DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Kiváló babos káposztás halászlé -

Vadászkürt Étterem Sopron

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
A Vadászkürt étterem a fősodornak korrekt képviselője, szép a beltér, nagyon kedves a kiszolgálás, jó a konyha. Ettünk egy magos bundában sült fogast, roston sült kecskesajtot, mákos rebarbarás rétest valamint káposztás babos pontyhalászlét. Ezutóbbi okozott igazán kellemes meglepetést. Kicsit tartottam tőle, mert egy ilyen ételt nem nehéz elrontani, itt maga volt a tökély.
Kiváló borbár Sopron szívében -

Koffer Bor & Bár Sopron

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
A Koffer kiváló élmény volt. Úgy tartja a mondás, hogy az ínyencség ott kezdődik, ahol az éhség véget ér. Nos, amikor este 11 óra táján beültünk a Kofferbe, már nem voltunk szomjasak, se éhesek. Rendeltünk a csodás borlapról kétszer 0,75 deci bort, Iváncsicstól Cabernet Franc-t és Wetzlertől Pinot Noirt. Mindkettő remek választásnak bizonyult.
Ketchup nélkül jobb lett volna -

Klasszik Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szívesen írnék jót a Langalló Klasszikról de nem tehetem. Látszik az igyekezet, de a végeredmény igencsak távol áll a „klasszik langallótól”, ahol a feltétek együtt sülnek a kenyértésztával.
Jó lángos, átlagos jégkása -

Hell Büfé Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hell büfénél vélhetően el voltam már kicsit ázva, mert barackleváros palacsinta helyett baracklekváros lángost kértem továbbá egy jégkását a fiamnak. Amikor hallom, hogy 1000 ft a számla, kérdezem, hogy miként jön ez össze, majd látva, hogy sütik a lángost, magam kérdeztem, hogy netán lángost kértem-e? Kiderült, hogy igen, rögtön négyen vágták rá, beleértve a fiamat.
Átlagos élmény, kedves kiszolgálás, gyengécske lángos -

Hamika Büfé Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hamika büfé teraszán leülve dilemmáztunk a fiammal, hogy halat együnk vagy lángost. Végül a lángos mellett döntöttünk, mely frissen sült, de nem volt az igazi. Túl tömör volt a tésztája és sótlan. Néztem is, hogy talán azért, mert adnak talán édes pl. nutellás vagy lekváros lángost is, de nem. (Egyébként az enyhén sózott lángostészta nincs ellentétben az édes feltétekkel.
Az értékelés a kávézóra vonatkozik - az étteremben még nem jártam, ott nem adok ilyen könnyen öt pontot :) -

Sétány Étterem Csopak

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Terasz kávézó külön egység az étteremtől tán csak a tulajdonosi kör teremt a kettő között kapcsolatot. Negyed órával zárás előtt érkeztünk, de még beengedtek. Kértem két cent nemes birspálinkát az agárdiaktól, 790 ft volt, nem sok, nem kevés. A teraszról csodás a kilátás. Bizalomgerjesztő sütijeik vannak, rákérdeztem, hogy netán az Angello cégtől, kiderült, hogy igen.
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
A Tamás borokat mindig is kedveltem, mint ahogy egyebként a kézműves termékeiket is a szörpöktől a lekvárokig. Nem szólva apa és fia, Jenő és Ervin könyveiről. Nem volt kétséges, hogy amikor Balantonfüred felé haladva Csopak felől az út szélén megláttam a delikátboltjukat, akkor rögtön lefékeztem és bementünk.
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kincses bolt a Petrányi pincészet mintaüzlete alighanem a csopaki strandon, bejárattal az Örkény sétány felől is. Van némi harapnivaló is, jómagam a borokat réeszítettem előnyben. Az ifjú, csinos és dekoratív megjelenésű felszolgáló tisztában volt a házasítások összetételével, amit díjaztam.
Jó kis kocsma -

Stop Söröző Csopak

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Stop sörözőbe nem sokkal Csopakra érkezésünk után néztünk be először, kedves, szolgálatkész fiatalok jelezték, hogy még nem nyitottak ki, a pénztárgép nem működik még, de ha kedvünk van, az ő sörükből ihatunk. Mondták azt is, hogy másnap délután már normál üzemben fognak működni. Annyiban maradtunk, hogy másnap benézünk. És lőn.
Kedves kiszolgálás, gyenge hotdog és gyenge limonádé -

Kaktusz Büfé - Csopaki Strand Csopak

Értékelt: 2019. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kaktusz büfé átlagos strandbüfé. A hot dog kiflijét mikrózták, szerencsére nem nagyon, a virsli élvezhető volt, a ketchup kommersz. Egy [moderálva - a szerk. ] benzinkútnál az autópálya mellett előző nap nagyságrenddel jobbat ettünk, olcsóbban. A limonádé nem citromból, hanem citromléből készült. A kiszolgálás kedves, úgyhogy szívesebben írtam volna helyről jobbakat, de nem lehetett.