ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag budapesti értékelései

Értékelt: 2020. február 9.
Évek óta működő, közkedvelt, önkiszolgáló, gluténmentes étterem az Ecseri úti metrómegálló közvetlen közelében, az emblematikus toronyház földszintjén, ahol a 90-es években - főiskolai diákéveim idején - egy talponálló kocsma üzemelt (legalábbis mi az iskolatársakkal csak inni jártunk ide), csak "A Torony" néven emlegettük.
Értékelt: 2020. február 9.
Zenében a New Wave a kedvenceim közé tartozik, kávézóban is bizalmat szavaztam nekik. Helyszín a Fény utcai piac mögötti északi üzletsor. A pultos/barista fiatalember a bejárat előtt dohányzott érkezésemkor, de azonnal abbahagyta, eldobta, pedig mondtam, hogy nem sietek, kivárom.
Értékelt: 2020. február 9.
A Millenáris mellett található gluténmentes pékségnek ez a budai egysége, a pesti oldalon is van egy másik pékségük. A 2 kiszolgáló lány kedves volt, segítőkész, mosolygós. A kínálat a zárás előtt nem sokkal már eléggé le volt fosztva, a maradékból lehetett válogatni. Helyben leülésre, étkezésre nincs igazán lehetőség helyszűke miatt, de árulnak kávét is (finom!
Értékelt: 2020. február 9.
Jártam már itt egyszer korábban 2017-ben, egy banki állásinterjút követően, ebédidőben, de akkor elmaradt az értékelés. Most visszatérve, fotókkal kiegészítve pótolom. Az étterem kínálata mondhatni eklektikus, vannak kínai, japán és magyar/európai ételek is. Vegyes kifőzde.
Nyitva van a ramen bár -

Big Soup Ramen Bar Budapest

2020. januárban járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Többször belefutottam már ennek az étkezdének a nevébe az egyre népszerűbb ázsiai street food-ot méltató, illetve propagáló internetes oldalakon. Ezeken felbuzdulva és kedvet kapva korábban már két alkalommal is nekifutottam, hogy magam is kipróbáljam, de zárt ajtókat találtam (hétköznap délután 5-6 óra tájában).
Januári évkezdés édesen -

Bali Cukrászda Budapest

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
A 2020. év első napjaiban, még a téli szünet pihenős napjainak egyikén szintén Újpesten ebédeltünk, innen hazafelé úton google barátunk segítségével kerestem olyan cukrászdát, ahol még nem jártam. A Bali neve egyáltalán nem volt ismerős számomra, pedig már pár éve itt működnek a Rózsa utcai lakótelepen, a panelházak árnyékában, a kis téren körülöttük ilyen-olyan élelmiszerüzletek, boltok találhatóak.
Ebéd az Őrült Tacoban -

Tacos Locos Budapest

Értékelt: 2020. február 9.
Évek óta működő mexikói étterem a Nagykörúton. Tavaly nyáron emlékeim szerint kínáltak ebédmenüt, ami egyáltalán nem mexikói ételekből állt, ez kissé hiteltelenné tette számomra a konyhát, de azért úgy gondoltam, adok nekik egy esélyt. Az utcáról először egy előszoba-félébe lépünk be, ahol leginkább várakozni vagy készülődni, öltözködni lehet, itt csak dívány van, majd innen egymásból nyílik 2 további terem, amelyet az étkezésre alakítottak ki.
Zöldben minden fronton -

My Green Cup Budapest

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Míg a gyerekeim a közeli tanuszodában úszkáltak, én kihasználtam a hirtelen jött szabadidőt, és ide jöttem be kávézni. A rendelésfelvétel és fizetés a pultnál történik, de kihozzák az asztalhoz a kávét. Free wifi van, több szomszédos asztalnál láttam is notebook-on dolgozó embereket.
Bambulhatsz az Astoriánál -

Bamba Marha Burger - Astoria Budapest

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bambáék legújabb burgerezője az Astoriánál, az East-West Irodaház földszintjén nyitott meg, az évek óta ott székelő amerikai-giga konkurens BK mellett. Úgy tűnik, eléggé beütött nekik a siker, amit véleményem szerint meg is érdemelnek, hétköznap ebédidőben telt ház volt, várni kellett a szabad asztalra, amiből van normál és magasított bárszékes is.
Irán és a Balkán nem ugyanaz -

Balkán Grill Budapest

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Évek óta működő sarki gírosz büfé a Tompa utcában, a Nagykörúttól egy saroknyira. A pultos fiatalember 6 évvel ezelőtt érkezett Iránból, egész jól beszél magyarul, de ő csak alkalmazott, így a "Balkán" név eredetére nem derült fény. Egyszerű berendezés, a falnál lévő könyöklőnél lehet helyben enni, 4 bárszéken, nem kényelmes.