DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

Jó hely -

Cafe Frei Érd

Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Frei Café süteményválasztéka átlag feletti, egyébként tea és a kávéválaszték is. Ez általánosságban kijelenthető. A sütik ugyanakkor változóak a harmónia, az „eltaláltság” tekintetében. Ezúttal egy sorrentoi citromtortát próbáltam ki az érdi Intersparban működő egységben. Kiemelkedő volt. A kiszolgálás kedves, az árak korrektek.
Remek ár/érték arány, széles választék -

Interspar to Go Érd

Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Őszintén szólva eddig nem figyeltem fel a Spar to go nevű láncra, az is tény, hogy ritkán járok Sparban, mert nem tartom jó ár/érték arányú üzletnek. Ellentétben a Spar to goval, ahol igen széles a választék és kifejezetten kedvezőek az árak. A sült császárt néztem ki elsőre, 400 forint belőle tíz deka, akárcsak a csülökből.
Jó babgulyás és gőzgombóc, javítható kiszolgálás -

Pesaro Pizzéria Érd

Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Pesaro pizzériába egy kimerítő nap után ültem be, azzal a gondolattal, hogy viszek egy pizzát haza. Átnézve a fősodratú, sok kulináris izgalmat nem hordozó étlapot inkább egyebet kértem, szintén hazavitelre. Kifejezetten ízlett a babgulyás, bár a belevalók, leginkább a répa túlfőtt, de ami a legfontosabb, az íz és az állag rendben volt.
5 év után - továbbra is kiemelkedő cukrászda -

Pataki Cukrászda Érd

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Patinás, közel fél évszázados cukrászda Érden, melynek sikerült országos hírnévre szert tenni. A kiszolgálás kiváló, a sütemények finomak. Nem az új hullámos vonalat képviselik, a hagyományos, fősodratú irányzat legjobbjai között vannak. Mi az országtortákra hajtottunk rá, megkóstoltuk az idei cukormenteset, a Szentivánéji álmot, nem volt rossz, de nem is volt átütő.
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
A Gombóc fagyizó egy dizájnos egység Révfülöpön. Két „kölcsöngyerekkel” mentünk be Fövenyesre igyekezve, a gyerekek harsány helyesléssel fogadták az ötletet, hogy útközben álljunk meg egy gombóc fagyira. Egyikük oreot kért, másikuk tán pisztáciát. Katarzismentes, jó fagyik voltak ezek, a kiszolgálás is kedves, összességében tisztes 4 pont.
Átlagos kocsma -

Béka Csárda Devecser

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
A csárdák jellemzően út menti vendéglátóipari egységek, ahol enni is lehet. A Béka csárda Devecserben van, a településen belül és semmi jelét nem láttam annak, hogy enni is lehetne itt. A Facebook oldaluk sem utal arra, hogy ételt szolgálnának fel. Nekem speciel időm sem lett volna enni, a gyerekek alig várták, hogy elérjünk a Sobri élményparkba.
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
A Mohos falatozó Ábrahámhegyen az egyetlen hely volt, mely a negatív tapasztalatok közé került felvésésre. Pálinkát kértem 2 cl házi körtét és 2 cl agárdi szilvát. 500 volt az előbbi, 800 az utóbbi. Büszke ár. De ezzel semmi gond nincs, a minőséget mindig hajlandó voltam megfizetni. Kérdeztem nagyon szerényen, hogy van-e tulipán pohár, mondták, hogy nincs, mondom sebaj, megisszuk kupicásból.
2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
Felsőlajoson a Stop vendéglő inkább kocsma, de végső soron van néhány jól hangzó magyaros ételük: halászlé, marhapörkölt, pacalpörkölt és babgulyás. Nagy dilemmám volt, hogy a páromnak vegyek-e hazavitelre egy adag halászlevet, az döntötte el a kérdést, hogy filézve van-e a hal. Mondta a nagyon kedves, közvetlen pultos, hogy patkót főz a lébe frissen.
Értékelt: 2020. szeptember 8.
A Pizza 7 Pettenden átlagos étkezde-féleség. Vannak készételeik, meg van, ami frissen készül, a választék a pizzán, pasta-n túl főként népszerű magyar ételekből áll. Jómagam egy somlóit kértem elvitelre, az este a gyerekek ették meg, én is megkóstoltam persze, korrekt-átlagos volt, 500 forintot megért vitán felül. Helyben pedig ittam egy paradicsomlevet, az 300 ftba került.
Korrekt falusi kocsma -

Arc Café Szabadbattyán

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
Szabadbattyán Árpád korabeli, 4500 lelkes település. Az Arc café falusi kocsma szinten átlag feletti hely, ennivalót is kínálnak, a beltér rendezett, tiszta. A pultos kislány kedves, kommunikatív. A kínálat persze kommersz, nagypari söröket tartanak, bár ezek közül három is van csapon, Belle Vue Kriek (belga meggy), Hoegarden és Staropramen.