ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag kecskeméti értékelései

Epres kardinális -

Jakó Cukrászda Kecskemét

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Kissé retróba hajló, de összességében korrekt cukrászda forgalmas helyen, a vasútállomásról a főtérre sétálva éppen útba esett, benéztem. A sütemények kínálata széles, főleg tradicionális, jól ismert tortaszeletek, sütemények, de volt az ország tortákból is. Budapesti árakkal összehasonlítva kifejezetten olcsó, az általam választott, átlagosnál nagyobb méretű epres kardinális szelet 400 Ft-ba került.
2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
A vasútállomás felé mentem gyalogosan. Már elmúlt 9 óra (9-kor zárnak), de nyitva volt az ajtó, égtek a villanyok, és még bent mozgolódott a pultban a személyzet. Azonban, mint kiderült, már zártak, csak az ajtót elfelejtették bezárni. Ennek ellenére, ha már ott voltam, szívesen kiszolgáltak. Elég sokféle kimért aprósütit kínáltak, leginkább édeseket.
Első pont: vegyétek elő a takarítószereket! -

McDonald's Kecskemét

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Ópuszteszerről hazafelé megálltunk Kecskeméten tankolni, majd a gyerekek kérésére tértünk be a "Mekibe". Kecskemét 2 McDonald's étterme közül azt választottuk, ami nem plázás. Látszik, hogy itt is nagyon népszerű hely (vasárnap, kora délután). A tűző napsütés miatt a benti részben ültünk le, ami klimatizált.
Értékelt: 2015. október 24.
Amikor ezt az épületet megláttam, azonnal elbűvölt, megigézett. Láttuk, hogy van egy kávézó a földszinten kiülős asztalokkal, nem volt kérdés, hogy ide be kell mennünk. Valószínűleg ha csapvizet kaptunk volt üres kenyérrel, akkor is el lettem volna ájulva, mert annyira megtetszett a külcsín.
A leggyengébb fagyi Kecskeméten -

Liberte Étterem és Kávéház Kecskemét

Értékelt: 2015. október 24.
Abszolút központi helyen, Kecskemét városközpontjában található egy szépen felújított régi épületben, bár a megközelítése kész kihívás volt, mert a környéken mindenütt hatalmas felújítási munkák zajlanak, így az építési területen kellett átvágnunk a megközelítése érdekében. Utólag már azt mondhatom, nem érte meg a fáradtságot.
Értékelt: 2015. október 24.
Kecskemét gasztro-utcájának elején, a páratlan oldalon található egy gyönyörű szecessziós épület alsó szintjén a Félegyházi Pékség lánc ezen egysége. A Félegyháziak teljes kínálata megtalálható itt, a pékáruk mellett édes és sós péksütemények, kávé, üdítő, valamint bagel és szendvicsek is.
Értékelt: 2015. augusztus 20.
Kecskemét "gasztro-utcáján" a Zsinagógához közelebbi részen egy szürke épületben található a Pálma bisztró. A teraszuk elég nagy, a többi kiülős helyhez képest nekik sokkal több a helyük és az asztaluk, így a hatalmas Coca-Cola napernyők alá foglalunk helyet. Üldögéltünk, várakoztunk, aztán végre a pincér is felfedezett bennünket.
Ha sürgősen valami gyorsra vágysz -

El Bandi Gyorsétterem Kecskemét

Értékelt: 2015. augusztus 20.
A Dobó körúton a MaxXx Burger mellett üzemel az El Bandi gyorsétterem (másik egységük a Piacnál, de az még kisebb, igazából amolyan bódés büfé). Ha nem is éjjel-nappal vannak nyitva, de jó sokáig, reggel 8-tól hétköznapokon éjjel 1-ig, hétvégén pedig hajnali 4-ig, felkészülve az éjszakai bulizókra.
Éjjeli menedék éhes gyomrúaknak -

MaxXxburger Kecskemét

Értékelt: 2015. augusztus 20.
A Belvárost körülölelő Dobó körúton, a buszmegállónál egymást követik a gyorséttermek, ezek egyike a MaxXx Burger. Non-stop 24 órában működnek, mi is este 10 után jöttünk ide enni valamit és beszerezni némi innivalót (a szállodai wellness-elést követően). Egy teljesen egyszerű büfé, neonfényekkel és egyszerű ételekkel.
Ahová háromszor is visszatértünk -

Olivola Kecskemét

Értékelt: 2015. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Azt nem tudom, hogy melyik Kecskemét legjobb étterme, mivel nem itt élek, s csak pár napot volt szerencsém a városban eltölteni, de az én képzeletbeli dobogóm legfelső fokára egyértelműen az Olivola került. Ez a vérbeli olasz étterem Kecskemét "gasztro-utcáján" található. A teraszon ízléses kaspókban sok zöld növény és fehér abrosszal megterített asztalok hívogatnak.