért , mert a szálláson telt ház volt , de nem mondtam le . Mikor odaérkeztünk a szobát már átvehettük , de csak kettő törölköző volt kikészítve , egyet kérni kellett .