ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Sok finomság az átjárónál -

Cortesi - Mammut II. Budapest

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
A Cortesi több bevásárlóközpontban jelen lévő pékség-kávézó, a Westendben lévő egységükben többször is megfordultam, földrajzi közelség okán. A Mammutban lévő standjuk a Mammut 2 épülete közti átjáróban, a függőfolyosó sarkán található, a 2. épülethez közelebb. A téli, Karácsony előtti időszakban a Stühmer szaloncukrok miatt volt érdemes pket felkeresni, nagyon kedvelem ezeket, és itt a teljes szortiment kapható.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
A Linzer és az Orosz családhoz köthető borászat és vinotéka-borbár Fertőrákos központjában, a Fő út mellett található, egy szépen felújított, csinos házban. Fő célkitűzésük a soproni borvidék szőlőfajtáinak, borainak népszerűsítése. Szőlőseik a Fertő-tó környékén találhatóak.
Olasz és amerikai ízek találkozása -

Cafe Frei - Nordic Light Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Úgy látszik, ez a trend mostanság, minden modern üvegcsoda irodaépület földszintjére KELL telepíteni egy trendi kávézót. A Váci út végig tele van ilyen csodapalotákkal, mindkét oldalon, szóval van kávézó is bőségesen. Cafe Frei-ből is többet találni, ez a szóban forgó a Nordic Light, azaz Északi Fény Irodaház alján található, saroképület, 2 oldalról is van bejárat, a Váci út felől és oldalról a kis belső sétányról is.
A diós és a mákos kocka -

Sport Cukrászda & Kávézó Budapest

Értékelt: 2019. március 6.
A 90-es évektől 2017-ig mondhatni törzsvendégek voltunk, az akkori munkahelyem közelsége okán, most hosszabb kihagyás után jártam erre ismét. A stílus - retró - és a népszerűség - teltház pénteken kora délután - mit sem változott, a sütemények kínálata is hasonló. Árfekvés továbbra is barátságos, főleg 5. kerületi viszonylatban.
Klasszikus, ismert név -

Tchibo - Westend City Center Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
A Tchibo Budapesten 5 helyszínen van jelen, mindegyik bevásárlóközpontban. A koncepció hasonló mindenütt, kávézó és bolt egyben. A magyarok a rendszerváltás éveiben a kávé révén ismerték meg a Tchibo márkanevet, bár Ausztriában, Németországban már akkoriban is árusítottak egy csomó egyéb terméket is (ruházat, lakberendezési eszközök talán a két legjellemzőbb árucsoport).
Már kanadai bisztró is van -

Husikám - Belvárosi Piac Budapest

Értékelt: 2019. március 6.
A Hold utcai piac galériaszintjén pár hónappal ezelőtt megnyitott kanadai bisztró. A tulajdonos Anatolij Belov nevével fémjelzett étkezőhelyen az izgalmas, nemzetközi étlap (japán, közel-keleti) és a pultban vizuálisan is megszemlélhető kínálat is megkapó volt számomra. 3 féle sushi tál, akár elvitelre is, rakott kel, teriyaki sült csirkecomb, hússal töltött pite, bárány moussaka, báránycomb leves, stb.
Értékelt: 2019. március 6.
Március első hétvégéjén került megrendezésre immáron többedik éves hagyományként a Töltött Hold Gasztrohétvége az 5. kerületi Hold utcai piacon. Ez a piac már évek óta nem a zöldség- és gyümölcskofákról híres, hanem sokkal inkább a sokszínű vendéglátóhelyeiről. Mivel magam is visszajáró vendég vagyok itt, most az újdonságokat, az új helyeket szerettem volna letesztelni.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Tar falu a Mátrában a 21-es út mellett található, legfőbb nevezetessége a Kőrösi Csoma Sándor buddhista emlékpark. Többször jártunk már itt, legutóbb a gyerekekkel együtt. A park bejáratánál működő kávézó egyben ajándékbolt is, több oldalon terasszal. Egyszerű, hagyományos tibet berendezéssel alakították ki, persze amit itt, több ezer km-rel arrébb Magyarországon össze lehetett hozni.
Egyik legjobb kiszolgálás a McDonald's-ok között -

McDonald's - Piac tér Székesfehérvár

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Székesfehérvár belvárosában, forgalmas helyen, az Alba Plázával és a buszpályaudvarral szemben lévő McDonalds egység, ahogy vissza tudok emlékezni, már jó pár éve itt vannak. A gyalogos hídon mentem át a Pláza felől. Egyik oldalon sok paddal nyitott kiülős teraszuk van, napernyőkkel. A belső tér tágas, elég sok asztal van, de nem zsúfolt.
Fagyi autóval -

McDonald's Gyöngyös

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A gyöngyösi McDonald's egy forgalmas közlekedési csomópontban, a 3-as és a 24-es utak találkozásánál, a Lukoil benzinkút mellett található. 2 szintes modern, üvegezett falú épület. Mivel útközban voltam, még mentem tovább fel a Mátrába, így csak egy gyors fagyira álltam meg. Mivel McDrive is üzemel náluk, így ki sem kellett szállni a kocsiból, az autós pultnál rendeltem meg és fizettem ki.