ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag bicskei értékelései

Nem tudok róla semmi kiemelkedőt írni -

Randevú Cukrászda Bicske

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 5.
Bicskén járva, a kisvárost nem ismerve, az utcán egy járókelőt kérdeztem meg, hogy tudna-e a közelben ajánlani cukrászdát vagy fagyizót. A középkorú hölgy a Randevút javasolta, ami pár perces sétával érhető el a központból. Régi vágású, tipikus vidéki cukrászda egy kerte házból átalakítva.
Nemcsak sós perec -

Sós Perec Pékség Bicske

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Bicske központi részén, a Homály Grill Bár mellett működő pékség. A kínálat - majd a későbbi ízlelés - alapján az albán pékségek nagy gyűjtőkategóriába tartoznak, akikkel nekem nincs problémám, bár a magyar pékek szószólói időről időre felbukkannak különböző negatív felhangokkal. A falon lévő nyitott polcokon a kenyerek, zsemlék, kenyérfélék, míg az üveges pultban 3 emeleten édes és sós péksütemények sorakoznak.
Dupla adag ebéd -

Homály Grill & Bar Bicske

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 12.
Átutazóban álltam meg Bicskén egy gyors ebédre. Nem vagyok ismerős a városban, találomra álltam meg a belvárosban, a Kossuth téren, ahol a Homály található. Fiatalos, nagy teraszos, vidám berendezésű étterem, fehér-almazöld szín-domináns. Főleg nemzetközi - amerikai, mexikói, görög - street food szerepel az étlapon: hamburgerek, gyros, tortilla, quesadilla, valamint frissensültek, főleg rántott és grillezett húsok, körettel, salátával, mártásokkal.