ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

Ide Almásy gróf is szívesen beülne -

Kastély Kávézó Gyula

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
A közelmúltban igen színvonalasan felújított Almásy-kastély oldalszárnyában alakították ki a kávézót, szép terasszal, a mosdók is itt vannak a közelben a folyosón. Szépen illeszkedik a vendéglátó egység is a kastély épültébe, nem lett túl modern, de egyáltalán nem régimódi. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Megnéztük Gyula legjobb éttermét -

Várkonyi Bistro & Bar Gyula

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Nem gasztro-túrán jártunk Gyulán, hanem családi nyaraláson, de úgy gondoltam, ha már itt vagyunk, ne hagyjuk ki Gyula legjobbnak mondott éttermét. Némi kétely azért volt bennem, mert a gyerekek nem sokra értékelik a fine dining éttermeket és a kifinomult recepteket, de a finom ételeket ők is szeretik.
Gyula édes ékköve -

Százéves Cukrászda Gyula

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Itt az oldalon erről a cukrászdáról található az egyik legtöbb értékelés és rengeteg fotó is. Ami nem is meglepő, mert Gyula egyik ikonikus, országos szintű helye ez a műintézmény. Szerintem aki Gyulán jár, az valósínűleg nem hagyja ki, nem is érdemes! Mi is ellátogattunk ide a gyerekekkel, bár én már jártam itt egyszer korábban, amikor a kollégáimmal munkaügyben volt dolgunk a városban.
Édességes ízorgia -

Kézműves Cukrászda Gyula

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gyulát megjárt ismerősöm azt mondta, ha ott járunk, ki ne hagyjuk a világért se a Kézműves cukrászdát. Őszintén szólva eszünkbe sem jutott kihagyni. . . A város sétáló utcájában található a barátságos megjelenésű, egyszerűségében elegáns cukrászda. Mint megtudtuk, a Százéves cukrászdával közös a tulajdonosa és a cukrászat is, de ott korabeli kosztümös kiszolgálás van, viszont azt sajnos nem találtuk nyitva.
Gyula város nevezetessége: a hamburgeres -

Hamburger Bár Gyula

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Amikor megkérdeztem gyulai ismerőseinket, szerintük hová menjünk enni, egyöntetűen a Hamburger Bárt javasolták. A korábban Gyulán járó barátom pedig egyenesen úgy fogalmazott - ami természetesen kissé túlzás -, hogy a hamburgeres a város büszkesége. A város központjában, a szökőkúttal szemben található az étkezde, amely valójában 2 kiszolgáló hellyel rendelkezik.