ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Értékelt: 2019. január 1.
Ez egy vadiúj hely lehet a Nagymező utcában, a Thália Színház szomszédságában, mert még sosem láttam, pedig pár hetenként meg szoktam erre fordulni. Beépített veranda, francia vidéki hangulat, kicsit vintage, élénk színvilág. A falon a buja növényzetes, egzotikus madaras fal a Frei Kávézók hangulatát idézi, bár annak a tónusai sötétebbek, itt a halvány türkiz a fő színárnyalat, sok fehér, némi citromsárga mellett.
Pinot Noir Karácsonyra -

Veritas Winebar Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
A Veritas borkereskedést már évek óta ismerjük, 1995-ben alakultak, az első években az előző munkahelyemen még törzsvásárlói kártyát is kaptunk hozzájuk, de már akkor sem voltam nagy borivó, ez mondjuk azóta sem változott, de azért érdekel a bor, szeretem a borospincék, borkóstolók, szüretek hangulatát.
London után Budapesten is -

Caffé Dallucci Budapest

Értékelt: 2019. január 1.
A 3-as metró vonalán kerestem kávézót, szempont volt, hogy közel legyen a metró megállójához. Így akadtam rá a Dallucci Kávézóra, amely a Klinikák megálló közelében, a Tűzoltó utcai Milestone Food Court-on található.
2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Crux értékelését elolvasva egy kicsit jobban érzem magam én is. Nem 1-2 étteremben fordultam már meg életemben, ezen belül az Árkád Bevásárlóközpont vendéglátó egységeinek többségét is kipróbáltam már. Az alsó szinten a többi gyorskajáldától némiképp elkülönülve, azokkal szemben, kissé szeparáltan helyezkedik el.
Ha ez a mousse mesélni tudna! -

Borbíróság Budapest

Értékelt: 2018. december 30.
Az elmúlt években úgy 1-2 évvel ezelőttig rendre a legjobb fővárosi éttermek között tartották számon, mindig fel-felbukkant a nevük a toplistákon, de mostanában kevesebbet hallottam róluk, bár a helyszín, a berendezés, az irányvonal a konyhájukban mit sem változott. Talán nem "marketingelik", nem futtatják annyira a helyet? Igazából nem tudom, de nem is ez a lényeg.
Értékelt: 2018. december 30.
Évekig bezártan állt az egykori Beckett's ír söröző a Bajcsy és az Alkotmány utca sarkán. Aztán az idei évben valami történt, ezek szerint rendeződtek a tulajdonosi vagy bérlői viszonyok és egy vadonatúj hely nyílt meg, az I55 amerikai bár és BBQ étterem. Az I55 avagy Interstate 55 autópálya észak-dél irányban szeli át az Egyesült Államokat, innen a névadás.
Csak a szépre emlékezem -

Kínai Negyed Étterem Budapest

Értékelt: 2018. december 30.
Ez a kínai étterem valamikor a rendszerváltás éveiben nyílt, az egyik első fecskeként. Akkoriban egy kifejezetten igényes, elegáns és népszerű klasszikus kínai étterem volt, festett virág- és madármintákkal dúsan díszített bútorokkal és üvegekkel, kerek forgatható asztalokkal, a szüleimmel, az ő barátaikkal többször is megfordultunk itt, esemény számba mentek ezek a nagy közös ebédek-vacsorák, sok klassz fogást végigettünk itt.
Megbízható török éjjel-nappal -

Istanbul Kebab - Akácfa utca Budapest

Értékelt: 2018. december 30.
Központi helyen működő, nagy alapterületű török étterem a Blaha Lujza térnél, éjszakába nyúló hosszú nyitvatartási idővel. Jártam már itt korábban is egyik éjszakai portyánk során, de azt nem sikerült fotókkal dokumentálni. Az étteremnek nyáron kiülős terasza is működik. A közelmúltban felújították, így a belső tér nem lepusztult egyáltalán (ellentétben jó pár budapesti török étkezdével).
Értékelt: 2018. december 30.
A Blaha Lujza tér vonzáskörzetében, a népszerű bulinegyedben sok éve működő vendéglő az Akácfa utca és a Dohány utca sarkán. Bár az amúgy meglehetősen hosszú étlapon valóban szerepelnek bajor-sváb ételek is, de az ismert magyar klasszikusok is mind megtalálhatóak, ami a környéken felbukkanó sok külföldire tekintettel egyáltalán nem meglepő.
Baba-mama klub a belvárosban -

HellóAnyu! Budapest

Értékelt: 2018. december 30.
A 7. kerületi önkormányzat remek kezdeményezése a környéken élő kisgyerekes szülők - nevével ellentétben természetesen nemcsak anyukák - számára. A blokkon "Családbarát város szociális szövetkezet" név olvasható. Az ajtón belépve a cipőket le kell venni, és a ládafiókból benti papucsot választhatunk magunknak a megfelelő méretben.