ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

Felfaltuk Amerikát -

Fald Fel Amerikát Miskolc

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 14 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ismerősök ajánlására kerestük fel az éttermet pénteken este. Nem vagyunk ismerősök Miskolcon, így elég nehezen találtuk meg a helyet, sokat kellett kérdezősködni, pedig központi helyen, a Szinva Park Plaza, Fő út közelében található. Mint a tulajdonostól megtudtuk, az étterem híre a facebook-on kezd "terjedni" és mindössze 3 héttel ezelőtt nyitottak.
Déli menü a Belvárosban -

Café Vian - Bazilika Budapest

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Cafe Vian a munkahelyem közelében található. Ma jártam ott ennek ellenére második alkalommal, munkatársak invitálására. Hétköznap ebédidőben 2 fogásos ebéd menüt adnak, 3 leves és 3 főétel közül lehet választani 1. 190 Ft-ért, szerintem elég kedvező ár. A mai menüben cikkini krémleves, húsleves cérnametélttel és padlizsánleves csirkehússal szerepelt.
2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 19. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hátköznap ebédidőben vagy délutáni kávézásra szoktunk ellátogatni a kollégákkal alkalmanként a Fruccolába, mivel munkahelyem közelében található. Minden ételükre jellemző, hogy friss, jó minőségű alapanyagokból frissen a helyszínen készítik el, könnyű, könnyen emészthető, kifejezetten egészséges ételeket kínálnak. Déli menüben napi levest, tésztaételt és főételt (1.
Vegetáriánus indiai étterem a Bazilikánál -

Govinda Étterem Budapest

2014. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 9 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mivel nagyon szeretem az indiai konyhát, gyakran járok ide enni hétköznap ebédidőben. Bár magam nem vagyok vegetáriánus, nem mindig vágyom húsos ételekre. A mai napon kurkumás rizst, krumpli-répa-karfiol szabdzsit (wokban sült zöldséges egytálétel), brokkoli pakorát (csicseriborsó tésztában kisütött zöldség) és alma chutney-t ettem purival (indiai kenyérlepény), italként rózsavizes limonádét.
Rétesházból nemcsak rétest -

Első Pesti Rétesház Étterem Budapest

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Legutóbb 2 hete jártam ebben az étteremben, a munkatársakkal többször jártunk már itt, külföldi vedégekkel is. Ha éppen sietek, akkor is be-be szoktam ugrani néhány rétest venni. A rétes a ház specialitása, az édesek közül túrós, túrós-megyes, túrós-barackos, szilvás, mákos, almás-mákos, tökös-mákos, meggyes-mákos, meggyes, almás mindig szerepel az étlapon, a sósból káposztás, ezen kívül van egy napi specialitás, pl.
Belga sörház Újlipótvárosban -

Mosselen Étterem Budapest

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Jó párszor jártunk már itt, mivel csak 1 utcára lakunk az étteremtől. Hogy nem lettünk itt napi törzsvendégek, az leginkább a pénztárcánk vékonyságán múlik, és sajnos mi sem vagyunk időmilliomosok. Én azon ritka vendégek közé tartozom, aki nem elsősorban, vagy nem kizárólagosan a sörök miatt érkezik ide. Nagyon kedvelem a konyhájukat is!
2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mivel elég közel esik a munkahelyemhez és a lakóhelyemhez is ez a pub, így jó néhány alkalommal jártam már náluk. Esténként általában teltház van, érdemes asztalt is foglalni, de napközben nem probléma helyet találni. Ide leginkább sörözni-beszélgetni jár az ember, így az étlap ennek megfelelően szerény. Leginkább pizzák, 1-2 féle leves és olaszos tésztaételek jellemzőek.
Családi üdülés a Balaton partján -

Zöldlugas Étterem Balatonlelle

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 8 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szüleim visszajáró vendégek a Zöldlugasban, ahol nemcsak étkezni, de megszállni is szoktak. Ez egy családi vállalkozás, nagyon személyes, barátságos a hangulat, sok a visszajáró vendég, akiket már jól ismernek. Tavaly nyáron néhány napra én is lementem a gyerekekkel együtt.
Gyors szombati ebéd a Hathiban -

Hathi Étterem Budapest

2014. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2014 februárjában jártam itt (ismét). Szombaton délben már sorbanállás volt, a vendégek kb. fele-fele arányban elvitelre rendeltek vagy helyben ették meg. Amit helyszínen ettem: garlic naan sok fokhagymával (természetesen most is frissen sütve), ebből vittem haza is 2-t, és egy vegetáriánus szett: kurkumás rizs, daal, zöldborsó-paradicsom-paneer (házisajt).
Gourmand étterem egy eldugott pincében -

L! - Laci Konyha Budapest

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 15. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szinte naponta mentem el az étterem előtt autóval éveken át, de egy barátom hívta fel rá a figyelmemet. Hétköznap késő ebédidőben ettünk itt. A déli menü valóban kedvező(bb) árú, de ha extrább ételeket szeretne az ember, arra 1-2ezer Ft-os plusz díjat számolnak fel. Sajnos amit én válaztottam volna a napi menüből, arról a rendelést követően kiderült, hogy már elfogyott.