ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Ár és érték, vendégélmény nincs arányban -

La Fabbrica Budapest

2019. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Pár hónapja egy új olasz étterem, a La Fabbrica nyitotta meg kapuit az %. kerületben a Sas utca egyik legértékesebb pontján, a Bazilikára nyíló tér sarkán. Ezt a páratlan lokációt kiaknázva az üvegezett teraszuk ablakaiból elsőrangú kilátás nyílik a Bazilika impozáns épületére.
Értékelt: 2019. február 28.
Ebédszünetben csak egy gyors ebéd fért bele. Az Arany J. utcai metrómegálló kijáratánál található Princess pékség már évek óta itt működik, de tavaly felújították, kicsinosították. Most pedig a környező Podmaniczky tér van teljes felújítás alatt, így elég nagy a por.
Családi kirándulás -

Hotel Toscana étterme Szeged

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Családi hosszú hétvége során a Hotel Toscanában szálltunk meg, az étkezéseket - reggeli, ebéd - a szálloda éttermében fogyasztottuk el. Mivel 3 kisgyerekkel jártunk ott, ezért főleg az ő igényeiket kellett néznünk, ahhoz alkalmazkodnunk. Ebben segítőkésznek bizonyult a személyzet.
Végtelen sorok a svédasztalnál -

Hunguest Hotel Forrás Étterme Szeged

Értékelt: 2019. február 28.
Két napos konferencián jártam ebben a szállodában, amely Szeged zöldövezeti részén található, a Strandfürdő mellett. Elég nagy méretű, több szintes hotel, kb. 80-as évek korabelinek néztem, persze azóta már volt felújítva. A szálloda éttermében svédasztalon szolgálták fel az ételeket. Mivel mindenkinek ugyanakkor volt az ebédszünet, ezért a fő kihívás ilyenkor a logisztika, a tömeg elkerülése.
Ragyogjon a napfény! -

Napfény Műterem Szeged

Értékelt: 2019. február 27.
Izgalmas, misztikus és egyben üde hangulatú, romkocsmás jellegű szórakozóhely a Műterem Szeged központjában. Nagy az alapterület, a fő helyiségből hátrafelé további kis beugrók, zegzugok nyílnak. Nyüzsgő, élettel teli, kicsit bohém hely, sok fiatallal. A kézműves sörök választéka kiemelkedő és árban is korrekt.
Cékla és aszalt szilva -

Kapca Kávézó-Bisztró Szeged

Értékelt: 2019. február 27.
Ittjartam. hu egyik gasztro-királya javasolta ezt a vendéglátó helyet Szegeden. Mivel útba esett a vasútállomás felé, ezt útba is ejtettük. Alapvetően fiatalok számára kialakított bisztró, söröző, társasági tér, baráti iszogatásokra, beszélgetésekre. Elég nagy a kerthelyiség, itt éppen csapatos főzés zajlott.
Értékelt: 2019. február 27.
Szeged központi részén, a Széchenyi téren is található egy Café Frei. A beltér itt is tipikus "Frei"-es, szépek a zöld mintás mozaikok, a kávépulton vörösréz üst, elég sok kis asztalka, sűrűn rakva. A pultnál kell rendelni és fizetni, majd az elkészült sorszám alapján lehet átvenni. Mindig van valamilyen időszakos ajánlat, s mivel számtalan kávécsodát kreálnak, így mindig sok újdonság közül lehet választani.
Tejben-vajban fürdünk -

Arriba Taqueria - Széna tér Budapest

Értékelt: 2019. február 27.
Az Arriba Taqueria egy jó pár éve működő mexikói étteremlánc, több egységgel a városban. Ez a Széll Kálmán téri éttermük is évek óta üzemel ugyanezen a helyen. A beltér fiatalos, a személyzet és a vendégkör szintén, rajtam kívül mindenki egyetemistának nézett ki. A beltér egyszerű, a csupasz falakon vidám feliratok, képek, mexikói minták.
Fura, de tetszett -

Nemdebár Budapest

Értékelt: 2019. február 27.
A Széll Kálmán tér északnyugati sarkában véletlenül botlottam bele ebbe az avantgárd hangulatú, bohókás bárba. Az első gyengén próbálkozó napsugarak máris odacsalogattak pár embert a járdára telepített kiülős teraszra. A hely neve kívülről nem látszik, legalábbis én nem láttam feliratot, ahogy nyitva tartás táblát sem.
Semiramis kávékertje -

Arabica Café-Shop Budapest

Értékelt: 2019. február 27.
Nagyon tetszetős kávézó minden tekintetben a II. kerületi Lövőház utcában, a Millenáris és a Mammut Bevásárlóközpont vonzáskörzetében. A kávézó a közelmúltban nyílhatott, tavaly, amikor erre jártam, még nem láttam nyomát sem láttam. Belépve azonnal markáns, finom kávéillat érződött. Hagyományos Semiramis kávét főznek, amelyet frissen pörkölnek.