ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag budakalászi értékelései

Sváb hagyományok, kisebb-nagyobb döccenőkkel -

Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász

Értékelt: 2017. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kifejezetten a Schieszl miatt utaztam el Budakalászra, mert olyan jókat olvastam róluk. A heti menüből célzottan kiválasztottam a legszimpatikusabb napot. A családi borház története egészen 1896-ra nyúlik vissza, a főút mellett található hagyományos sváb porta bal oldalán az étterem, jobb oldalon a pincészet található. Takaros, kellemes hely első ránézésre is.
Olcsó ebéd Kalász módra -

Kalász Pékség & Kifőzde Budakalász

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
A Polgármesteri Hivatallal szemben lévő saroképületben található multifunkciós vendéglátó egység. A sarkon lévő bejáraton a pékségbe lépünk be, amelynek kínálata az albán pékségekével hasonlatos, bár a facebook oldaluk szerint tulajdonosuk 3 magyar magánszemély, 2 hölgy és egy úr.
Értékelt: 2017. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Budakalászon, a Polgármesteri Hivatal közelében található, családi vállalkozásban működtetett kis cukrászda. A 70-es évek vidéki hangulatát idézi. Retró hatású dekoráció, hagyományos sütemények, meglepetésektől mentesen, barátságos áron. Mindehhez nagyon kedves, szívélyes kiszolgálás társul. A fagylaltok színe túl élénk volt, színező gyanúsnak tűnt, így inkább maradtam a süteményeknél.