ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag budapesti értékelései

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Idei nyitású újhullámos kávézó a Hold utcai piac szomszédságában. Kellemes, elegáns berendezés, a galériaszinten további asztalokkal, kiülős terasszal az árnyat adó fák alatt. Két féle pörkölésű kávét főznek, de nem kérdezték meg, melyiket szeretném (a darálóban láttam a 2 fajtát). Szintén 2 féle cornflakes-et lehet kapni.
2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
Mivel már korábban kétszer is írtam erről a kitűnő olasz fagyizóról, csak egy rövid friss helyzetjelentést szeretnék adni. Minden változatlan, a jó idő beköszöntével ismét lehet jönni fagyizni a Szondi utcába. Egy adag 300 Ft, a bronte-i pisztácia és a mangó még mindig nyerő, ez utóbbi sorbetes hatású, nem tejes, a pisztácia viszont nagyon krémes és egyik íz sem édes, émelygős.
Pékség a Vígszínháznál -

Kuckó Pékség Budapest

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
2019 novemberében családi vállalkozásként megnyitott kézműves pékség a Vígszínház melletti utcában, egy indiai étterem mellett. A járvány idejére bezártak, de a közelmúltban újra ki tudtak nyitni. Korábban orosz cukrászda üzemelt itt, másik tulajdonossal. Az édes és sós finomságok helyben, a galériaszinten készülnek.
Fűszeres zöldségek -

D15 Étterem - Deák Palota Budapest

2020. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
A járványveszély miatti korlátozásokat követően az elsők között nyitott újra a Deák Palota grandiózus épületének 1. emeletén található étterem, kevesebb, szellősebben elhelyezett asztallal, számos biztonsági előírással. Az épület bejáratánál kézfertőtlenítőt helyeztek ki, illetve a korábban megszokott kancsós víz nem kérhető, még pohárban sem a csapvíz, csak vásárolni lehet palackos vizet (kis üveges 200 Ft).
Értékelt: 2020. február 9.
Évek óta működő, közkedvelt, önkiszolgáló, gluténmentes étterem az Ecseri úti metrómegálló közvetlen közelében, az emblematikus toronyház földszintjén, ahol a 90-es években - főiskolai diákéveim idején - egy talponálló kocsma üzemelt (legalábbis mi az iskolatársakkal csak inni jártunk ide), csak "A Torony" néven emlegettük.
Értékelt: 2020. február 9.
Zenében a New Wave a kedvenceim közé tartozik, kávézóban is bizalmat szavaztam nekik. Helyszín a Fény utcai piac mögötti északi üzletsor. A pultos/barista fiatalember a bejárat előtt dohányzott érkezésemkor, de azonnal abbahagyta, eldobta, pedig mondtam, hogy nem sietek, kivárom.
Értékelt: 2020. február 9.
A Millenáris mellett található gluténmentes pékségnek ez a budai egysége, a pesti oldalon is van egy másik pékségük. A 2 kiszolgáló lány kedves volt, segítőkész, mosolygós. A kínálat a zárás előtt nem sokkal már eléggé le volt fosztva, a maradékból lehetett válogatni. Helyben leülésre, étkezésre nincs igazán lehetőség helyszűke miatt, de árulnak kávét is (finom!
Értékelt: 2020. február 9.
Jártam már itt egyszer korábban 2017-ben, egy banki állásinterjút követően, ebédidőben, de akkor elmaradt az értékelés. Most visszatérve, fotókkal kiegészítve pótolom. Az étterem kínálata mondhatni eklektikus, vannak kínai, japán és magyar/európai ételek is. Vegyes kifőzde.
Nyitva van a ramen bár -

Big Soup Ramen Bar Budapest

2020. januárban járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Többször belefutottam már ennek az étkezdének a nevébe az egyre népszerűbb ázsiai street food-ot méltató, illetve propagáló internetes oldalakon. Ezeken felbuzdulva és kedvet kapva korábban már két alkalommal is nekifutottam, hogy magam is kipróbáljam, de zárt ajtókat találtam (hétköznap délután 5-6 óra tájában).
Januári évkezdés édesen -

Bali Cukrászda Budapest

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
A 2020. év első napjaiban, még a téli szünet pihenős napjainak egyikén szintén Újpesten ebédeltünk, innen hazafelé úton google barátunk segítségével kerestem olyan cukrászdát, ahol még nem jártam. A Bali neve egyáltalán nem volt ismerős számomra, pedig már pár éve itt működnek a Rózsa utcai lakótelepen, a panelházak árnyékában, a kis téren körülöttük ilyen-olyan élelmiszerüzletek, boltok találhatóak.