DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Meglepődve tapasztaltam, hogy a Vörös Szekfű cukrászdáról még eddig nem írtam, holott több ízben is jártunk itt. A hely multifunkcionális, cukrászda, szendvicsbüfé, étterem és pizzéria egy helyen. Mi eddig csak a cukrászatukat próbálgattuk, tisztes main stream sütijeik vannak, most is ezek közül választottunk egy triplacsokisat (415 ft volt), s vittünk egy szénsavas meg egy mentes vizet is az útra (250/db).
Jobbacska falusi kocsma -

Vár Bár Deszk

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Várbár is a hangulatosabb kocsmák közé tartozik Deszken belül. Egy szép reggelen hazafele tartva, gondoltam, megállok is egy reggeli italra, ami általában mézes citromos tea, de itt kapható volt Topjoy fűszeres paradicsom-ital, ami a kommersz termékek közül a kedvencem, úgyhogy azt kértem. 230 forintért abszolút jó vétel volt.
Másnak biztos átlagos, nekünk jó - szerettük -

Jóbarát Csárda Deszk

Értékelt: 2019. június 2.
A Jóbarátban ugyanaz a nagy attrakció, mint a Hargitában, a pacal, amit mindig frissen főznek és elég hamar elfogy. Szerettünk volna hazavinni egy adagot, mivel sietős volt a dolgunk, de már nem kaptunk belőle. Más fősodratú ételt (amiket nagyon baráti áron kínálnak) nem volt kedvünk venni, így kértünk egy Dreher Goldot, ami 325 forintért best buy kategoriába tartozik.
Jobbacska falusi kocsma -

Ljubo Kocsma Deszk

Értékelt: 2019. június 2.
A Ljubo Deszk egyik igényesebb kocsmája. A felhozatal nem ad semmi extrát, a szokásos kommersz sörök, borok és tömények szerepelnek a kínálatban, de a dekoráció igényesebb, a falon klasszikus amerikai filmek ikonikus jelentei, kis feketerámájú képeken. Amolyan pubos utánérzés. Van egy kis teraszuk is, ami, mivel a kocsma nincs a Fő úton, kellemesnek mondható.
Átlagos pékség, kedves kiszolgálás -

Favorit Pékség Deszk

Értékelt: 2019. június 2.
A Favorit pékség egy átlagos falusi pékség, ami a felhozatalt illeti. A kenyerek mellett kínálnak pizzaszeletet, csigákat, réteseket, briós, perecet. Van tarjás, sajtos csigájuk is, amit ezúttal nem próbáltunk ki. Tulajdonképpen azért mentünk be, mert a fiam a hot dog után evett volna valami édeset is.
Átlagos büfé, van, amikor ennek is nagyon örül az ember -

Club43 Pizzéria & Büfé Deszk

Értékelt: 2019. június 2.
A Club43 pizzéria népszerű büfé Deszk központjában, szemben a szanatóriummal, a Coop üzlet tőszomszédságában. Adnak pizzákat, wrapet, burger, hotdogot. Mi egy wimpi zsánerű hotdogot kértünk, ami korrekt volt. 690 ft-ba került, ha olcsóbbat kérünk megúszhattuk volna a hotdog műfajt 450-el. A burgerek 990 és 1790 között mozognak.
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Hargita söröző gyorsétterem szépen tartja magát Deszken, aminek mi őszintén örülünk. Utóbbi időben lángost is készítenek méghozzá kitűnőt. Vastag a tésztája, de nem olajos, jó, kenyérszerű, élvezetes enni. Ára barátságos, az adag pedig gigantikus. Akkora, hogy eltettem a felét estére, még melegítve is finom volt. Az italárak továbbra is barátságosak.
Helyi viszonylatban kiemelkedő cukrászda -

Valentino Cukrászda Szigetszentmiklós

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Valentino cukrászda volt a legszínvonalasabb egység, amiben e településem jártam. A beltér igényes, rendezett, a kiszolgálás kedves, az árak korrektek, a választék impozáns. Igényes fősodrnak nevezném, amit csinálnak. Rendeltem egy somlóit, ez praktikus volt, mert csomagolva adják, megettem a felét, a másik felét hazavittem a nagyobbik fiamnak, akinek ez az egyik kedvenc desszertje.
Átlagos konyha, kedves kiszolgálás -

Jó Ízű Kínai Büfé Szigetszentmiklós

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Lassan nincs város Magyarországon, ahol ne lenne kínai büfé. Tipikus eset, amikor kínálat megteremtette a keresletet és nem fordítva. A szigetszentmiklósi egységnek szegényesebb a kínálata az átlagosnál, némi hezitálás után rántott csirkeszárnyakat vettem (600 ft), mellé pedig szójacsírasalátát (400). Mivel a szárny nemrég sült és még langyos volt, ízlett.
Átlagos cukrászda, nagyon kedves kiszolgással -

Rétesbolt & Cukrászda Szigetszentmiklós

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Rétesbolt-cukrászda jóndulatú amatőr hangulatot kelt, legalábbis a sütik megjelenését tekintve. Vettem egy túros csigát meg egy meggyes mákos rétest, egyik sem volt jobb az átlagosnál, áruk is a fősodorba illeszkedett, 340 ft volt mindkettő. A kiszolgálás viszont megejtően kedves volt, ezért kellemes emlékként raktározom el a helyet, s az összélmény rovatban is megadom a 4 pontot.