ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Gluténmentes termékekre specializálódott kávézó és pékség a Lövőház ucában. A zalaegerszegi székhelyű cég saját termékeit árusító márkaboltról van szó. A beltér kellemes, valamivel az utcaszint alatt van a padlózat. Lehet helyben kávézni, sütizni. Az egy fős kiszolgáló személyzet az ismerősével társalkodott az asztaloknál, egy kicsit olyan érzésem volt belépve, mintha megzavartam volna a kedélyes beszélgetést.
Kihozták a helyből a maximumot -

Kata Hamizó Budapest

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Minimál dizájn, gyakorlatilag egy kis félszuterén lyuk a Lehel Piaccsarnok mögötti utcában. Ennek ellenére népszerű a környéken lakók és dolgozók körében, elsősorban a kedvező árfekvés és a kedves kiszolgálás miatt. Alapvetően naponta változó menüket kínálnak (leves + szendvics vagy melegszendvics, leves + desszert, főzelék, tészta).
Egészségesen a Nyugati téren is -

Healthy Kitchen - Nyugati tér Budapest

Értékelt: 2019. április 10.
A Healthy Kitchen első egysége a Lurdy-ház Bevásárlóközpont emeletén található, ez a 2. éttermük a Nyugati téren a könyvesbolt mellett nyílt meg, egy korábbi hasonló étterem helyét vették át. Hasonló atekintetben, hogy úgymond egészséges ételeket készítenek. Burgerek, wrapok, saláták, sok friss idényzöldség, zsírmentes elkészítés.
Értékelt: 2019. április 10.
Humusz- és falafel tálakra specializálódott etetőcske az Arany János utcai metrómegálló és a Toldi Mozi közelében. Egy korábban más profilban utazó (sült kolbászos) egység helyét vették át a közelmúltban. A közel-keleti konyhán belül ők a zsidó vonalat is képviselik, bár bevallom, az ételek elkészítése, fűszerezése tekintetében nem tudtam megállapítani, hogy ez miben más, mint az eléggé hasonló(nak tűnő) arab konyha.
Fűszervarázs -

HerBar Budapest

Értékelt: 2019. április 10.
Luxus herbária a Váci utcáról nyíló kis mellékutcában. Mit is nyújt ez a hely valójában? Lehet enni-inni: kávé, tea, limonádé, gyümölcslevek, illetve sütemény, egyszerűbb harapnivalók, ebben nincs semmi különleges, ezt másutt is megtaláljuk, akár hasonló minőségben is, de megjegyzem, lényegesen olcsóbban. De mégis akkor mi a különlegessége?
Nem bíznám a konyhát a pandára -

Panda Wok Kínai Étterem Budapest

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Abszolút belvárosi, központi helyszín a Petőfi Sándor utcában, autóval a megközelítés és a parkolás is kisebb fajta kihívás a környéken. Korábban is valamilyen egyszerűbb távol-keleti étterem működött itt, de a nevére már nem emlékszem. A beltér elrendezése minden esetre nem változott, csak a név. A profil is hasonló, vietnami-kínai ételek kaphatóak.
Puncsfagyi, mint gyermekkorunkban -

Nikoletta Cukrászda Biatorbágy

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Meg nem tudom mondani már, hogy hol olvastam ennek a cukrászdának a nevét, minden esetre felvettem a "gasztro-bakancslistámra", hogy ha errefelé járok, akkor majd nézzem meg ezt a cukit is. Budaörsi bevásárlást követően egy kis kanyarral jöttem át ide. A cukrászda családi vállalkozásnak tűnik, egy kertes házban alakították ki, a település csendes, nyugis, külsőbb részén, egy játszótérrel szemben.
Monopolhelyzet az állatkertben -

Gyöngyösi Állatkert Büféje Gyöngyös

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Az állatkert meglátogatását követően betértünk a büfébe is. Az év egyik legmelegebb napja volt, muszáj volt valamivel lehűsítenünk magunkat. Barátaim a sör mellett döntöttek, mivel én vezettem, ez nálam nem jöhetett szóba. Én jégkrémet választottam a hűtőpultból. ALGIDA és Nestlé jégkrémeket tartanak, normál árfekvésben. A Nogger 400 Ft-ba került.
Egyél te is csillámpónit! -

Waffle Dog Budapest

Értékelt: 2019. április 7.
Egy fiatalos trendi hely a tizenéveseknek a Klauzál téren, azon belül is főleg a tinilányokat hozhatja lázba, így a dörzsölt srácok randihelyszínként is bedobhatják, bár meghitt sarkokat és csendes magányt is nemigen érdemes remélni. A berendezés úszik a színes cukiságokban, plasztik életérzés, képregények és mesefigurák világa.
A svédasztal is lehet minőségi -

Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
A Pónifarmról hazafelé úton teljesen véletlenül álltunk meg itt a családdal ebédelni, az autóból láttuk meg a teraszt és az étterem feliratot. Olyan sok autó állt az étterem előtt és mellett, hogy csak a szemközti oldalon, a sörözőnél tudtunk leparkolni. Vasárnap fél 2 körül a napsütéses időben a terasz asztalai közül 1 volt üres, míg a benti részben is szinte telt házzal szembesültünk.