ZigZag
18 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3327 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94994 feltöltött kép

ZigZag adatlapja

Járom az országot, keresem az új helyeket, értékelek, fotózok.
Budapesti lakosként itt van lehetőségem a legtöbb helyre ellátogatni.
Főleg belföldön, családdal, gyerekekkel utazom. Ételek és étkezdék tekintetében mindenevő vagyok, gyorsétteremtől a fine-dining-ig sokfelé járok. A cukrászdák és a fagyizók a kedvenc célpontjaim. Sok nemzet konyháját kedvelem, mindenek előtt az indiai, japán, olasz, görög ételeket emelném ki. Az étkezés mellett fontosnak tartom a főbb nevezetességek megtekintését, és szeretek kirándulni, gyalogosan bejárni a településeket.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Mindenevő  •  Kritikus  •  Felfedező
Regisztráció2014.02.07
Utoljára itt2024.03.14

Kiváló 2023. április 7. járt itt
Fiatalos, vidám hangulatú, modern fánkozó a Nyugati tér közelében. A Munch ételmentő programon keresztül találkoztam velük, egyre több vendáglátó helyhez hasonlóan ők is részt vesznek a megmaradt ételek megmentésében. Jelen esetben délután, a zárás előtt a megmaradt fánkokat akciós áron lehet megvásárolni.
Felhasználó fényképei:
Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest - Donuterie Budapest -
Szörnyű 2023. október 29.egyedül járt itt
Az V. kerületben a Bank Center mellett legutóbb még a Cafe Freiben jártam itt, ami azonban rejtélyes módon bezárt, miközben a Frei-lánc kávézói országszerte nagy népszerűséggel pörögnek, és sorra nyitják az újabb és újabb egységeket. Szóval az előző bezárás már egy nagy rejtély volt számomra, aztán láttam, hogy megnyitott ez az új hely, Blueberry, azaz Áfonya néven.
Felhasználó fényképei:
Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest - Blueberry Brunch Budapest -
Kiváló 2023. november 18.gyerekekkel járt itt
Zalakarosra megérkezve, első ebédünk helyszíne lett a Kicsi Rigó, amelyet már előre kinéztem otthonról. A szállásunkat még nem lehetett elfoglalni, ebédidő is lett, meg is éheztünk, így adta magát, hogy mi legyen a program a várakozás idejére: evés. A központi sétányon jobbról a 2. egység a Rigó.
Felhasználó fényképei:
Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros -