ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag miskolci értékelései

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Jó a lokáció, belváros, sétálóutca. Budapesten jó pár Levendula fagyizóban megfordultam már így a kínálat és ízvilág szempontjából tudtam, hogy mire lehet számítani. A lila bicikli itt sem hiányzott a dekorációból. Évről évre előrukkolnak új ízekkel is Levenduláék, bár a régi sláger-ízeket is megtartják.
Pékség a buszpályaudvaron -

Pek-Snack Miskolc

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
A miskolci buszpályaudvar főépületében, a jegypénztárnál működő összességében érdektelen pékség. Színvonalra kb. azt tudja, mármint a felhasznált alapanyagok és a minőség tekintetében, mint az albán pékségek, kínálatban viszont Fornetti - Princess típusú, értem ezalatt, hogy főként dekára kimért apró édes- és sós péksütiből kínálnak széles választékot, barátságos árfekvésben.
2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Igazi pályaudvari resti az amúgy sem túl igényes miskolci vasútállomáson, annak főépületében. A bejárat az első vágány előtti várakozó részből nyílik, aki betér az állomásra, ha túljutott a jegyvásárláson, könnyen megtalálja. Ezen kívül nem is tudom, hogy lehet-e még az állomás területén belül máshol ételt-italt venni.
Túlárazott kürtös -

Döbrögi Kürtöskalács Miskolc

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Miskolc központi sétálóutcájának elején található kis kioszk, amely kürtöskalácsra specializálódott. Hat féle ízesítésben hagyományos technikával készítik a kürtöskalácsot, átlagos méretben (diós, Bounty névra hallgató kókuszos, fahéjas, kakaós, vaníliás cukros).
Három tökéletes fogás -

Dűlő Miskolc

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
A Dűlőbe már évek óta szerettem volna eljutni, s hiába járok minden évben legalább egyszer Miskolcon, valahogy, egyéb programok miatt nem sikerült összehozni. Eddig. A Herman Ottó Múzeum főépülete közelében található elegáns étterem. Mivel a saját parkolójukat jelző táblát későn vettem észre, beparkoltam a másik oldalra, a közparkolóba.
A friss sör varázsa -

Zip's Brewhouse Miskolc

Értékelt: 2017. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Miskolci Ásványbörzén töltött fárasztó, de izgalmas napot követően este itt jöttünk össze a gyűjtőtársakkal. A városban itt a legjobb a sör, ami kiemelt szempont volt a többség számára (nagyjából rajtam kívül mindenki másnak). Ők nagyjából végigitták a repertoárt, csapoltak az asztalon is, én beértem egy pohár mangó pale ale-lel, gyümölcsössége folytán ez tűnt a legszimpatikusabbnak.
Itt indul és zárul a nap -

Forint Söröző Miskolc

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Hétvégenként, esténként a helyi bulizó fiatalok egyik kedvelt gyűlekezőhelye, rendszerint kinn állnak csapatosan a Forintos előtt. Reggel csendesebb, nyugisabb, ilyenkor az idősebb korosztály érkezik, főként törzsvendégek. Központi elhelyezkedése miatt praktikus. Ételeket nem láttam, hogy tartanának. Kommersz italok, olcsó árfekvésben.
Alternatív -

Helynekem Miskolc

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Romkocsmás jellegű szórakozóhely a Szinva-parton, a Lokalista mellett. Egyszerű berendezés, némi színes dekor, nincs túlbonyolítva. Nemcsak italok, hanem van néhány érdekesebb szenvics (pl. pulled pork, BBQ), saláták barátságos áron. 2014-ben a legjobb vidéki klubnak választották (magukról írják büszkén, de nem tudom, milyen versenyben).
Török gyors hosszú nyitvatartással -

Sever Török Étterem Miskolc

Értékelt: 2017. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Sever tipikus török gyorsétterem az itt szokásos ételekkel: gyros, zöldséges-húsos egytálételek, választható köret, török saláták, baklava. Hatalmas komplexum, 2 szintes, fenn számtalan asztal és még egy különterem is, talán rendezvényekre. Hétvégén éjjel 1-ig nyitva tartanak és hétköznapokon is este 11-ig, ami Miskolcon elég nagy ritkaság, mert szinte minden bezárt este 9 körül legkésőbb (legalábbis ahol enni lehet).
Tiramisu helyett Rákóczi túrós -

Tiramisu Cukrászda Miskolc

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 6.
A Miskolc főutcáján található Tiramisu Cukrászda mellett sokszor elsétáltam már, és emlékeimben dereng, hogy talán jártam is már benn korábban évekkel ezelőtt, de konkrétumok nem maradtak meg róla a fejemben, így a legutóbbi miskolci látogatás alkalmával célzottan bementem, hogy tudjak egy naprakész értékelést adni. Reggel elég korán nyitnak (7.