ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Elsőre és másodjára is kitűnő cukrászda -

Desszertem Miskolc

Értékelt: 2019. március 16.
A Desszertem névre hallgató cukrászda a belvárosban, a Miskolci Színház mellett található, a belső parkos részből nyílik. Tavaly márciusban a nyitást követően nem sokkal jártam itt először, s azonnal egyértelmű volt, hogy itt egy csúcsintézménnyel állunk szemben, így az sem volt kérdéses, hogy legközelebb Miskolcon járva is vétek lenne kihagyni ezt az élményt.
Változatos étel-ital a benzinkúton -

Fresh Corner - Rekettyés pihenő Kál

Értékelt: 2019. március 16.
Miskolc felé utazva itt álltam meg egy rövid pihenőre az M3-as autópálya mellett. A MOL benzinkút shopja, a Fresh Corner, ami egy jobbacska útmenti büfének is beillik. Kávét két módon is beszerezhetünk, vagy magunknak elkészíthetjük és ízesíthetjük az önkiszolgáló kávéautomatában, vagy megrendelhetjük a pultban is, ahol a barista frissen készíti el részünkre.
Kóstold meg a bejglit! -

Flamingo Sütiző & Ételbár Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Barátságos kis cukrászda a Corvin Plaza melletti utcában, eléggé eldugott helyen található, a nyitva tartási ideje pedig inkább azok számára teszi elérhetővé, akik a környéken dolgoznak és reggel munka előtt vagy ebédidőben ki tudnak "ugrani", vagy olyan környéken lakók, akik nem dolgoznak, ugyanis 17 órakor már zárnak. Ha jól tudom, 2018 őszén nyitottak.
Csúcskávézó a gasztropiacon -

By Beans Coffee - Belvárosi Piac Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Kifejezetten jó hangulatú, barátságos, nem mellesleg kitűnő minőségű kávélelőhely a Hold utcai piac földszintjén, ha jól lőttem be, a korábbi olasz cukrászda helyét vették át. Mindig 2 kávé van a "csapon", vagyis a darálóban, ezek közül lehet választani, hogy világosabb újhullámos vagy inkább a tradicionális sötétebb pörkölést kedveli az ember (én amúgy ez utóbbit inkább).
A Borsodi egy olcsó sör -

Borsodi Söröző Miskolc

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Évek óta változatlan formában működő söröző a fő utcán, amely belül jobban néz ki, mint amire a külső portál alapján számítani lehetett. Talán az egyik legolcsóbb ivó a belvárosban. A név és Miskolc kötelez alapon Borsodi söröket tartanak, a csapolt Borsodi korsója mindössze 270 Ft (mondjuk szerény véleményem szerint olyan is, nekem nem kéne. . .
Legalább a cukrászda nyitva volt -

Diana Cukrászda Edelény

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Edelény Borsod megyében közel 10 ezer lakosú kisváros, évtizedeken át járási székhely, a rendszerváltozást követően kistérségi központ. Mindezt azért tartottam érdemesnek megemlíteni bevezetésként, hogy ennek ellenére vendéglátó egységekben, éttermekben egyáltalán nem bővelkedik, s ami akadt, azok közül is több zárva tartott.
A kétszázas karamella -

Éden Cukrászda Felsőzsolca

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Felsőzsolca kb. 6000 lakosú kisváros Miskolc határában. Nem megbántva a zsolcaiakat, azt kell mondjam, hogy egy minden szempontból érdektelen település, ahol egyetlen cukrászdát találtam a városhatár szélén, közvetlenül a buszmegállónál, amely szerencsére nyitva is volt.
Sörparadicsom -

BrewDog Bar Budapest

Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Anker közben, az egykori Anker Klub helyén tavaly év végén nyitott meg elég nagy csindadrattával a BrewDog Pub nemzetközi lánc budapesti sörözője. A BrewDog-ot 2 skót srác (és egy kutya, a névadó) alapította 2007-ben, hogy a britek körében a kézműves söröket népszerűsítsék.
Vietnami büfé a Lehelen -

Pho Huy Vietnámi Étterem Budapest

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Egyszerű kis vietnami büfé a Lehel Piac mögötti utcában. A szomszédos földszinti bérleményekben hasonszőrű büfék működnek, két kínai, egy olasz tésztás (zárva volt), valamint két söröző-kocsma.
Belvárosi reggeli vagy ebéd -

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
A legutóbbi értékelés óta már többször jártam itt, írok egy aktuális véleményt. Pár hónappal ezelőtt belső felújításon, csinosításon esett át a hely. A pultot befordították a bejárattal szemben, amely jó ötlet volt, mert így a pult előtt várakozók bent is elférnek, nem szorulnak ki az utcára. Újak a falon a festett macska-ember dekorációk, az ülőkéket, asztalokat is kicserélték.