DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

Albán pékség és pizzéria -

Sarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
A Sarki pékség tipikus albán pékség, azzal a megjegyzéssel, hogy nagyobb a beltér és le lehet ülni, ami nem mindegyik hasonló egységben biztosított. Továbbá sütnek pizzát és főznek kávét. Vettem négy kicsi tepertős pogácsát, 4 virslis hasészerűséget, valamint egy mákos búr kiflit. Összesen 625 forintot fizettem, ami nem sok, a minőség a megszokott volt.
Kiemelkedő tapas-bár -

Tapassio Budapest

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
A Tapassioba a tavaly decemberi nyitás óta tervezek elmenni, idén augusztusban végre sikerült. Olyan a hely, mint egy hangulatos kis tapas-bár, csak kicsivel igényesebb és jobb. Alessandro Smanio séf olasz lélekkel vezeti csapatát, mint a honlapról megtudható hisz abban "hogy a legízletesebb fogások titka egyszerűen csak a magas minőségű alapanyagok vegyítése szenvedéllyel és kreativitással.
Továbbra is 3 pont -

Paksi Halászcsárda Paks

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
„Hét év után minden olyan más” – énekelte 1973-ban a Fonográf együttes. Persze más kontextusban. A Paksi halászcsárda ugyanolyan volt, mint hét éve, itt mintha megállt volna az idő. Na jó, az árak változtak, de nem is lehet elvárni, hogy miközben mindenki árat emel, s az alapanyagok ára is emelkedik, akkor ők most is a 2013-as árakon kínálják fogásaikat.
Jó hely Pakson -

Erzsébet Kávéház Paks

Értékelt: 2020. szeptember 21.
Az Erzsébet kávézó egy átlag feletti egység Pakson, bizalomgerjesztő sütik vannak a kínálatban, továbbá belga sörök. Utóbbiakat kihagytuk társam nem kívánt inni, jómagam meg vezettem. Egy fehércsokis moussetortát csomagoltattam be (605), amit otthon ettünk meg, helyben pedig egy vegán fagyit kértem (350). A kiszolgálás kedves, a beltér igényes, elegáns.
Csúcscukrászda -

Stella Cukrászda Paks

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Az olyan egységek felfedezése, mint a Stella cukrászda, adja a gasztro-kalandozások sava-borsát, főként, ha valódi felfedezésről van szó, azaz magam akadok rá a helyre s nem úgy megyek oda célirányosan, hogy olvastam róla, hogy mennyire jó, mint mondjuk a V. pizzériába Miskolcon. A Stella nem egyszerűen jó, a Stella katartikus.
Vegyes élmény -

Girosz Büfé Paks

Értékelt: 2020. szeptember 21.
A Girosz büfé voltaképp inkább gyorsétterem, hiszen le lehet ülni, beltérben ráadásul, és gyros-on kívül szolgálnak egy sor készétellel. Jómagam nem voltam éhes, szívesen megkóstoltam volna, ha társam valami pörköltfélét kér, de ő a gyros mellett döntött, ami bizony gyenge volt. Persze azt is meg kellett kóstolni, az az elvem, hogy mindent meg kell kóstolni, ami ehető.
Jó mákos cuccok a Lipótiban Pakson -

Lipóti Pékség & Kávézó Paks

Értékelt: 2020. szeptember 21.
A Lipóti Pékségbe Pakson is betértünk, különösen, hogy társam egy mákrajongó barátom volt, a szomszédban is az ő kedvéért vettem a mákos kiflit. A Lipótiban jók szoktak lenni a mákos cuccok. Itt mindkét terméket az ő szája íze szerint választottam, de persze én is ettem belőlük. Az egyik egy flódni volt, korrekt minőség, a másik egy mákos zserbó.
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A Félegyházi pékségben ezúttal háromféle kiflit vettem, egy mákosat, egy sósat, egy simát, továbbá egy tepertős pogácsát, 698 forintot fizettem az összesre, ami kiváló ár érték arány. A vásárolt termékek olyan 3,5 pontosak voltak átlagban. A beltér a megszokott, talán kevésbé tágas, mint a legtöbb egység, a kiszolgálás kedves.
Átlagos cukrászda -

Éva Cukrászda Paks

Értékelt: 2020. szeptember 21.
Az Éva cukrászda átlagos, fősodratú egység Pakson, a megszokott sütiket láthatjuk alacsony áron a pultban. Tartanak fagylaltot is, egy gombóc málnát kértem 200 forintért elképesztő olcsó. A fagyi átlagosnak mondható, a katarzis elmaradt, persze ennyi pénzért nem is voltak magas várakozásaim. A kiszolgálás nem különösebben szívélyes, a beltér sem különleges.
Átlagos kocsmában kedves pultos -

EstiFény Presszó Paks

Értékelt: 2020. szeptember 21.
Az Estifény presszó nem esik messze a város legjobb kávézójától, egy parkolással meg tudtuk oldani ennek az egységnek a meglátogatását is. Egy Gösser sört kértünk, továbbá 2 dl szódát. A Gösser 475 forint volt a szóda 40. A kiszolgálás korrekt, a pultos veszi a lapot, kedélyes hatvanas öregúr. A beltér barátságos. Az italfront izgalmat nem hordoz.