DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

Gyenge fagylalt -

Adria Fagyizó Vác

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
Az Adria név a pozitív asszociációs mezőbe helyez egy fagylaltozót Magyarországon, hisz többségünket kellemes élmények fűzik e tengerhez. Ehhez képest ahány egységben jártam, azok mind gyenge albán fagylaltozók voltak, mesterséges aromákkal, adalékokkal. Nagy adag gyenge fagyi, kevés pénzért - ez a modell. És a fagylaltok leggyengébbike a zöld alma.
Korrekt sajttorta -

Pingvin Cukrászda Vác

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
A Pingvin cukrászdában még az általános „lock down” előtt voltam, nyáron, de ezzel együtt csomagolva kértem a sajttortát, amit némi hezitálás után választottam ki, mert egyáltalán nem voltam már éhes. A pultban kedvező árú, fősodratú sütemények sorakoztak, igazság szerint ez nem az én világom, de volt otthon aki örvendjen a sütinek.
Értékelt: 2021. március 2.
A Margaréta kávéház korrekt cukrászda Vác szívében. Tartanak fagylaltpultot is. Fősodratú süteményeket kínálnak, ezek bizalomgerjesztőbbek az átlagnál. Jómagam két deci frissen préselt narancslevet kértem, rendben volt. Az ember azt hinné, hogy ez banalitás, de nem az, jónak mondott vendéglőben kaptam felvizezettet. A kiszolgálás udvarias, az árak korrektek.
Átlagos kínai -

Szecsuáni Étterem Vác

Értékelt: 2021. március 2.
A Szechuáni étterem átlagos kínai büfé a szokásos europaizált választékkal, ami lássuk be, elég unalmas, mert minden egységben majdnem ugyanazt lehet kapni. Itt sem sikerült valami különlegeset találnom a szortimentben. Örültem viszont, hogy két azonos árban levő fogást lehet kombinálni, ezért kétféle csirkét kértem chiliset meg zöldbabosat, ha jól emlékszem, mellé zöldséges rizset.
Átlagos hely -

Naszály Pecsenyés Vác

Értékelt: 2021. március 2.
A Naszály pecsenyés tisztes-átlagos büfé, ahol a szokásos szortimentet adják korrekt áron. Jómagam egy sült kolbászt kértem, ami 616 forint volt, kérdezték, hogy melegítsék-e, mondtam nem inkább, majd otthon megmelegítem. Így is lett. Másnap reggelire pont jó volt. Kínálnak még sült hurkát, oldalast, csülköt, hot dogot, főtt sertésfejet, főtt debrecenit, hamburgert, rántott camembert-t egyebeket.
Jó kifőzde -

Kaja Platz Vác

Értékelt: 2021. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Platz egy átlag feletti kifőzde, Vác szívében, mely hagyományos népszerű ételeket kínál. Vírusverte időkben persze csak elvitelre. Jómagam idén februárban jártam arra, kértem egy adag tökfőzeléket meg egy fasírtot. A kettő együtt volt 500 forint. Mondaná az ember, hogy ennyi pénzért biztos több a liszt mint a tök benne, meg, hogy a fasírtból kispórolták a húst, de nem.
Összességében remek élmény -

Petrányi Pince & Borterasz Csopak

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 31.
A Petrányi borterasz étterme indulhat a legszebb panorámát nyújtó éttermek versenyén, de mindez nem elég, a beltér is pazar, elképesztően igényes és hangulatos. Ettünk kacsamájat birsalmával, füstölt pisztrángot savanyított zöldségekkel, leveles tésztával, csirkemellet karfiolokkal, szalonnás kelbimbóval valamint vaníliás körtetortát vajkaramellel.
2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 31.
A La Mareda Győr leghíresebb étterme, egyben a legszínvonalasabb is. Jártunk itt családilag tíz éve, nem volt rossz, de annak fényében, hogy a séf megnyerte a „Hagyomány és evolúció” szakácsversenyt, többre vártunk.
Ismét pazar élmény -

Csalogány 26 Étterem Budapest

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 31.
A Csalogány 26 étteremben három ízben fordultam meg, először nem sokkal nyitás után, akkor menüt ettünk, majd pár évre rá, amikor a menü mellett kipróbáltunk két a la caerte fogást is, végül pedig tavaly. Ez az étterem mindig a magyar vendéglátás éllovasai közé tartozott, a Pethő Balázs séf szárnyai alól sikeres konyhafőnökök sora került ki.
Hangulatos, igényes kis hely -

Pite Sütibolt Székesfehérvár

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 22.
A Pite sütibolt egy szeretnivaló, lelkes amatőrnek, autodidaktának tűnő bloggercukrászda-féleség Székesfehérvár szívében. Nekünk nagyon tetszett, kedves a kiszolgálás, finom volt a süti, szép a parányi beltér, az árak korrektek. A kínálat szűk, de érdemleges. Október sikerült ide eljutni, a második nagy lezárás előtt. Szívesen betérnék máskor is.