ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

Magyaros étterem a Ráday utcában -

Pesti Vendéglő Étterem Budapest

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Munkatársaimmal vacsoráztunk itt egy hézköznap estén, előre foglaltunk asztalt, amit jól is tettünk, mert estére gyakorlatilag teltház lett. Magyaros konyhát visz az étterem, tekintettel a nagy szűmú külföldi turistára, akik megfordulnak a Ráday utcában, az asztalokon piros-fehér kockás terítő, az étlapon a klasszikus és népszerű magyar(os) étkek közül több is megtalálható (pl.
Bárcsak ilyen lett volna a suliban a menza... -

Menza Étterem & Kávézó Budapest

Értékelt: 2014. április 19. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szombaton kora este a Liszt Ferenc téren jártam, és a Menzára esett a választásom. Bár sok az asztal és tágas az étterem, nagy a tumultus, sokan vannak, az üres asztalokon pedig kivétel nélkül "reserved" foglalt táblácskák. Én nem foglaltam előre, de az ajtónál álló fiatal hölgy kedvesen egy 2 személyes asztalhoz invitál, megbeszéljük, hogy 8.
Magyaros ízek, bőséges adagok -

Lecsó Budapest

Értékelt: 2014. április 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megéheztünk, szombaton estefelé jártunk itt először, bár az étterem harsány neonfényeit sokszor láttuk már a 26-os/90-es buszmegállóban, és azt is, hogy napszaktól függetlenül itt mindig sok a vendég, ami általában jót szokott jelenteni. 2 szinten lehet helyet foglalni, esténként 19.
Klassz vietnámi étterem -

Hanoi Étterem Budapest

Értékelt: 2014. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A levesfesztiválon kaptam egy szórólapot, amely a Hanoi vietnami éttermet ajánlotta, ennek alapján kerestem fel az éttermet, melynek létezéséről bevallom, korábban még soha nem hallottam. A budai oldalon a Fő utcában tavaly év végén nyitották meg az éttermet, vietnami főszakács - aki egyben társtulajdonos is - gondoskodik az autentikus ízekről.
Belvárosi thai gyorsétterem -

Buddha Original - Október 6. utca Budapest

Értékelt: 2014. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Véletlenül tértem be ebbe az étterembe egy hétköznapon ebédidőben. A napi menüt választottam, ami vörös currys csirke volt rizzsel. Kellemesen csípős ízvilág, harmonikus, nem túl harsány fűszerezéssel. Az adag bőséges, és húsból is elegendő mennyiséget adtak, nemcsak a rizs töltötte ki a tálat. Az ételekhez kérdés nélkül adnak pálcikát és európai evőeszközöket is.
Mexikói gyorsétterem a Belvárosban -

Burrita Bar Budapest

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A héten második alkalommal jártam ezen a helyen, amelyet egy ismerősöm ajánlott. Bár a mexikói konyha nem tartozik a legnagyobb kedvenceim közé, most ehhez volt hangulatom. A kis étterem az Október 6. utca Deák térhez közelebbi felén található 2 thai étterem szomszédságában. A kiválasztott ételt előtted frissen készítik el, a hozzávalókat Te magad választhatod ki a bekészített alapanyagok közül.
Csalódás volt, de nem az ízek miatt -

Hummusbar - Kertész utca Budapest

2014. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. április 13.
A Hummus Bar hálózat Budapest több pontján rendelkezik étkezőhelyekkel, ahol akár helyben, akár elvitelre is lehet vásárolni, valamint rendelni is lehet kiszállításra. Már többször étkeztem itt, így az ételek ízét, minőségét már ismertem, de a legutóbbi látogatásom sajnos csalódás volt. Késő ebédidőben érkeztem, és úgy terveztem, hogy helyben fogyasztásra fogok kérni egy falafeles hummus tálat.
Értékelt: 2014. április 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az "á table Bouangerie" pékség az Arany János utcában francia pékáukat, szendvicseket, péksütiket árusít. Egy picike hely, ahol akár helyben is el lehet fogyasztani a megvásárolt finomságokat, de csak néhány ülőhely van, így a vevők többsége elvitelre vásárol. Már kevés vásárló esetén is zsúfolt a hely.
Finom halak és tengeri herkentyűk -

Nordsee - WestEnd City Center Budapest

Értékelt: 2014. április 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Westendben található éttermek közül kétségtelenül a Nordsee a kedvencem. Frissensült tengeri halakat és egyéb tengeri ételeket árusítanak (pl. rák, tintahal karika) köretekkel és mártásokkal. Számomra az egyetlen negatívum a kissé borsos ár, de sajnos ez csak hazai viszonylatban, a hazai fizetésekhez és életszínvonalhoz képest magas, hiszen Nyugat-Európában is hasonló árfekvésben árusítanak, és ott az olcsó étkezőhelyek közé tartoznak.
A belga gyorsétterem -

Belfrit - Pólus Center Budapest

Értékelt: 2014. április 6. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Azzal szeretném kezdeni, hogy a Bónuszbrigádos kuponnal 3. 885 Ft helyett 1. 990 Ft-ért lehetett vásárolni egy 2 személyes menüt, ami ár-érték arányban abszolút megérte. A belga gyorsétterem lánc több plázában jelen van (Pólus, Köki, Westend, Campona, Corvin, Mammut).