ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag balatonlellei értékelései

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Balatonlellén ez volt az az étterem, ahol a leginkább vendégszerető személyzettel és párját ritkító kiszolgálással, odafigyeléssel találkoztunk. Először egyedül jöttem erre, az autóból láttam meg az éttermet, leparkoltam, és bementem szétnézni, akkor étkezési szándék nélkül, de mégis nagyon kedvesen fogadtak, körbevezettek, megmutatták a benti részt és a teraszt is.
Mi mást is vehettünk volna, mint mangó fagyit? -

Mango Restaurant & Cafe Balatonlelle

Értékelt: 2017. szeptember 13.
Modern, igényesen berendezett, csinos étterem nagy terasszal a Móló sétány elején. A Balaton Gasztrokalauzban pozitív értékelést olvastam róluk, miszerint izgalmas, újító jellegű az étlapjuk, trendi alapanyagokkal is dolgoznak némi távol-keleti beütéssel. Ehhez képest némi meglepetést okozott, hogy egészen kedvező árú, többféle ebédmenüt kínálnak minden nap 11.
Balatoni elegancia -

Buono Lelle Balatonlelle

Értékelt: 2017. szeptember 13.
Talán a legelegánsabb étterem és bár Balatonlellén, a Móló sétány végén, egészen a jachtkikötőnél, közel a hajókikötőhöz. A teraszról csodálatos panoráma tárul a Balaton felé. Modern berendezés, az egész tér nagyon szellős, nyitott, átlátható. A teraszon és a benti részen is vannak nagyon kényelmes, párnázott, huzattal burkolt kanapék, fotelek, amelyekbe csak belehuppan az ember.
Van itt minden, mint a búcsúban -

Mocca Caffe & Fast Food Balatonlelle

Értékelt: 2017. szeptember 13.
A fő hívószó a jégkása volt, amit megláttak a gyerekek a parton sétálva, és persze feltétlenül kellett neki venni belőle. Itt a szokásos 2-3 féléhez képest 5 különböző ízű, rikító színben kínálták, a citromosat, kiwiset, narancsosat és a "kéket" kóstoltuk, aminek az ízében nem ismertem fel egyetlen gyümölcsöt sem (talán áfonyás vagy kékszőlős akart lenni?
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Sokszínűnek tűnő fagyizó a szökőkutas főtérnél, Lelle központi, turistákkal teletűzdelt részén. Ezen a részen nem igazán sikerült érdemleges, jónak mondható vendéglátó egységeket felfedezni. Ez a fagyizó pedig a reklámjai alapján többet mutatott magáról, mint amit végül nyújtani tudott.
Minden büfé ugyanolyan -

Színes Büfé Balatonlelle

Értékelt: 2017. szeptember 12.
Ez a tipikus strandbüfé Balatonlellén a szabadstrand bejáratánál található a kis játszótér mellett. A Melis Panzió hátsó kijárata a strand felé ide vezet le, és mögötte van a szabad parkoló, ami évek óta nincs lebetonozva és úgy állnak meg az autók, ahogy bírnak. Úgy van kialakítva a büfé, hogy középen benn sütnek-főznek, készítik elő az ételeket, és több oldalon van "ablak", pult, ahol ételt lehet rendelni.
Strandbüfé a Virág Strandnál -

Tó Büfé Balatonlelle

Értékelt: 2017. szeptember 12.
Balatonlelle most már sajnos azon ritkaságszámba menő Balaton-parti települések közé tartozik, ahol még mindig van szabadstrand, méghozzá egész hosszú szakaszon. A Tó büfé egy tipikus strandbüfé, több ilyet is találni a part menti zöld füves szakaszon. A partnak Lelle központjától távolabbi, Balatonboglárhoz közeli szakaszán található.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Ez az az étterem Balatonlellén, amit semmilyen körülmények között nem ajánlok. Nem is értem, hogyan tudnak még mindig működni és nyitva tartani? Bár igaz, az évek óta Lellére visszajáró vendégek hiába ismerik már hírből és messzire elkerülik őket, de mindig jönnek újabb gyanútlan - leginkább külföldi - vendégek, akik nem térképezik fel előzetesen a helyeket.
Minden évben visszajárunk -

Puncs Fagyizó Balatonlelle

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Balatonlellén itt szeretek legjobban fagyizni. Többen esküsznek a Márton vagy a Geleta Cukrászda fagyijára, de nekem a Puncs-é ízlett a legjobban, az évek során a teljes repertoárt végigkóstoltuk. Helyileg a központban, a bornapoknak helyet adó téren találhatóak. Egy kis standról van szó, a belső részbe nem lehet bemenni leülni, viszont van egy külön leburkolt, napernyős teraszuk, ahol kényelmesen lehet ejtőzni.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Egy hatalmas komplexum kb. 5 km-re Balatonlelle központjától a nagy semmi közepén. A több részből álló magyaros csárdától kezdve a lovardán, ügetőpályán, játszótéren (Kölyöktanya) át a panzióig minden megtalálható itt, de az első percekben nyilvánvalóvá vágyik, hogy itt nem ránk vártak, hanem minél nagyobb létszámú, minél pénzesebb és nem túl igényes külföldi vendégekre.