DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Remek fish and chips -

Fat Mama Eatery Budapest

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A Fat Mama Eatery igen népszerű hely a Kazinczy utcában, ahol átlag feletti szaktudással bánnak a húsokkal. Sütnek roston és smokerben is. Csapon kommersz söröket tartanak. Remek a kenyerük. Az árak a helyhez és a minőséghez mértek, de nincsenek elszállva.
Vagány hely húsimádóknak -

Cupákos Budapest

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A Cupákos egy belevaló, vagány, húscentrikus hely, amint arra a neve is következtetni enged. Jómagam egy spórlós pillanatomban mentem ide be egy jóbaráttal és éhes sem voltam nagyon, így a napi ajánlattal éltem, hagymás-zsíros lángost kértem és bablevest, előbbi három szép kis lángost takart, amint a képen is látható. Kifejezetten finom volt, akárcsak a bableves.
Remek, autentikus nápolyi pizza -

Digó Pizza - Kazinczy utca Budapest

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A Digó pizza hamar közönségre talált, mivel sokan szeretik az eredeti nápolyi pizzát. Nem meglepő, hogy az Erzsébet téri teraszegység után megnyitották a klasszikus, kőből épült pizzázójukat, ahol télen is le lehet ülni kényelmesen. Itt pár év alatt két egység is tönkrement, egy francia meg egy olasz, úgy saccolom, hogy ők megmaradnak.
2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A Lisboa péksütiző régóta a listámon van, nagyjából nyitáskor került fel rá. Tavaly decemberben végre sikerült útba ejteni. Időm nem volt leülni, elvitelre kértem pár péksütit. Jobbra számítottam, ami az édeset illeti, de az sós, az italkínálat – kézműves söröket is tartanak -, no meg a többi termék kisugárzása valamint a megnyerő atmoszféra felemeli a 4 pontot 4 és félre, amit felfele kerekítek.
Értékelt: 2020. február 1.
A Frankel Leó utca és a Margit körút sarkán működő Lipóti pékség nagyobb, impozánsabb, hangulatosabb az átlagnál. Egyben kávézó is, szép berendezéssel. A kiszolgálás rutinos, próbálunk kedélyeskedni, őszinte elismeréssel dicsérjük a termékeket, az atmoszférát, lelkesedésünk nem ragad át a pultosra, talán fáradt volt, minden esetre erre a szempontra 3 pontnál többet nem tudok adni.
Értékelt: 2020. január 31.
A Double Shot első egysége a Pozsonyi úton nagyon meggyőzőtt. Érthető okokból alig vártam az alkalmat, hogy meglátogassam az új, a Halkakas helyén nyílt egységet, amiről az a hír járta, hogy szélesítették a profilt. Lelkesedésemet lehűtötte a felszolgáló fiatalember elképesztően neveletlensége.
Értékelt: 2020. január 31.
A Kovács cukrászdába egy hosszabb út előtt néztem be, azzal a szándékkal, hogy valami sós ropogtatnivalót vegyek. Sikerült. Háromféle apró pogácsát kínáltak, amit itt nem volt probléma egybe méretni (nem mindenütt van ez így, van, ahol lemérik akár kettesével, de egybe nem rakják, bár áruk ugyanannyi). Árára nem emlékszem, de nem volt sok.
Értékelt: 2020. január 31.
A Jókenyér pékség Nagykovácsiban működő egységébe nemrég tértem be, vettem egy mákos karikát, egy szezámos karikát (ezek bagelszerű péksütemények) valamint egy hagymás kenyeret. A karikák darabja 130 ft volt, a hagymás kenyér, amit a régi szép időkben lehetett még kapni a Lidlben, 360. Ezt jó ár/érték aránynak tartom.
Értékelt: 2020. január 31.
Egy ködös januári reggelen volt némi intéznivalóm a Camponában, s amikor hirtelen lett két intézés között némi szabadidő, gondoltam beülök egy szerény reggelire valahová. A Coffee Cupra esett a választásom. Csábított a virsli is, de végül egy mandulás süteményt kértem a szokásos frissen préselt narancslé mellé.
Jó kis hely -

Két Lecsó Szeged

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
2020. január 15. , nem volt még fent, ma sincs még fent
A Két lecsó egy egyedi hangulatú, parányi kis vendéglő Szegeden, mely a házias magyar konyhára, a megfizethető árakra és a nagy adagokra építi népszerűségét. A kiszolgálás kedves. Két tévé megy, mindkettő zavaró, főleg a hatalmasabb, melyen épp sportközvetítés volt.