ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag budapesti értékelései

Az egyik legforgalmasabb -

Burger King - Váci utca Budapest

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Ha csak az amerikai gyorsétterem láncok kozül lehetne választani, akkor a Wendy's sok évvel ezelőtti kivonulása óta a Burger az, ahová leginkább mennék a McDonalds'-szal, KFC-vel összevetésben. Keveseb egységük van, mint a "Mekinek", viszont a város legfontosabb csomópontjain, turisztikai központjaiban ők is ott vannak szinte mindenütt.
2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Az Utazás Kiállításra tartottam, az Örs vezér téren haladtam át a buszmegálló felé, és itt álltam meg egy gyors reggelire. Egyszerű kis büfé, amolyan tipikus buszpályaudvaros, de elég széles választékkal, és a pályaudvaroktól eltérően kedvező, olcsó árakkal. Vannak kimért és darabra árusított sós és édes péksütemények is, alapvetően ez a fő profil.
Pénztárcákat elő, turisták! -

Clark Picnic Budapest

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Külföldi - tehetős - turistákra specializálódott büfé a budai Vár lábánál, a Budavári Sikló alsó bejárata mellett. Egyszerűen kialakított pavilon, amelyben teljesen átlagos, kommersz frissítőket - kávé, tea, üdítő, víz, bor, sör - kínálnak, viszont az egek a csillagok között járnak. Kedvező fekvésének köszönhetően mégis folyamatosan jönnek-mennek a vásárlók.
Nem veszünk tudomást a személyzetről -

Gelato - Ice Cream Shop - Campona Budapest

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Ez a lánc több budapesti plázában is megtalálható, példaképpen az Árkádban, az Allééban és a Corvin Plázában is, a Campona mellett. A Camponában az emeleten a vendéglátó egységek előtt található, de a mozihoz is közel helyezkednek el. Fagylaltot több alkalommal vettem már náluk, mert a mangófagyijukat nagyon szeretem, de legutóbb leültünk egy kávéra is.
Megbízható kínai a szomszédból -

Fincsi Kínai Büfé Budapest

Értékelt: 2017. július 27.
Ez a kínai gyorsétterem csupán néhány háznyira esik tőlünk, és úgy alakult, hogy az elmúlt hetekben 2 alkalommal is innen vettünk ebédet a családnak, mert a gyerekek kínaira szavaztak. Általában a pultban lévő, elég széles, de kissé egysíkú és kiszámítható kínálatból szoktunk válogatni, viszont egyik alkalommal az étlapról is kértünk olyan fogást, amit frissen készítettek el.
Meghódítjuk sütivel a pesti oldalt is -

Sütit akarok! - Mini Budapest

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
A budai "Sütit akarok! " cukrászda furcsa, de némiképp mókás nevével éppen itt az ittjartam. hu-n találkoztam először egy értékelés kapcsán, azóta jártam is már náluk kétszer, klassz, egyedi süteményeket készítenek. Pár napja bevették a pesti oldalt is, a Jászai Mari térnél az "etető-itató soron" nyitottak egy picinyke üzletet, amelyet stílszerűen Mininek neveztek el.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
A Camponában a gyerekek legtöbbször a "Mekibe" vágynak, most arról sikerült őket lebeszélni (2 nappal előtte nem sikerült. . . ), így a Campona többi vendéglátó egysége közül választottunk a gyorséttermes félkörben. A pultba kitett, előre elkészített, lesütött fogások közül megtetszett nekik a spagetti.
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Teljesen átlagos gyorsétterem a Sugár vedéglátós részén, a bal oldali szélső egység. A Sugár gyorséttermes felhozatala nem tartozik a jobbak közé, még plázás viszonylatban sem. Rendelés és fizetés a pultnál történik, bankkártyát elfogadnak.
Felüdülés bevásárlás után -

Starbucks Árkád Budapest

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
A budapesti plázák közül az Árkádot nem igazán kedvelem, túlságosan nagy, nem átlátható, olyan, mint egy végtelen labirintus, rengeteget kell gyalogolni az egyes üzletek közül, szerintem nem jó az elosztása, felépítése. A parkolója hatalmas, de könnyű benne eltévedni, mert minden szint és oldal ugyanúgy néz ki. Ezen belül viszont a Starbucks pozitív benyomást okozott.
A család minden tagja számára -

Jókenyér (Campona) Budapest

Értékelt: 2017. július 25.
A Jókenyér a pékség-láncok közül továbbra is a legszínvonalasabb véleményem szerint. Jó alapanyagok, harmonikus ízek, nincs belőle kispórolva semmi, folyamatosan megbízható minőség. Ami itt az egyetlen gyengébb pont volt a többi egységükhöz képest, az az egykedvű, kissé érdektelen személyzet, amit más helyszíneiken még nem tapasztaltabb, az ellenkezőjét: kedvességet, figyelmet és a termékeik ismeretét viszont annál inkább.