ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag ceglédi értékelései

Helyi erők a pékségben -

Hazai Pékség Kft. Mintaboltja Cegléd

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A vasútállomásról gyalogosan tartottam a belváros felé. A kis ligetes téren érdekes stílusú, mondhatjuk eklektikus pavilonsort emeltek, amelyekben kocsma, pizzéria, kisbolt, butik is helyet kapott, illetve a szélső, bal sarkon lévő pavilonban a Hazai Pékség ceglédi egysége.
Színvonalas kávézó a sportpályánál -

Wilson Bistro Cegléd

Értékelt: 2019. október 20.
Ceglédről a vasútállomás felé, hazafelé tartva itt ittam meg az utolsó kávét a hazaút előtt. Helyileg a belvárostól mér kiesik ez a környék, a Köztársaság utcai sportpálya mellett található modern kávézó. Ha jól vettem le, akkor itt az épületben szállást is biztosítanak a vendég sportolók részére. Julius Meinl kávét főznek, helyben készített szendvicseket kínálnak.
Szivárványos torta -

Trió Cukrászda Cegléd

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A helyiek elmondása szerint viszonylag új nyitású cukrászda egy kis mellékutcában, meglepően színvonalas termékekkel. Talán ha jól végiggondolom, itt volt a legfinomabb süti és a leginkább minőségi termékkínálat az egész kisvárosban. Igaz, ami igaz, Cegléd nem éppen gasztro-fellegvár, de pozitívum, hogy itt is törekszenek az átlagosnál színvonalasabb ételekre.
A második albán -

Gezim Pékség Cegléd

Értékelt: 2019. október 20.
Ez volt a 2. albán pékség, amelyikbe belefutottam Cegléden. Helyileg a belvárostól már egy utcával kijjebb, a piacon túl található. A kínálat teljes mértékben megegyezik az albánoknál megszokottal. Tipikus egyeníze és állaga van minden terméknek. Mivel sokan főétkezés kiváltására is pékségben vásárolnak, nagy sikere van a malomkerék pizzaszeleteknek, amely jó vékonyra van nyújtva, nincs semmi tartása, és órákig áll a pultban, mire megeszik.
Gyors kielégülés -

Morina Pékség Cegléd

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Cegléd sem maradt albán pékség nélkül, nem is egy akad belőlük a városban. Hogy ők egy közös tulajdonosi körbe tartoznak-e, azt nem tudom, a név minden esetre eltérő, az nem utal összefonódásra. A termékek meg éppen ugyanolyanok, mint az országban már több száz helyen kapható cuccaik. A jól hangzó kiírásokból a "helyben sütött" mondjuk igaz, de a "friss, ropogós" sajnos egyáltalán nem.
Kávé és pékáru -

Creme Cafe Cegléd

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A Creme Café a Szabadság tér északi oldalán található, az albán pékség közelében, tőle pár méterre további kávézó, bisztró, mentes bolt található. A névválasztás fantáziát nélkülöző. Ez a kávézó a kisebb alapterületűek közé tartozik. Ottjártakor éppen egy nagyobb diákcsapat tért be, így én inkább kifelé vettem az irányt (a hely gyorsan megtelt).
2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A Félegyházi Pékség mintaboltjával talán Kecskeméten találkoztunk először, azóta már jó pár helyen nyitottak üzleteket, elsősorban az Alföldön, de Budapesten is megtalálhatóak már. Országszerte már több, mint 80 egységük van. Az új szlogenjük: Szépemlékű ízek. Klasszikus sós és édes péksüteményeket, hagyományos kenyereket készítenek.
Házias ebéd hazafelé -

Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd

Értékelt: 2019. október 20.
A temetőből gyalogosan a belváros felé tartva már szinte letettem arról, hogy valahol még sikerül elcsípni egy ebédet, de szerencsére beleakadtam Kalocsáék Vendéglőjébe - Kalocsa-család a tulajdonos -, akiknél 2 óra körül még szívesen adtak ebédmenüt. Rusztikus-házias berendezés, piros terítő, fehér dísszel, a pulton Halloween díszítés.
Szürke-fehér kockák a falon -

Incognito Coffee Cegléd

Értékelt: 2019. október 20.
A vasútállomásról a belváros felé gyalogosan tartva ez volt az első kávézó, amit nyitva találtam, és szimpatikusnak tűnt arra, hogy egy napindító kávéra megálljak. A teraszon kellemes fonott díványok vannak, nem fapados, mint a legtöbb kiülős teraszon. A beltér is szépen kialakított, frissen festett, külön kiemelném a dizájnos mellékhelyiséget, nagyon tetszett a csempézés.
Új cukrászda a téren -

Déli Cukrászda & Fagyizó Cegléd

Értékelt: 2019. október 20.
Ceglédi emlékeimet összerakva próbálom megírni az elmaradt értékeléseket és a feltölteni hozzájuk a fotókat is, s eközben szembesültem azzal, hogy Cegléd kisvárosának 2 főtere van, egymástól pár percnyi sétára. Az egyik a Szabadság tér a Református Nagytemplommal, a másik a Kossuth tér a piacnál, itt a Szent Kereszt Felmagasztalása katolikus templom található.