ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Nincs leves, de van tejberizs -

Istanbul Kebab - Keleti Pályaudvar Budapest

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Nem ide indultam, de sajnos a neten beharangozott japán levesezőt nem találtam nyitva (már másodszor), így a törököknél vigasztalódtam. A népszerű, de nem túl igényes és egyáltalán nem tisztaságáról híres török gyorsétteremlánc itt is ugyanazokat az ételeket nyújtja, azonos koncepcióban, mint a város más pontjain lévő éttermeiben.
Buda után Pesten is -

Pléz Café - Corvin Budapest

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
A PLÉZ első, budai egységéről is elismerően számoltam már be itt, ezek után teljesen véletlenül akadtam bele a 2. nyitásukba, ezúttal a pesti oldalon, a Corvin sétány mögötti, közelmúltban felhúzott irodaház tömeg földszintjén. Még most kezd kialakulni ez a teljesen újjászületett környék, de a Pléz jól beleillik a környezetbe, és valószínűleg az itt dolgozók is megfelelő potenciális vendégkört jelenthetnek a számukra.
Leszel-e a mátkám? -

Mátka - Gozsdu Udvar Budapest

2019. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
A Mátka jelenleg a Gozsdu Udvarban az egyik legjobb étterem. Idén márciusban vette át a jelenlegi tulajdonos a helyet, először olasz vonalon próbálkoztak, de rövid idő múlva inkább a magyaros, de modern konyha felé vették az irányt.
Dallasban ilyen a pizza -

Pizza Hut Express - Astoria Budapest

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
A Pizza Hut sokadik budapesti egységét nyitotta meg az Astoriánál, az East-West Business Center irodaház aljában, ahol számos más gyorskajára szakosodott vendéglátó egység is működik, szintén nemzetközi láncok tagjai (szendvicses, immáron 2 hamburgeres egymás mellett, amerikai kávézó). Minden héten van valamilyen akció, ottjártamkor 3 féle pizza + dobozos szénsavas üdítő + szósz 1590 Ft-ért.
Korán zárunk, későn mentem -

Dagoba Bisztró Budapest

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Valamelyik webes gaszto-ajánló oldalon olvastam erről a bisztróról, dicsérték a kreatív, izgalmas konyhát, a barátságos hangulatot, melyekhez kedvező árfekvés párosul. Nem találtam meg könnyen a helyet, ráadásul első alkalommal már nem is találtam nyitva, amikor ott jártam.
Franciska konyhája -

Home of Franziska Budapest

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Fiatalos, csajos, kellemes hangulatú, kicsit vintage stílusú kávézó és bisztró a Batthyány tér közelében. Korábban egy étterem működött itt, amely napi menüt is kínált, így egy kicsit meglepődtem, amikor a Franziskát találtam a helyén. A bejárat előtt kiülős terasz is üzemel. Az ételkínálat elég sokszínű, hideg és meleg, illetve édes és sós reggeliket kínálnak.
Nem raknám a kirakatba -

Szimpátia Söröző Budapest

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Ahhoz képest, hogy a kiemelt idegenforgalmi jelentőségű, elegáns Andrássy úton működik ez a kávézó, meglepően retró hangulatú, 80-as éveket idéző és nem éppen azt a képet sugározza, amit szerintem ma Magyarország vagy Budapest mutatni szeretne a nagyvilág felé.
Naked in the woods -

Forest Cafe Budapest

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Tavaly nyáron megnyitott újhullámos kávézó az Egyetem térnél. Kicsi, de csinos, dizájnos, mediterrán hangulatú. A névadó erdőre talán az élő növények utalnak, amelyekből pár található a polcok tetején és a fal mentén. A hely szlogenje Naked in the Woods, amit én nem igazán tudtam hová tenni azon túl, hogy egy vicces emberke lopakodik egy lombos fa mellett a kávézó logóján, aki ezek szerint ruhátlan.
Úgy tartja magát ez a kínai, mint a nagy fal, találó név -

Nagy Fal Kínai Büfé Budapest

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Több, mint 10 éve folyamatosan, gyakorlatilag változatlanul működő kínai étterem a Kossuth tér és a Szabadság tér közelében, talán ezen idő alatt 1-2-szer kifestettek, egyéb változás nem történt. Önkiszolgáló rendszerben a szokványos kínai szójaszószos főételek közül lehet választani.
Rákszirom a zacskóban -

Yummy Wok Budapest

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Átlagos kínai büfé, a megszokottnál egy fokkal igényesebb és látványosabb dekorációval és kültéri megjelenéssel. A szokványos csirkeaprólékos szójaszószos ételek (990 Ft/menüadag, zöldséges rizzsel) mellett alkalmanként kacsahúst, marhahúst, rákot is találhatunk a képzeletbeli étlapon (körettel 1300-1600 Ft egy adag, pirított rizzsel vagy pirított tésztával).