ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag gyöngyösi értékelései

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Tipikus önkiszolgáló kínai gyorsétterem a gyöngyösi pláza emeletén. Vannak a szójás-szószos csirkehúsos főételek tésztával vagy rizzsel, ragacsos bundás csirke, a menü kifejezetten olcsó, kis menü már 550 Ft-tól. A wok-os pirított rizses vagy tésztás ételek 1200 Ft körüli áron kaphatóak. A csirkén és a rákon kívül más húsfélét nem láttam.
2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Gyöngyös legjobb kézműves cukrászdája, amely a főtéren található. Sőt, megkockáztatom, szerintem az ország legjobbjai között is bátran említhetjük a G&D cukrászdát, akik családi vállalkozásként (anyuka és 2 fia) Salgótarjánból indultak, itt először pékséget vitt az édesanya, majd az egyik fiú cukrász lett, és a szakmában egyre szebb sikereket ért el.
Horvát alias albán -

Horvát Fagyizó Gyöngyös

Értékelt: 2019. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Szent Bertalan templom és kincstára (múzeum) közelében lévő utcai standos fagyizó. Maga a fagyispult van épületen belül, a vendégek kiszolgálása az utcáról történik. 16 féle íz kapható. Hogy a horvátok az albánokkal milyen viszonyban vannak, azt nem tudom, de hogy ez a "horvát" névre hallgató fagylaltozóban albán fagylaltot lehet kapni, az elég egyértelmű volt.
Értékelt: 2019. október 23.
A gyöngyösi egyetlen plázában, a Gyöngyházban is van ún. vendéglátós sziget, mint a többiben szokásos, de itt mindent kisebb léptékekben kell elképzelni, kisebb, szolidabb, kevesebb. Gyorséttermekből a kínain kívül ez a bizonyos Corso van. Pontosan ugyanúgy kell elképzelni, mint bárhol az országban bármelyik plázában egy önkiszolgáló étkezdét.
Hat volt a lépcső -

Hatlépcsős Presszó Gyöngyös

Értékelt: 2019. október 23.
A Hatlépcsős egy egyszerű, kommersz italokat olcsón árusító kiskocsma a Zsinagóga melletti utcában. Nevét onnan kapta, hogy a hely a pincében található, ahová 6 lépcsőfok vezet le. Soproni Ászok a csapolt sörük, gyakorlatilag jó időben az összes vendég a zöld Sopronis napernyők alatt szokott üldögélni a kinti utcarészen kialakított teraszon, ami amúgy fapados, de laza hely.
Értékelt: 2019. október 23.
Az egyik legjobb hely Gyöngyösön, a belvárosban, a Főtérre futó utcában. Vagány, fiatalos, romkocsmás, avantgárd bár, amely különösen kézműves sörökben erős. Fiatal, belevaló személyzet. A csapon Gentle Bastaro IPA, Zebra APA, Zubr Lager, Litovel búza és meggysör. Az aktuális kínálatot a táblára írják ki krétával írják ki.
Értékelt: 2019. október 23.
Gyöngyösön, a Fő térről nyíló egyik mellékutcában található, csavart fagyit árusító fagylaltozó. Gyerekkorom 2 féle ízű, 2 méretben kapható, általában csoki-vanília vagy puncs-vanília párosításhoz képest itt azért jelentősen előreléptek a koncepcióban. 3 féle méret, a kicsi 6-7 dkg 230 Ft, a közepes 12-13 dkg 460 Ft, míg a nagy 16-18 dkg 680 Ft.
Nem csalódtunk az értékelőkben -

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös

Értékelt: 2019. október 23.
Az ittjartam. hu gyöngyösi étterem érékelések alapján én javasoltam ezt az éttermet a barátaimnak, mivel szerepelt az első 10-ben, én viszont korábban még nem jártam itt. Autóval le tudtunk parkolni a bejárat előtt. Az étterem régi vágású, tradicionális étterem, főleg magyaros, jól ismert és közkedvelt ételekkel, nem túl hosszú a lista, mondhatjuk, hogy meglepetések, extrák nélküli.
2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A gyöngyösi Lipóti Pékség nagyon jó, központi helyen, a Fő téren a Tourinform iroda közelében található. A beltér, ahol a kiszolgálópult van, nem túl nagy, azonban befelé folytatódik a tér, vannak rendes asztalok, székekkel, ahol kényelmesen lehet reggelizni vagy bármilyen napközbeni étkezést vagy kávézást megejteni.
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Házias, magyaros, fűszere ételeket, közepes minőségben készítő étterem, amely már jó pár éve megbízhatóan működik Gyöngyösön, a belváros szélén, egy elég forgalmas utcában. Ez az utca is a fizető övezetbe tartozik. Az ajtón belépve mintha egy lepattant kocsmába lépnénk be - tipikus helyi arcok talponállóznak - de innen gyorsan tovább is terelt bennünket a jókedélyű pultos hölgy, miután pár hangoskodó arcot leoltott és lecsendesített.