ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Felbukkant egy lila panda -

Purple Panda - Árkád Budapest

Értékelt: 2019. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Teljesen átlagos, plázás kínai önkiszolgáló gyorsétkezde, annyi eltéréssel, hogy van egy elég mutatós logójuk, az átlagosnál kreatívabb nevük, tehát a dizájn, a külső megjelenés igényesebb azoknál a retró kifőzde jellegű helyeknél, a többség ilyen, ahol erre semmi figyelmet nem fordítanak.
Pitagorasznál ehetsz gíroszt -

PitaGorasz Budapest

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Viszonylag új görög falatozó a Kálvin téren. Nekem tetszik a névválasztás, egyrészt van benne utalás a tipikus ételre, de a görögökre is. Egyszerű beltér, összesen 6 asztal, pozitívum, hogy egyik sem bárszékes. A rendelésfelvétel és a fizetés a pultnál történik, lehet bankkártyával is, majd sorszám mutatja, ha elkészül az ételünk, amelyet a konyhaablaknál lehet átvenni.
Értékelt: 2019. május 5.
A Málna Kávéházban jártam már egyszer korábban, amikor megnyitottak, de valahogy az értékelés és dokumentálás elmaradt. Különös fintora a sorsnak, hogy azóta egy szintén MÁLNA névre hallgató francia prémium cukrászda is megnyitott, egészen közel hozzájuk, de én bizton állíthatom, hogy ez a kávézó a Bokor utcában előbb volt Málna, hiszen a cukrászda helyén akkor még a Zazzi volt (ami bár bezárt ugyan azóta sajnos, de sosem felejtjük el jó páran.
Bárány a tükörben -

Milk Cafe Budapest

Értékelt: 2019. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Irtó jó hangulatú kávézó hosszú nyitva tartással a Zsigmond térnél. A kávé normális, ahogyan ők megfogalmazták, különleges, a debreceni illetőségű Black Sheep mikro-pörkölőből. Specialty, prémium kategóriás alapanyag kávé, de mégis olaszos, gyümölcsös, egyáltalán nem keserű vagy savanykás. A cappuccino 470 Ft-ba kerül, az eszpresszó 390 Ft.
Sem nem sakura, sem nem japán -

Sakura Ramen - Árkád Budapest

Értékelt: 2019. május 5.
A Király utcában lévő ál-japán gyorsétterem kistesója az Árkádban található, a nagy központi ételsziget tagjaként, a főfolyosón kialakított szigeten. Ramen levesek, rizses és tésztás egytálételek, batyuk (dim sum), bundázott ételek (tempura), tavaszi tekercs, valamint számtalan sushi menü szerepel az étlapon.
Friss, izgalmas és egészséges -

Pléz Café Budapest

Értékelt: 2019. május 5.
Ez egy új felfedezésem, Óbudán a Kolosy tér közelében. Sosem hallottam és olvastam róla, és fogalmam sincs, hogy mi lehet az a "PLÉZ", de legközelebb majd megkérdezem. Szóval azzal kezdeném, hogy beraktam a kedvencek közé ez szerintem elég jól jellemzi a véleményemet. Mindenféle egészséges ételt-italt készítenek, nagyon guszta, ízléses minden a hűtőpultban, barátságos az egész hangulat.
Népszerű csárda a főút mellett -

Kertész Csárda Székesfehérvár

Értékelt: 2019. május 5.
Ajkáról hazafelé tartva eldöntöttük, hogy Fehérváron állunk meg ebédelni. Mivel nem akartunk a belvárosba bekeveredni és időt veszíteni a parkolóhely kereséssel, ezért esett választásunk a Kertész Csárdára, amely éppen az utunk mellett volt található, a város szélén. Emlékeztem rá, hogy elég sok pozitív értékelést kapott az ittjartam.
Így készül a pizza -

Csopak Vendéglő & Pizzéria Ajka

Értékelt: 2019. május 5.
A Csingervölgyből Ajka belvárosa felé vezető út mellett található étterem és pizzéria, amely az általunk kipróbált éttermek közül a legjobbnak bizonyult a városban. Ebédmenü nincs, de az étlap árai is abszolút barátságosak. Az egész oldalnyi pizza-változatokat 2 méretben kínálják, 26 cm-es és 32 cm-es átmérővel, hagyományos, kerek pizza, ami helyben készül a pizzakemencében.
Családi ebéd borús időben -

Tó Vendéglő Ajka

Értékelt: 2019. május 5.
Az ajkai Városligetben, a Csónakázó-tó partján található retró étterem, a szigetre vezető kis híd lábánál. Ingyenes parkolási lehetőség az étterem mellett. Ebédidőben hétköznap mentünk, elég sok asztalnál ültek, családok (tavaszi szünet volt), munkásemberek, nyugdíjasok is. A legkedvezőbb árú ebédmenü 2 fogásos (leves, főétel), valamint többféle további menü közül lehet választani 1550 Ft-ért.
Fasírt és még egy s más -

Fasírt Kitchen Budapest

Értékelt: 2019. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Újonnan nyílt, félig önkiszolgáló étterem a Paulay Ede utca elején. Internetes blogon olvastam róluk, amelyben az is elhangzott, hogy az utcában szemben évek óta sikeresen működő Vakvarjú tulajdonosi köréhez tartoznak. A hosszú pult első részében a névadó fasírtok sorakoznak többféle húsból: hagyományos disznóhúsból, szarvasgombás marha, kacsa és velős, amelyekből 6 vagy 12 darabos adag kérhető (780-1590 Ft).