ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Jó helyszín, egyebekben felejtős -

Haverok Cafe Budapest

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A teraszos kávézók sorában középtájékon elhelyezkedő pub a Zsinagógával szemben, a pizzéria mellett található. A kiülős teraszuk kicsi, összesen 3 asztalka, melyek közül egyiket 2 magyarul beszélő törzsvendég (ezen a környéken kifejezetten ritkaság számba megy! ), a másikat a pincér foglalta el.
Lehúzási kísérlet a benzinkútnál -

Viva Shop - OMV Győrújbarát

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Ausztriai családi nyaralásunkról hazafelé úton itt álltunk meg az M1-es autópálya mellett egy kicsit felfrissülni a több órás autózás után, OMV kút és bisztrós shop a helyszín. Mivel a benzin itt lényegesen drágább, mint a városi kutaknál, tankolást nem terveztünk. A személyautók számára a parkolóhelyek nincsenek kitáblázva, illetve a többség nem akar sokat gyalogolni az autótól, így mindenki megáll, ahol éppen eszébe jut.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
A fiam a névnapjára sushit kért, mivel az egész család szereti, így örömmel teljesítettük a kívánságot. Ezúttal a házhoz szállítást választottuk, mert nem fért volna bele az időnkbe, hogy felkerekedjünk étteremben enni. Több étterem weboldalát átfutottam, megnéztem az akciós ajánlatokat is, illetve néhány olvasói véleményt.
Gyömbéres alma -

Find Food One Budapest

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Az egyik internetes oldalon azt olvastam erről a helyről, hogy reform street food, talán maradjunk annyiban, hogy ebédidőben gyors, részben egészséges ételeket kínáló, részben környezettudatos büfé: 2 féle leves (700 Ft), szendvicsek (1000 Ft - óriásbagett), napi menü, 2-3 főétel (1000-1500 Ft), néhány desszert (400-600 Ft).
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
A Dolce Fantasia véleményem szerint az egyik legjobb, klasszikus olasz fagylaltozó, ahol a város több pontján is édes bűnbe eshetünk, ugyanakkor a gasztro-bulvár egyáltalán nem kapta fel őket, nincs körülöttük semmi média hájp, valószínűleg nincs is rá szükségük. A legújabb helyszínük az István utca a VII. kerületben, az izgalmas Goat Herder újhullámos kávézó szomszédságában.
Szilva és spenót szomszédság -

Royal Pék - Lehel utca Budapest

Értékelt: 2019. július 4.
A Lehel úti Állatkórházzal szemben, közvetlenül a villamosmegállónál található, számomra újabb keletűnek tűnő pékség, legalábbis amikor legutóbb erre jártam, nem tűnt fel a létezése. A blokk alapján a cég biatorbágyi székhelyű. NEM albán pékség, ez is valami! Klasszikus péksüteményeket, édeset, sósat, kenyereket, szendvicseket árusítanak.
2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Oroszlány és Tatabánya között nagyjából félúton Környe településen haladt keresztül az út, a Kolcsár Cukrászda és Pékség mintaboltja a főút mellett közvetlenül található, az épület előtt parkolási lehetőséggel, a polgármesteri hivatal és a művelődési ház szomszédságában.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A Dózsa György úti metrómegálló közelében lévő My Canteen egy gyorsétkezde lánc újabb keletű tagja, akik kedvező árú ebédmenüt kínálnak, itt leginkább a környékbeli irodisták, ELMÜ-dolgozók számára, valamint a környékbeli lakók azon körét megcélozva, akik napközben is otthon tartózkodnak (nyugdíjasok, kismamák, diákok).
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Valamelyik internetes ajánlóban olvastam róla, hogy a 13. kerületben, a "Rendőrpalota" szomszédságában található a Levéltár modern épülete, amelynek galériaszintjén van egy "külsősök" számára is nyitott büfé, ahol olcsó ebédmenüt (is) kínálnak. A nyitva tartási idő meglehetősen korlátozott, jelenleg hétköznap 11-15 óra között (bár az interneten 16 óráig szerepel).
Beváltottam a kupont -

Vegan Sweet Budapest

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Egy kuponos akcióba ugrottam be, nem először, bár a legutóbbi nem túl pozitív élmények után egy időre hanyagoltam őket, de voltak még fel nem használt virtuális nyereménypénzeim, így nem akartam veszni hagyni. Helyszín a Bartók Béla út, egy új nyitású helynek tűnik, legalábbis korábbról nem tűnt fel a létezésük.