ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag dunakeszi értékelései

Hagyományosból érdekesen -

Kun Cukrászműhely Dunakeszi

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Családi vállalkozásban működő, házias süteményeket kínáló cukrászda, közvetlenül Dunakeszi Fő útja mellett, parkolás az út mellett lehetséges. Tetszett, hogy az alapvetően széles körben ismert sütemények itt egy kicsit máshogy néztek ki, a hagyományos keretek között is tudtak belevinni valami egyediséget, egyéniséget.
Jó kis sváb pékség -

Wiedermann Pékség Dunakeszi

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Dunakeszin a Fő út Duna felőli (páros) oldalán található. A Fő úttal párhuzamosan van egy párhuzamos 1 sávos bekötőút, itt le is lehet parkolni, közvetlenül a pékség előtt. Népszerű, forgalmas hely, én is a bejárat előtt várakozó emberekre figyeltem fel az autóból. Ha a helyiek itt veszik a kenyeret szombaton délelőtt, akkor az nem lehet véletlen!
2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy kis bevásárlóközpont Göd és Dunakeszi között. Pepco, DM, AlphaZoo, Tesco. Ingyenes parkolási lehetőség, és a hasonszőrű fővárosi létesítményekhez képes itt kisebb a tumultus. A parkolóban a Tesco bejárata előtt a Döner-es kioszk komoly népszerűségnek örvend. Folyamatosan áll a sor, türelmesen várakoznak az emberek, bent a talpalatnyi helyen 4-en dolgoznak egymás keze alá.