ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Szívből jövő gondolatok -

Rauf Cukrászda & Kávézó Budapest

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A Mátyás tér is sokkal kulturáltabban néz ki, mint mondjuk egy évtizeddel ezelőtt, hogy még korábbra ne menjünk vissza a múltban. Pozitívum, hogy itt is normalizálódnak a viszonyok, ehhez járul hozzá a szintén a téren működő cukrászda is, amely egy igazán barátságos, fiatalos hely.
Erdőszélén házikó -

Fenyveskert Nagykovácsi

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagykovácsi szélén, a Zsíroshegyen, már az erdős övezetnél található büfé-pihenő, jó kis túrával lehet feljutni a meredek utcákon. Egy családi faház nyaralóban alakították ki. Kellemes, csupa zöld, jó levegő, nyugi, szép kert. A berendezés nagy része a házhoz hasonlóan fából faragott, bent van kandalló is (nem volt szükség a bekapcsolásra).
Lángos, palacsinta, fánk -

Király Lángos Budapest

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Nagyon egyszerű talponálló kis kioszk a Sugár előtti bódésoron. Őszintén meglep, hogy ezt a retró tákolmányt még nem bontották le, amikor megépült az Árkád vagy amikor a Sugárt is felújították. Minden esetre a lángosos már hosszú évek óta itt működik, gyakorlatilag elmaradhatatlan eleme lett az Örs vezér térnek. Folyamatosan megbízható minőség, évek óta biztosra mehet az ember.
Értékelt: 2019. október 20.
A Menta trendi, későn este is nyitva tartó bisztró és bár a Romkert közvetlen közelében. Egyáltalán nem az én stílusom, de mégsem éreztem magam itt rosszul. Az ételekről nem tudok nyilatkozni, mert én leginkább a panoráma miatt jöttem be ide, a földszinten nem is nagyon néztem körül, hanem egyből az emeleti terasz felé vettem az irányt.
Értékelt: 2019. október 20.
A Vörösmarty Cukrászda gyerekkoromban, a 80-as években a legmenőbb cukrászda volt a városban, a sétáló utca végén. Akkoriban az alapterülete sokkal nagyobb volt, mint jelenleg, és vasárnap délután sikk volt ide betérni egy fagyikehelyre vagy süteményre. Még 30-35 év távlatából is élénken fel tudom idézni az élményt.
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Mátyásföldön a 16. kerületben található cukrászda és kávézó egy kis faházban. Belépve egy fedett verandára érkezünk, ahol játszósarok is van a gyerekeknek, majd tovább a belső térben szintén kellemes, bár egyszerű környezetbe lépünk be. A pultban többféle hagyományos, fősodratú sütemény és tortaszelet található, valamint többféle aprósütemény, amelyeket dekára kimérve árusítanak.
Színvonalas kávézó a sportpályánál -

Wilson Bistro Cegléd

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Ceglédről a vasútállomás felé, hazafelé tartva itt ittam meg az utolsó kávét a hazaút előtt. Helyileg a belvárostól mér kiesik ez a környék, a Köztársaság utcai sportpálya mellett található modern kávézó. Ha jól vettem le, akkor itt az épületben szállást is biztosítanak a vendég sportolók részére. Julius Meinl kávét főznek, helyben készített szendvicseket kínálnak.
Szivárványos torta -

Trió Cukrászda Cegléd

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A helyiek elmondása szerint viszonylag új nyitású cukrászda egy kis mellékutcában, meglepően színvonalas termékekkel. Talán ha jól végiggondolom, itt volt a legfinomabb süti és a leginkább minőségi termékkínálat az egész kisvárosban. Igaz, ami igaz, Cegléd nem éppen gasztro-fellegvár, de pozitívum, hogy itt is törekszenek az átlagosnál színvonalasabb ételekre.
A második albán -

Gezim Pékség Cegléd

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Ez volt a 2. albán pékség, amelyikbe belefutottam Cegléden. Helyileg a belvárostól már egy utcával kijjebb, a piacon túl található. A kínálat teljes mértékben megegyezik az albánoknál megszokottal. Tipikus egyeníze és állaga van minden terméknek. Mivel sokan főétkezés kiváltására is pékségben vásárolnak, nagy sikere van a malomkerék pizzaszeleteknek, amely jó vékonyra van nyújtva, nincs semmi tartása, és órákig áll a pultban, mire megeszik.
Gyors kielégülés -

Morina Pékség Cegléd

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Cegléd sem maradt albán pékség nélkül, nem is egy akad belőlük a városban. Hogy ők egy közös tulajdonosi körbe tartoznak-e, azt nem tudom, a név minden esetre eltérő, az nem utal összefonódásra. A termékek meg éppen ugyanolyanok, mint az országban már több száz helyen kapható cuccaik. A jól hangzó kiírásokból a "helyben sütött" mondjuk igaz, de a "friss, ropogós" sajnos egyáltalán nem.