DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

Meglepetésértékű hely Csabdiban -

Il Villaggio Csabdi

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 17.
Sajátos elvarázsolt autentikus olasz hely egy kis magyar faluban, a tulaj töri a magyart és mindent maga csinál, főz és felszolgál. Nem különösebben kedvesen. Csak olasz borokat tartanak. Ettünk paradicsomalapú levest a tenger gyümölcseiből, egy pizzát, amit sajátosan megtekerve kaptunk, mintha fagylaltot formázna, tehát egy része Calzone volt, továbbá profiterolt.
Finom kacsa olcsón -

Carmen Étterem Győr

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 17.
Átlag feletti hotel – étterem, távol a város központjától. Nagyon jó ár/érték arányú déli menüt kínálnak. A normál menü 1590 ft, ez midőn ott jártam a napi levessel és desszerttel kombinálva töltött csirkecomb volt vagy kijevi jércemell, mindkettő körítve persze. Az extra heti menü főétele grillezett camembert rizzsel és salátával, 1790-ért.
Hangulatos bisztró Lellén -

Kedvesem Bisztró Balatonlelle

Értékelt: 2020. november 16.
Új hullámos, igényes, szezonon kívül is nyitva tartó bisztró, színvonalas itallappal. A rendelés feladására kell valamennyit várni, eleget ahhoz, hogy ez feltűnjön. A pizza (1600) csalódást okoz, Margarita témában sokkal meggyőzőbbeket ettünk másutt, főleg DOP kategóriában, a kacsamájpástétom (1900) jól sikerült, a túrógombóc (1500) pedig nagyon finom.
Értékelt: 2020. november 16.
Nemrég nyílt igényes borbár a Nádor utcában, a személyzet (egyelőre? ) amatőr, nem sokat értenek a borokhoz, a rendelés feladása sem megy simán, mivel a felszolgáló nem ismeri a saját készletüket, s amúgy sincs otthon a témában. De az igyekezetet és udvariasságot díjazva elmagyarázzuk szépen lassan, hogy mit kérünk.
Értékelt: 2020. november 16.
Nagyon igényes, különféle toplistákon is szereplő kávézó, tartanak alkoholos italokat is. A kiszolgálás kedves szívélyes. A beltér rendkívül hangulatos, de parányi, ezért a teraszon ültünk le italaink mellé. Társam kért egy croissant ami friss volt és finom, jómagam egy bio gyümölcslevet ittam, de megkóstoltam az ő kávéját is.
Korrekt konyha, nagyon kedves kiszolgálás -

Szépkilátás Bisztró Balatonakarattya

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 16.
Jobbacska bisztró átlag feletti étel- és italkínálattal, elvben télen is nyitva tartanak. Kedves, szívélyes a kiszolgálás, jó, házias a konyha, utóbbi 4 pont véletlenül sem 3 vagy 5. A lazac tatár valójában füstölt lazacos szendvicskrém, de amúgy finom. Szép a beltér, hangulatos a terasz, az árak korrektek.
A leghangulatosabb a Csíki sörözők közül -

Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest

Értékelt: 2020. november 16.
Soha nem rejtettem véka alá, hogy ezer okból (na jó valójában 4-5) erősen rokonszenvezek az Igazi Csíki Sör gyártóival, azt meg örömmel veszem, hogy egy kifejezetten igényes franchise keretében eljuttatják sörüket és az azt körbeölelő szimbólumvilágot sokfelé.
Kiemelkedő hely -

Brix Bistro Hévíz

Értékelt: 2020. november 16.
Színvonalas hévízi hotel igényes és elegáns étterme. Az étterem honlapján közölt bemutatkozó sorok szerint a konyhafőnök egyszerre törekszik a szezonális populáris alapanyagokat használta, figyeli, igyekszik az új gasztronómiai trendeket, kreatívan, kifinomult igényességgel tálalja ételeit, „meghökkentő” összetevők és kombinációk alkalmazásával.
Ezúttal kiváló élmény volt minden szempontból -

Bestia Budapest

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 13.
A Bestia Wossala Rozina trendi sörkocsmája, remek konyhával. Tartanak jó borokat is. Első ízben csak ittam, másodszor már ebéd után voltam, s még vacsora előtt, így csak sörkorcsolyának kértem tepertőt, ha jól emlékszem. Ezúttal négy fogást is alkalmam volt megkóstolni, kacsamáj brulleét (2650), egy „padlizsán, chermola, fenyőmag” (2450) elnevezésű ételt, egy krémlevest (1650) valamint csupacsoki desszertet (1750).
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 8.
A Papachefs kitchenben a lapos lepénykenyérbe rejtett mindenféle a specialitás, sajnos nem írtam fel, hogy melyik kettőt kóstoltuk, pontosabban ettük. Tény, hogy mindkettő jó volt, tisztes, katarzismentes és nem feltétlenül autentikus (ha enyém lenne a hely, akkor nem lennék oly bátor, hogy naan kenyérnek nevezzem ezt az egyébként finom lapos kenyeret).