ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Angyalföldi sütizés -

Urbán Cake House Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
A 13. kerület angyalföldi részén található barátságos cukrászda és kávézó új építésű társasház utcaszintjén, az Angyalföldi Láng Sportközpont közelében. A környéken ingyenesen lehet parkolni. Barátságos, kis alapterületű beltér, mindössze 3 asztalkával. A tulajdonos maga szolgál ki a pult mögött.
Új kávézó Újlipótban -

Fabrik Kávézó Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Vadonatúj újhullámos kávézó a Westend - Nyugati közelében. Az újlipótvárosi facebook csoportban olvastam róluk, egyébiránt a nyitást nem igazán reklámozták. A világhálón való rákeresés sem hozott sok eredményt, csak egy kávés blogon találtam róluk némi - szűkszavú - információt. "Fekete", "fehér" és filteres kávéféléket, valamint hagyományos teákat, chai lattét és forró csokoládét lehet náluk inni.
Ne higgy a bohémságban -

Bohémtanya Étterem Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 14.
Régi vágású étterem a 70-es - 80-as évek turistacsalogató idejéből és stílusában a pesti belvárosban, a Bajcsy - Andrássy kereszteződéstől pár méterre. Valóban találó rá az egyik korábbi "Időutazás" című értékelés. A névválasztás csak valami régi örökség lehet, mert semmi bohémságot nem fedeztem fel az étteremben.
Belül szebb, mint ami kívülről látszik -

Andrássy Bistro 68 Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
Amikor a Black Food Fesztiválra próbáltam jegyet vásárolni, véletlenül elvétettem a bejáratot, és a szomszédos FLOW helyett ide nyitottam be. Akkor nem túl udvariasan és kissé ingerülten igazított útba az egyik alkalmazott, gondolom, nem én voltam az első aznap, aki rossz helyen kopogtatott. Viszont úgy gondoltam, még egy próbát megér a hely, így is lett.
Így főznek Kanadában -

Lumberjack Poutinerie Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
A "földalattival megközelíthető vendéglátóhelyek" című listámon ez volt a következő állomás. Az ittjartam. hu-n olvastam Duchemin értékelését, ez alapján kaptam én is kedvet. A házszámozásról csak annyit, hogy a Király utca után helyezkedik el, így a troli megállója közelebb esik hozzá, mint a földalatti Vörösmarty utcai megállója, de ennyi séta bőven belefért.
Sajtok országa eljött -

Paneer - Katona József utca Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
A Paneer nem a panírozást jelenti, hanem a sajt indiai nevét. Bár az is igaz, hogy a rántott sajtjaik be vannak panírozva a morzsás bundába. Itt minden a sajtok körül forog, az összes ételük valamilyen sajtos alapú frissensült. Az első, évek óta működő Paneer gyorsétterem a Király utcában működik, ez a 2. a Katona József utca Duna felőli végén, a Jászai Mari tér közelében.
Értékelt: 2018. november 20.
Mivel 2 éve eléggé lehúztam őket, úgy gondolom, az a korrekt és helyénvaló, ha a friss és pozitív élményekről is beszámolok. A 13. kerületben, a Dózsa György út - Váci út - Dráva utca nagy kereszteződés minden sarkán irodaházak magasodnak, újak és régiek is. A Capital Square irodaház aljában a Coffeeshop Co.
Kiváló sütik tökéletes tálalással -

Süti nem süti Szeged

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 20.
Ajánlás alapján kerestük fel ezt az újhullámosnak mondható cukrászdát, amely Szeged egyik nagy forgalmú főútján található, de közel a belváros magjához. A járdán kis teraszt is kialakítottak 2 asztalkával, de inkább a belső részt választottuk, ahol nagyon közel vannak egymáshoz az asztalok ugyan, de ez láthatóan senkit sem zavart.
Az egyik legkedvezőbb árú ebédmenü a városban -

Bercsényi Kisvendéglő Budapest

Értékelt: 2018. november 20.
A 11. kerületben a Bartók Béla úttól kb. 2 percnyi sétára fekvő kisvendéglő a pinceszinten. Retró berendezés, némi ételszag, de nem kínzó. Az ebédmenü verhetetlen a maga 980 Ft-os árával, amibe itt belefér 3 fogás és egy pohár szóda. Igaz, a leves csészényi, a főétel zónaadag (1 szelet kisebb hús), de így is igazán jutányos.
Tulipános kávézó -

The Tulip Café Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Új nyitású, kis alapterületű kávézó a Lehel téri piaccal szemben, a Váci út szemközti oldalán, november első napjaiban nyitotta meg, egy fiatal pár működteti. A kerületi facebook csoportban olvastam róluk. Érdekesség, hogy eredeti holland Stroopwafel karamellás waffelt lehet kapni, darabra és 10-es csomagban is.