DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Albán pékség -

Ujana Pékség Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
Az Ujana pékség egyike az országszerte elterjedt albán pékségeknek, ahol megszokott, állagjavítóval felpuffasztott olcsó pékárut lehet kapni. Ezúttal egy sós perecet vettem a nosztalgia jegyében, gyermekkoromban örvendeztettek meg hasonlóval, vagy jobbal, ez 100 forintba került, továbbá egy csavart virslis péksüteményt, amit végül másnap reggeliztem meg.
Katasztrófa-burger -

Főnix Ételbár Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A Főnix ételbárnak szívesen adtam volna 3 pontot, de ennek komoly elvi akadályai vannak. Ahol a hamburgert úgy képzelik el, hogy egy zsemlébe (ami esetünkben jobbacska volt, a könnyed, kissé édeskés, szezámos, amit sokfelé használnak) belepakolnak egy előre lesütött azonosíthatatlan összetételű, mirelitáruból származó húspogácsát, némi zöldséget meg ízesítőt, majd az egészt beledobják a mikróba, nos, annak a helynek legfeljebb 1 vagy 2 pontot lehet csak adni.
Átlagos piaci borozó -

Piactéri Borkóstoló Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A piacok szinte mindenütt jó vadászterületnek számítanak a tesztelő számára, hiszen jellemzően együtt van egymástól kis távolságra egy lángosos, több kocsma meg egy halsütő. Vagy akár több, mint a békési piacon, ahol nem kevesebb, mint 3 lángosos is működik. A karcagi Piactéri borozó nem igazán meggyőző hely, sem beltérre, sem választékra nézve.
Szokásos Norbi franchise -

Update Low Carb Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A Low Carb pékség ugyebár a Nordi Update márkanevű termékekre van specializálva. Kértem egy sósperecet meg egy kakaós csigát, egyik sem volt igazán meggyőző, jóndulattal 3 pontot tudok rájuk adni. Kínálnak Nobi Update pezsgőt is, meg mindenféle egyéb cuccot. A perec 279 forintba került, a csiga 339 forintba. Ezt nevezhetjük átlagos ár érték aránynak is, megint csak jóindulattal.
Értékelt: 2020. február 21.
Az Origo ételbál Karcag központjában működik. Beltere nem különösebben hangulatos, a kiszolgálás sem kiugróan kedves. Kínálnak burgereket, wrapaket. Utóbbit kértem, nem hagyott bennem mély nyomot, ettem a műfajban sokkal meggyőzőbbeket is. A kis adag került 790 forintba. Kértem egy Soproni Ipa sört is, az 400 ft volt meg persze 25 forint üvegbetét.
Értékelt: 2020. február 21.
A Kaiser étterembe fél-11kor tértem be, már nyitva voltak, de sajnos nem volt még konyhájuk. Pedig kinéztem két ételt is, amit szívesen ettem volna, az egyik a pacalpörkölt, ami megunhatatlan, a másik a velővel töltött rántott sertésborda. Utóbbi kis adagja vegyes körettel 1280 forintba került volna, a pacalból kis adagot nem kínálnak, a normál adag 1700 forint körettel (sós burgonya) együtt.
Átlagos kocsma -

Green Oázis Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A Green Oázis kocsma sajátos nevet választott. Mert ugye legyen vagy Zöld Oázis vagy Green Oasis. No de mindegy, nem ez a lényeg. Az italválaszték totál kommersz, a beltér nem különösebben egyedi, jóindulattal ezt lehet átlagosnak nevezni. Az árak barátságosak, Rákóczi sör 220, Aranyászok, Kőbányai 230, Gösser, Heineken 300, Borsodi 280, Soproni 270.
Átlagos étel olcsón -

Centrál Étterem Mezőhegyes

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
A Centrál vendéglő Mezőhegyes talán legszebb műemlék-épületében működik. A bejárati ajtó ablaka rég volt lemosva, azt is hittem, hogy már bezárt a hely, különösen, hogy a kitett étlapon az árak annyira kedvezőek, hogy ugyanezt a hipotézist látszottak erősíteni. Dilemmámat egy úr döntötte el, aki bement, míg én nézelődtem. A beltér hangulatosnak mondható.
Kegyelem-hármas -

Gilbert Pizzéria Debrecen

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Látva a Gilbert népszerűségét, gondoltam, itt esélyt lesz egy jó pizzát enni. Tévedtem. Az albán pékségekre emlékeztető vastag pizzatésztán a négysajtos változat feltétei sem voltak meggyőzőek. De legalább jó sokat kell várni. Ilyen az élet, a gyenge minőség többnyire népszerű. Főleg, ha olcsó.
Továbbra is Debrecen élén -

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Hosszú évek után sikerült ismét eljutni az Ikon étterembe. Mint megtudtuk, a séf ezidőtájt Thürr Ádám, aki a felszolgáló által adott információk szerint egy két michelin csillagos étteremben sous chef volt. Délidőben jártunk ott, szombati napon, öröm volt látni, hogy az étterem belső részében alig volt szabad asztal, minket is a külső teremben ültettek le.