DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Jó lángos -

Lángos Büfé Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
Turcsán Zsolt egyéni vállalkozó lángosozója a pomázi buszpályaudvar vonzáskörzetében működik, közvetlenül a Bányai söröző mellett. Ha nem ültem volna épp volánnál, biztos, hogy egy, a szomszédban vett Soproni IPÁt kortyolgattam volna a fokhagymás lángos mellé. Készítenek töltött lángosokat, sőt, kürtős kalácsot is.
Átlagos kocsma -

Bull Pub Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
A Bull pub valamikor grill ételeket is kínált, mára kocsma maradt. Megy a tévé, ami engem kifejezetten zavar, bár enyhítő körülmény, hogy nem valami borzalmas zeneadó, hanem az M1. A beltér nem különösebben hangulatos, van wurlitzer is, amit az egyik törzsvendég neki is állt bömböltetni, elgondolkodtam, hogy talán mégis jobb volt a tévé.
Értékelt: 2018. november 12.
Remek pogácsák a Maroni cukrászdában ide vagy oda, azért csak kívántam egy hagyományos reggelihez közelítő harapnivalót, ezért a Dardi pékségben, mely a cukrászda tőszomszédságában működik, kértem egy virslis kelt tésztás péksüteményt. 230 forint volt, annyit is ért. Melegen bizonyára jobb lett volna, ez persze szerencse kérdése, hogy az ember hogy kapja el.
Kifejezetten jó pogácsák -

Maroni Cukrászda Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
Ritka eset, hogy annyira a megvásárolt termék eredménye legyen az értékelés, mint a Maroni cukrászda esetében, ahol a pogácsák közül válogattam, részint, mert éhes voltam, részint meg nem vagyok nagy híve a fősodratú süteményeknek. Mert itt ez a fő pálya, ráadásul igazán bizalomgerjesztőeknek sem mondhatom ezeket a sütiket. Olcsóak, s nem túl igényesek.
Értékelt: 2018. november 12.
Az Igazi Olíva egy ínyenc zarándokhely, mely a maga nemében egyedülálló, legalábbis Magyarországon. „Ibériai szűzek” néven indult a vállalkozás, akkor volt szerencsém több rendezvényen, így például a Vincén valamint a bodrogkeresztúri Mindszent napi mulatságon találkozni velük s kóstolgatni az általuk forgalmazott jobbnál jobb olajokat.
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Corvin sétány kulináris szempontból évek óta a főváros egyik különösen izgalmas része. Van itt minőségi burgerező, kitűnő bureket kínáló horvát pékség, kézműves sörbár, hasonló filozófiájú borbár, cukrászda, bisztró és másfél éve, a Portum nyitása óta fine dining étterem is.
Egyik legjobb éttermi élményem -

Búsuló Juhász Étterem Budapest

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Mióta Pongrácz Tamás átvette a Búsuló Juhász üzletvezetői posztját, nagyon vágyam arra, hogy megnézzem, mit tud a hely. Amikor közel két évtizede itt jártam középszerű volt az étterem, sőt, a tiramisu savanyú volt. Nem tudom, Tamás ott dolgozik-e még, a Maligánban ismerkedtünk meg a kétezres évek közepén engem nagyon megnyert a személyisége és elhivatottsága.
Jó kis útmenti büfé -

33-as Büfé Tiszafüred

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Van úgy, hogy az ember egyszerűen kedvel egy helyet, bár az semmi extrát nem nyújt. . Így voltam én a 33as büfével, mely Tiszafüreden egyszerű magyar ételeket kínál, s ami ugye nekem kiemelten fontos, halat. Nem volt könnyű dönteni, mert szinte bármit szívesen megrendeltünk volna, főként irdalt pontyfilét, amiből 600 ft tíz deka, ami mondjuk nem kevés, de hát, ami jó az jó , de a kárász meg a keszeg épp fele volt ennek.
Átlagos kocsma -

Söröző-Borozó Várdomb

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
A Várdombi Söröző-borozó egy átlagos falusi kocsma, kommersz italkínálattal. Jelentőségét az adja, hogy Szekszárd kapujában található s ha valaki úgy gondolja, hogy már nagyon inna valamit addig is, míg egy jó szekszárdi bort kirendel e jeles borvidéken, itt megállhat. Mint ahogy mi is tettünk. Jómagam almafröccsöt ittam, társam nagyfröccsöt.
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
A Bástya kávézó egy átlagos cukrászda Hajdúszoboszlón. Nyáron fagylaltokat is kínálnak. Mi kértünk egy gombóc erdei gyümölcsös fagyit, egy Katus pogácsát és egy tepertős pogácsát. Egyik sem hagyott maradandó élményt, az átlagos kategóriába beleférnek. Az árak barátságosak, 500 forint körüli összeget fizettünk a két pogácsára meg a fagyira.