DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 18.
Meglepődve néztem, hogy nem írtam meg még a Digó pizzás élményemet, holott mindjárt egy éve, hogy fiammal és egy jóbarátjával ott jártunk az Erzsébet téri egységben. Mivel a napot a gasztrotúrának szenteltük, hárman téptünk szét egy remek Margerita Pizzát (1790). Nem spórlásból, bár időnként az is legitim, fontos szempont, egyszerűen az a fiam kedvence.
Jó kis hely -

Moto Pizza Budapest

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 18.
A Moto pizza, már ha jól értettem, a Manufaktúrás srác által mondottakat, egy cég az imént említettel és a Manu Plusszal. A dizájn itt rendezettebb, mint a másik kettőben, a pizza pedig nápolyi stílusú. A választék hasonlóan szűkített, egy témájú: itt pizzát lehet enni. Jót. A névnek megfelelően egy motor is van a beltérben. A pizzák 1500 illetve 2000 forintba kerülnek.
Átlagos kocsma -

Alibi Drinkbár Anarcs

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
Anárcson is megálltam egy sör megvásárlása és a helyi kocsma meglátogatása kedvéért. A kocsma kívülről (még? ) befestetlen, bent jellegtelen térkiképezés. Megy a tévé. Pult mögött rokonszeves fazon A mosdó kint van, az épületen kívül, lehetne tisztább. A választék kommersz, mind a sörök, mind a borok, mind a tömények tekintetében.
Gabko chilik nagy választékban -

Nokedli Nagymaros

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
Nokedli
A Nagymaroson működő Nokedli nevű önkiszolgáló étkezdébe tavaly júniusban néztem be. Némi dilemmázás után, végignézve a kínálatot, pacalt kértem, ami nem volt kiugró, színre sem volt az igazi, élvezhető volt, de hiányérzetet keltett, ennél jobbakhoz szoktam. Pacal 3 pont, nem több, nem kevesebb. Kenyér uborka dettó.
Átlagos söröző -

Diófa Söröző Tiszakanyár

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
Ibrány több mint 6000 fős Árpádkori település, amiről bevallom, nem hallottam, amíg nem utaztam át rajta. Megálltam egy útmenti sörözőben egy almafröccsre. Ez volt a Diófa. S ha már ittam almafröccsöt, vettem elvitelre egy üveg Drehert is. Olcsó volt mindkettő. Kőbányait csapolnak, a sörkínálat kommersz, mint ahogy a bor és töménykínálat is.
Jó kis waffelező -

Ms Bubi & Mr Gelato Kisvárda

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
Kisvárdán a „Ms Bubi és Mr Gelato” egy átlag feletti egység, mely „buborékos” waffelekre szakosodott, ezeket szépen megcsinálják, az egyetlen probléma, hogy egy ilyen édesség nagyjából egy napi kalóriabevitelt fedez. Úgyhogy inkább egy forró csokit kértem, ami finom volt. Árára nem emlékszem, de nem sokallottam.
Átlagos söröző -

Müllner Pub Piliscsév

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 13.
Piliscsévre vélhetően soha nem jutottunk volna el, ha idén januárban nem történik egy baleset a környéken, ami miatt kerülő úton kellett Esztergomba utaznunk. S ha már ott voltunk, gondoltam benézek a falu kocsmájába. Ami pubnak mondja magát, nincs igazán pub hangulata. A sörválaszték sem igazán pubos. Egy Dreher sört kértem elvitelre, nem került sokba.
Átlagos, nagyon olcsó cukrászda -

Gazdag Fagyizó Petneháza

Értékelt: 2020. március 13.
A Gazdag fagyizó Petneházán valójában cukrászda, télidőben legalábbis. A pultos itt sem köszöni meg a borravalót, pedig amikor az ember becsomagoltat két sütit, nem is szokás adni. Rá akar beszélni egy sütire, de nem jár sikerrel. Egy csokis túrós és egy málnás túrós sütit vettem, amit itthon ettünk meg a lányokkal, 230 volt az egyik 220 a másik, ami brutál olcsó, mondjuk a minőség is legfeljebb átlagosnak mondható.
Változó színvonalú ételek, jó dizájn, jó kiszolgálás -

Nádas Csárda Ebes

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 13.
A Nádas csárda kifejezetten jó élményem volt 2007-ben, amikor családilag, Bodrogkeresztúr fele igyekezve ültünk be ide, az maradt meg, hogy volt néhány nem jellemző, nem túl gyakori halételük, például marinált, savanyított ponty. A csárda jó ideig zárva volt, legalábbis elautózva mellette így tűnt.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 12.
Tavaly áprilisban egy kiadós kocsmatúra után nagyobbik fiammal és egy jóbarátjával a nap vége felé ismét a Pivohalle felé vitt az utunk. Így hárman már nem vállalkoztunk többre, mint meghinni egy pohár meg egy üveg sört. A pohár egy pils típusú sör volt, a palackos a Koucourtól érkezett, szerettem mindkettőt, mint a cseh söröket általában.