ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag székesfehérvári értékelései

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Az országszerte elterjedt, jól ismert Fornetti péksége az Alba Pláza földszintjén is megtalálható. Saját asztalaik, ülőhelyeik nincsenek, így a helyben étkezésre nem nyílik lehetőség. Pedig a péksütik mellett Mantaro olasz kávét is főznek, de így jobb híján azt is csak elvitelre lehet kérni. A pult a forgalmas folyosóra nyílik.
Piros felett narancs a nyerő -

Orange Cafe & Bar - Alba Plaza Székesfehérvár

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
A belvárosban található Alba Pláza földszintjén lévő igényes, minőségi kávézó. Bár a bevásárlóközponton belül van tőlük pár méterre egy szintén jó nevű - piros-fekete-fehér szín-domináns - kávézó is, nálam a narancs, azaz az Orange volt a nyerő, mindent összevetve szerintem ez itt a legjobb kávézó. IO kávét főznek, ami a hagyományos olaszos pörkölésűek közül az egyik legjobb a véleményem szerint.
Albán pékség a kereszteződésben -

Gránit Pékség Székesfehérvár

Értékelt: 2019. október 23.
Tipikus albán pékség a Budai út és a Deák Ferenc utca sarkánál, belül lépcsőzetes kialakítással. A hatalmas betűs, messziről is jól látható kiírás szerint friss, finom a pékáru, de ennek ne dőljetek be. Bent az üzletben a szokásos albán szortiment található, sósak balról (perec, 4-es sajtos, hosszú sajtos rúd), hátul a polcon a kenyerek, jobbról a töltött mákos, diós, lekváros tekercs, bukta, csiga.
Ne egyetek albán fagyit! -

Amarena Fagyizó Székesfehérvár

Értékelt: 2019. október 23.
Fehérvár belvárosában, a sétálóutca (Fő utca) és a Basa utcára kitelepült fagyispult, napernyőkkel részben árnyékolt székekkel, asztalokkal, sok férőhellyel. "Minden fagyi laktózmentes" - hirdeti a megállítótábla, de a fagylaltjuk ettől még nagyon nem jó. Persze, hogy laktózmentes, hiszen még tej sincs benne.
Értékelt: 2019. október 23.
A Segafredo kávézó talán a legnépszerűbb az Alba Plázában, korrekt, árban is reális hely, bár szerintem a legjobb kávét nem itt kapni. Hagyományos, olaszos pörkölésű kávéjukat a tipikus szögletes márkázott csészében szolgálják fel, a kis csokikocka pedig nem csak a fotókon szerepel, hanem a valóságban is jár a kávé mellé.
2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A Menta trendi, későn este is nyitva tartó bisztró és bár a Romkert közvetlen közelében. Egyáltalán nem az én stílusom, de mégsem éreztem magam itt rosszul. Az ételekről nem tudok nyilatkozni, mert én leginkább a panoráma miatt jöttem be ide, a földszinten nem is nagyon néztem körül, hanem egyből az emeleti terasz felé vettem az irányt.
2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A Vörösmarty Cukrászda gyerekkoromban, a 80-as években a legmenőbb cukrászda volt a városban, a sétáló utca végén. Akkoriban az alapterülete sokkal nagyobb volt, mint jelenleg, és vasárnap délután sikk volt ide betérni egy fagyikehelyre vagy süteményre. Még 30-35 év távlatából is élénken fel tudom idézni az élményt.
Szúrós szemmel figyeltek -

Aranyalma Cukrászda Székesfehérvár

Értékelt: 2019. október 6.
A külsőre szimpatikus Aranyalma Cukrászda a Piac térrel szemben lévő kis téren található. A pláza, illetve a buszpályaudvar felől a gyalogos felüljárón keresztül lehet ide átjutni. A szomszédságban egy söröző, kicsivel odébb a McDonald's található. A cuki egy kis kioszkban került kialakításra, előtte ki lehet ülni a teraszra.
Amikor a pizza lelóg a papírról -

Don Pepe Pizzéria (Alba Plaza) Székesfehérvár

Értékelt: 2019. október 6.
A Don Pepe pizzeria és étterem az Alba Plázában található, az emeleten, a többi vendéglátó egység szomszédságában. Önkiszolgáló rendszerben működik ez is, az ételeket a pultnál lehet megrendelni és fizetni, majd tálcán vihetjük a közös asztalokhoz. A székek fröccsöntött műanyagból készültek és meglehetősen kényelmetlenek.
Szent Salvator bajor kisvendéglője -

Salvator Étterem Székesfehérvár

Értékelt: 2019. október 6.
A Salvator sokáig Székesfehérvár legjobb, 1. helyezett éttermeként szerepelt itt az ittjartam. hu-n. A hagyományos bajor kisvendéglő hangulatban kialakított étterem a szűken vett belvároson kívül, a bíróság mögötti csendes kis utcában található. Az ételek között a hagyományos magyaros fogások mellett bajor ételek is megtalálhatóak.