ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Meglepetés ajándék pizza -

IGEN Pizza - Margit körút Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
Az IGEN Pizzeriát a Madách téren ismertem meg, elég hamar nagy népszerűséget szereztek és a gasztro-oldalak is elismerően nyilatkoztak róluk. Vékony tésztás, kerek pizzákat sütnek a speciális kemencében. A Margit körúton sétálva figyeltem fel rá, hogy a sarki szolárium bezárt, azonban a helyén valami készülődött.
Underground találkahely -

Jurányi Suterene Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
A Jurányi különleges hangulatú hely a Mammut Bevásárlóközponttal átellenben. Az épület egykor iskola volt, ma a II. kerület egyik közösségi tere. Színházi előadások, pódium beszélgetések, szabadidős foglalkozások helyszíne. A bisztró az alagsorban kapott helyet. Kicsit rejtélyes, labirintus-szerű, félhomályos.
Értékelt: 2019. január 1.
A Margit körúton az Atrium Moziban működő kávézó és bár. Nevét az előtérben lerakott fekete-fehér kockás kövezetről kapta. A Magyar Konyha gasztro különszámában olvastam róluk. A kávézó nyitva tartása a jegypénztárhoz igazodik. Elég sok asztalnál helyet lehet foglalni. Vergnano 1882 olaszos hagyományos pörkölésű kávét főznek, finoman és erősen.
Értékelt: 2019. január 1.
2018-ban nyitott cukrászda a metró (4-es, 2-es) kijáratánál a Keletinél, az aluljárószinten. A Fahéj Cukrászda másik egységénél, a József Attila Lakótelepen az elmúlt évben jártam, az is tetszett. Szép, modern berendezés, körbe üvegfallal. A beltér tágas, szellős, a pultban széles kínálat süteményekből, tortákból, péksütikből.
Egyedi szendvicsek -

Ficak Bisztró Budapest

Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Innen az ittjartam. hu-ról kaptam a tippet ehhez a helyhez, mert korábból nem tudtam róla. Amikor szinte naponta erre jártam dolgozni, még nem nyitottak meg. A Kossuth téri metrómegálló szomszédságában, a Nádor és a Garibaldi utcák sarkán található galériázott modern bisztró, 2018-ban nyitották. Fiatalos, laza, igényesen berendezett, trendi kis hely, reggelire, ebédre vagy csak kávézni.
Gyorsan, olcsón indiait -

Taste Of India Express Budapest

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
2018-ban nyitott kis indiai gyorsbisztró a Jászai Mari térnél. A másik egységük a Lónyay utcában működik. A személyzet indiai, kedves mosolygós fiatalemberek, eddig 3 alkalommal ettem már náluk, helyben és elvitelre is. Magyarul gyengén beszélt a személyzet, de angolul gördülékenyen folyt a társalgás.
Híresen hírhedt vietnami -

Hai Nam Pho Bistro Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
A budai oldal egyik legismertebb és legnépszerűbb vietnami étkezdéje a 11. kerületben, egy társasház aljában. 2013-ban nyitottak, 2016-ban volt egy ételmérgezéses balhéjuk, ami elég jelentős média visszahngot kapott, de úgy tűnik, ezen már túllépett mindenki.
Ne nézz be a lampionok mögé -

Európa Café-Étterem Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
Egyike azon éttermeknek a Váci utcában, ahol télen-nyáron csinos fiatal lányok kinyitott étlappal vadásznak a külföldi vendégekre. A nagy fűtött terasz esténként színes lampionokkal kivilágított. Hát nem is csodálom, hogy a lányok a teraszon túlra nem igazán invitálják a vendégeket, mert a belső rész nagyon lepattant, egy kis egérlyuk. Az asztalok (kb.
A mesterek máshol főznek -

Pipa Étterem a Mesterek Konyhája Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
Régi vágású magyaros étterem a Fővám téri Nagycsarnok oldalában. Ennyi sok étterem végiglátogatása után már van az embernek némi tapasztalata és "szimata", hogy hol mire lehet számítani. Nos, itt nagyjából azt kaptam, amit a külső jegyekből meg lehetett ítélni. Mesterekkel a konyhán nem találkoztam, ez valami dezinformáció lehet.
Olasz - magyar duó -

Ristorante La Botte Budapest

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
A belváros szívében, a sétálós Váci utca Fővám térhez közeli szakaszán, pincehelyiségben kialakított olasz étterem. Boltíves falak, némi olaszos dekor, de nincs túltolva, bortartón felsorakoztatva a borkínálat. A bejáratnál hosszú pultnál fogadják a vendégeket, a személyzet magyar. Egyből felfigyeltem a pult mögötti pizzasütő kemencére.