ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

A kék madár kávéja kitűnő -

Blue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
Egy igazán hangulatos, szépen berendezett kávézó és bár a Gozsdu Udvar szívében. Ahogy észrevettem, főleg külföldiek látogatják, azon belül is a fiatalabb korosztály, és főleg a bár (=ivás) funkcióra fókuszálva. Fedett üvegezett terasszal rendelkeznek.
Nem gourmet, de szimpatikus -

Wake Up - Gourmet Bár Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
Reggelizőhelyeket ajánló web-oldalon találtam rá erre a helyre, az Oktogon közelében működnek. Könnyen felismerhető a pipacspiros molinóról, valamint a látványos, színes ételfotókkal gazdagított megállító táblákról. Az étlap guszta, ízlésesen megkomponált, hasonlóképpen a belső teret is próbálták harmonikusan, kényelmesen kialakítani, bár a helyiség meglehetősen szűkös, keskeny.
Indiai menü, 4 év után is -

Salaam Bombay Budapest

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A 2014-es értékelést aktualizálom, egy legutóbbi látogatás alapján. A helyzet nagyjából változatlan, továbbra is a megszokott, jó minőségben kínálnak itt indiai ételeket, szép, autentikus környezetben, az illusztris belvárosi helyszínhez képest elfogadható áron. Továbbra is van 2 fogásos ebédmenü, ún. business lunch, csirkehúsos vagy vegetáriánus változatban.
Értő gondoskodás -

Trillázs Sütide Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
A Bercsényi utcában leadtam a fényképezőgépet a szervizben, visszafelé jövet tértem be a Trillázs Cukrászdába, vagy ahogy a tulajdonosok elnevezték, a "Sütidé"-be. Fényképezőgép hiányában a telefonnal lőttem pár fotót, de még nem sikerült belőle kivarázsolni és átmásolni, így egyelőre csak a szavak beszélnek a fotók helyett.
Friss, ropogós ínyencség -

Brót Pékség Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
A 12. kerület egyik legszebb villa épületének földszintje ad helyet a Brót Pékségnek, az emeleten a Villa Bagatelle étterem található. A villa kertjében a gyerekek számára játszóteret alakítottak ki, a felnőttek számára pedig pihenőpadokat helyeztek el. A benti részben nagyon kellemes illatok áradnak, éppen valami újabb finomság sül a sütőben.
A körülmények mit sem számítanak, tökéletes a lángos -

Krumplis Lángos Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
Ez egy legendás lángossütő talponálló büfé Óbudán a Flórián tér aluljáróban, a római kori romok mellett. Bármikor jár erre az ember, mindig akad sorban álló vásárló. A lángos érdekessége, hogy a tészta krumplit is tartalmaz, innen a névadás. A sima 310 Ft-ba került, a szokásos tejfölös és sajtos - vagy ezek kombinációja mellett - virsliset, sonkásat, tzatzikiset, kapros-túrósat vagy akár "mindeneset" is kérhetünk, sőt, töltött lángost is sütnek.
A Magyar Konyha ajánlotta -

Kashmir Étterem Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
Fővárosunk egyik legújabb indiai és pakisztáni étterme, ennek ellenére már be is kerültek a Magyar Konyha 2018. decemberi gasztro-különkiadásába. Egyszer elballagtam az épület előtt, kívülről nem volt igazán bizalomgerjesztő, pontosabban fogalmazva nem fogott meg benne semmi. Helyszín a Népszínház utca a Teleky tér és a Blaha között kb. félúton.
Keserédes érzés -

Édes Érzés Budapest

Értékelt: 2019. január 2.
A Bartók Béla úton többször elmentem már e hely előtt, többször terveztem a betérést is, de valahogy nem jött össze egy ideje, volt, hogy a kiírt nyitva tartási idő előtt bezártak, volt, hogy más helyeken már telítődtem étellel-itallal. A végül összehozott látogatás számomra is emlékezetes maradt, de nem pozitív értelemben.
Óbudai meglepetés -

Perc Coffee Budapest

Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ez a kis kávézó Óbudán, a Budapesti Kortárstánc Főiskola épületének emeletén található. Az épület felújítása jelenleg zajlik, vagy már a végéhez közeledik, hasonlóképpen az utcában több felújított épület van, 2 háztömbbel odébb a Culinaris remek delikát üzlete. A belső háztömbben a Kék Yuk és Vörös Yuk szórakozóhelyek, valamint több együttes próbahelye található az egykori gyárépületekben.
Ez sincs, az sincs - felejtős burger -

HUNburger Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
A 2-es villamos megállójától gyalogszerrel mentem át a Lurdy-ház Bevásárlóközpontba az ásványbörzére. Útközben terveztem enni valahol, egy késői ebédet. Sajnos nem találtam semmi megfelelőt, így már majdnem feladtam a keresést, és jobb híján a Lurdy-ban terveztem az evést.