ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Az én kávém, az én burgerem -

MyBurger - Auchan Székesfehérvár

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A székesfehérvári Auchan vendéglátós szegletében ettünk a családdal, útközben praktikusnak tűnt itt megállni, gyorsan leparkoltunk, nem volt nagy kitérő útközben, miután gyorsan megvettük a hipermarketben, amire még szükségünk volt, itt telepedtünk le enni. A kávé kifejezetten jó, Portioll márkájú, a cappuccino csak 350 Ft volt, lehetett a habra fahéjszórást is kérni, én kértem is.
A darázs volt az oka mindennek -

Búsuló Juhász Étterem Budapest

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A legjobb budapesti étterem között számon tartott Búsuló Juhász Étterem meglátogatása szintén a régóta tervezett programok között szerepelt. A helyszín eleve impozáns: a Citadella lábánál, csodálatos panoráma a városra az ablakokból, mindehhez ez egy elegáns, igényes, dekoratív belső tér. Érkezéskor (hétköznap ebédidő) néhány asztalnál ültek, a benti részben és a teraszon is.
Nyelviskola a pincében, nyitva van a büfé! -

Cosmopolitan Nyelviskola & Café Budapest

Értékelt: 2019. május 14.
A Cosmopolitan egy pár éve nyílt nyelviskola a Hegedűs Gyula utcában, Újlipótvárosban, pinceszinten, de a büféjük nyitva áll bárki járókelő vendég számára, nemcsak a nyelviskola tanulóinak. Hétköznap egészen estig nyitva tartanak, és szombaton is, amikor vannak nyelvórák. Modern, IKEÁ-s skandináv stílusú berendezés, fiatalos, nem rideg egyáltalán.
Szent István parki beugró -

Dunapark Kávéház Budapest

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A múlt héten a Szent István parkból, a játszótérről estünk be ide a kisebbik lányommal, kényszerből, mivel a parkban lévő mellékhelyiség zárva volt, de olyan kedvesen, készségesen fogadtak, mintha hetente itt költenénk el a kosztpénzt. Még pénztárca sem volt nálam, nem cukrászdába készültünk.
Békés kikötő -

Haven Cafe Budapest

Értékelt: 2019. május 14.
Beugrós, mindössze 2 kis asztalos kávézó a Hollán Ernő utca Jászai Mari térhez közelebbi oldalán, a BJC-vel szemben. 3 héttel ezelőtt nyitottak meg, szinte észrevétlenül. Korábban valami elviteles borkimérés működött itt, nem mondanám, hogy jelentékeny ideig. A berendezés igazi boldog békeidőket idéző, a dédi konyhájából, üveges vitrinéből mentett porceláncsészék, kávédaráló, kiskancsó, fekete-fehér régi családi fotók.
Óbudai paneles -

Jegesmaci Fagyizó Budapest

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Tipikus lakótelepi fagyizó Óbudán, a tízemeletes panel szalagház aljában, a Flórián térrel szemközti oldalon. Kiszolgálás a pultnál, csak egy fagyispult az egész objektum. Vidám, élénk, figyelemfelkeltő a pink-kanárisárga felirat csalogat, és néhány műanyag Flair széken le is lehet telepedni, a kicsiknek kisszékekkel is készültek, szimpatikus figyelmesség.
Meki és játszóház -

McDonald's - Váci út Budapest

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
Gyerekekkel voltunk itt többször is. Előnye, hogy a mi kerületünkben van, de az ennél közelebb lévőkkel szemben (pl. WestEnd, Jászai) autóval is megközelíthető és lehet könnyen, normálisan, ingyenesen parkolni. Helyileg közvetlenül a Váci út mellett az OMV benzinkútnál található. Van McDrive része is. Egy háromszög alakú, két szintes modern üvegépületről van szó.
Élen a Lipótiak között -

Lipóti Pékség & Bisztró Budapest

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
Kínálat szempontjából talán a legjobb, leggazdagabb Lipóti Pékség, ahol mostanában megfordultam. A megközelítése is jó, kb. félúton a Mechwart Liget és a Mammut Bevásárlóközpont között. Úgy tűnik, rajtam kívül sokan mások is felfedezték maguknak ezt a helyet, mert sok vásárló volt, folyamatosan jöttek-mentek.
Házikó a domboldalon -

Kuckó Café Budapest

Értékelt: 2019. május 12.
A II. kerületi Vérhalom téren egy klassz játszótér van, ahol többször jártunk a gyerekekkel. Ha innen a Vérhalom utcán ereszkedünk le, akkor az Eszter utcai sarkon, a kereszteződősben találjuk a Kuckó kávézót, amely kívülről egy sátortetős alpesi ház formáját ölti, de belül is jön egy kicsit a hütte-hangulat.
Angyalföldi szieszta -

Café Loft Budapest

Értékelt: 2019. május 12.
Jó hangulatú, üde, fiatalos kávézó és bisztró a LOFT irodaházban, az M3 Forgács utcai metrómegállónál. Bár a hivatalos cím Váci út, de a bejárat nem a Váci út felől, hanem a Forgách utcából nyílik. Az irodaházból a dolgozók bentről is meg tudják közelíteni. A legjobb kilátás a mosdóból nyílik, a LOFT szépen kialakított, füvesített zöld udvarára.