DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Lenyűgözően jó kenyér -

Soproni Sütöde Kőszeg

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
A Soproni sütődében vettem ezt meg azt, szokás szerint, péksüteményeket, melyek nem volt rosszak, de kiugróak sem. (Az egyik tökmagos tekercs volt a másik tepertős pogácsa, 190 illetőleg 135 forintért)
Ugyanakkor mielőtt távoztunk volna, megláttam, hogy van egy díjnyertes kenyerük, a „babusgatós”, amiből vettem fél kilót, 400 forint volt, de megérte minden forintját.
Kifogástalan, igényes, első osztályú -

Csokiszeg Kőszeg

Értékelt: 2019. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Csokiszeglet egy ékszerdoboz zsánerű pazar kis hely, az ilyen egységek felfedezése adja a gasztroturnék sava-borsát és végső soron értelmét. A beltér rendezett, szemet gyönyörködtető, a választék szenzációs, az árak barátságosak.
A rosszul induló kapcsolat végül jóra fordult -

Tóth Pincészet Kőszeg

Értékelt: 2019. június 8.
A Tóth borház azon ritka helyek egyike volt, ahonnan fogyasztás nélkül kifordultam. A nálam ritka gesztus előzménye, hogy a pultos hölgy képtelen volt felfogni, hogy megkóstolnám a kimért borokat. Ajánlotta, hogy kóstoljam meg deciként. Mondtam, hogy nem inni akarok, hanem kóstolni, legfeljebb két centeket.
Jó rántott sajttál, nagyon gyenge haltál, hosszú várakozás -

Bécsikapu Étterem Kőszeg

Értékelt: 2019. június 8.
A Bécsikapu étteremnek erénye, hogy középkori hangulatot áraszt, végső soron fő vonzereje a dizájn. És emellett egyes ételek árai. Egyes ételek, mondom, mert van ami, minőséget, mennyiséget egyaránt tekintetbe véve kifejezetten jó vétel, s van, ami nagyon, de nagyon rossz. Nekünk sikerült a két végletbe belenyúlni.
Jó cukrászda -

Harrer Cukrászda Sopron

Értékelt: 2019. június 8.
Bevallom őszintén, arra számítottam, hogy a Harrerben, mely egység fontosnak tartja (tartotta? – idén nem voltam kint, tavaly nem tudom eljöttek-e, de több ízben találkoztam velük a rendezvényen), hogy jelen legyen a Budai Gourmet fesztiválon, új hullámos desszertcsodák várnak. Hát nem. Ránézésre a fősodort képviselik, így végül le sem ültünk, hanem fagyit kértünk, jómagam epreset.
Kiváló hely -

El Gusto Sopron

Értékelt: 2019. június 8.
Sopron felé haladva ez volt az a hely, mely leginkább megragadta a figyelmem a neten kutakodás során. Ennek dacára véletlenül akadtunk rá egy olyan helyet keresve, mely már meg is szűnt. De azt akkor még nem tudtuk. Kiváló boraik vannak, kézműves söreik, bizalomgerjesztő konyhájuk. Mi ittunk két sört, a Krois nevű helyi főzdétől, a Klasszik pilsnert és egy komplexebbet, nevére nem emlékszem.
Jó kis halsütő -

Keszegsütő Sopron

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A soproni Keszegsütő a felszolgálók elmondása szerint két éve létesült, legutóbbi ottjártamkor, 2017 áprilisában még más működött azon a helyen. A profil ugyanaz, mint Budapesten vagy Debrecenben. Magyar édesvízi halak, hagyományosan elkészítve, jellemzően olajban sütve.
Kitűnő borozó -

TasteVino Sopron

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A Tastevino kiváló élményem volt két esztendővel ezelőtt, akkor anyámmal gasztroturnéztam e gyönyörű városban, most öcsémmel. Új helyeket kerestem alapból, de a Tastevinot újra megnéztük, mert itt kiváló borokat lehet kóstolni. Ami a múltkor elmaradt, mivel volánnál ültem. Velünk tartott egyik vendéglátónk is.
Kiváló babos káposztás halászlé -

Vadászkürt Étterem Sopron

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
A Vadászkürt étterem a fősodornak korrekt képviselője, szép a beltér, nagyon kedves a kiszolgálás, jó a konyha. Ettünk egy magos bundában sült fogast, roston sült kecskesajtot, mákos rebarbarás rétest valamint káposztás babos pontyhalászlét. Ezutóbbi okozott igazán kellemes meglepetést. Kicsit tartottam tőle, mert egy ilyen ételt nem nehéz elrontani, itt maga volt a tökély.
Kiváló borbár Sopron szívében -

Koffer Bor & Bár Sopron

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
A Koffer kiváló élmény volt. Úgy tartja a mondás, hogy az ínyencség ott kezdődik, ahol az éhség véget ér. Nos, amikor este 11 óra táján beültünk a Kofferbe, már nem voltunk szomjasak, se éhesek. Rendeltünk a csodás borlapról kétszer 0,75 deci bort, Iváncsicstól Cabernet Franc-t és Wetzlertől Pinot Noirt. Mindkettő remek választásnak bizonyult.