ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag kazincbarcikai értékelései

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Panel lakótelepi környezetben, 10-emeletes ház aljában kialakított cukrászda, fűtetlen, de fedett sátorral, a dohányzók részére. Bár már majdnem záróra volt, mégis kedvesen fogadott bennünket a pultos hölgy. A sütik házias kinézetűek, nem házgyári, nagyipari termékeke, aminek én személy szerint igen megörültem.
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A belvárosban, tízemeletes házak között, de egy magányosan álló, kétszintes épület emeleti részén található pizzéria, ami külsőre megnyerőnek tűnt, a fények alapján messziről látszott, hogy nyitva vannak. Egy elég szűk és síkos, csúszós lépcsőn kellett felmenni a bejárathoz, a lépcsőn vendégek dohányoztak. Belépve kb. félház volt, viszont csak egy fős személyzet.
A város legjobb étterme -

Ambrózia Étterem Kazincbarcika

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Az ittjartam. hu értékelései alapján ez Kazincbarcika város legjobb étterme. A város szívében egy forgalmas közlekedési csomópontban található, az emeleten panzió, a földszinten étterem funkcióval. A saroképület körül zöld parkos rész, fedett terasszal, ez a nyári időszakra alkalmas, nem fűtött. A benti rész klasszikusan kialakított, kissé retró, a 80-90-es éveket idéző.
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Az IKON Étterem Kazincbarcika szélén, a Borsodchem Szálloda földszintjén található, és nemcsak szállóvendégek részére áll nyitva. A főétkezésekről nem tudok nyilatkozni, azt láttam, hogy kínálnak ebédmenüt. Reggeli tekintetében svédasztalos a kínálat, melegételek közül tükörtojás, zöldséges rántotta és főtt virsli volt, szóval abszolút a szokásos dolgok, egy 3 csillagos hotel szintjén, mindenféle extrák nélkül.