DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Átlagos cukrászda -

Nemes Cukrászda Újszentiván

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A Nemes cukrászda Újszentivánon van, ahová jellemzően akkor keveredem, amikor Délvidékre utazom s vagy közelebb van erre a célpontom, mint jelen esetben, vagy ki akarom kerülni a horgosi átkelő tumultusát. Ezúttal gondoltam, eszem egy gombóc fagyit, ami étvágycsökkentőnek sem utolsó. Egy gombóc epret ettem, társam pedig egy gombóc citromot.
Átlagos falusi kocsma -

Fekete Söröző Tiszasziget

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A tiszaszigeti Fekete sörözőbe Zentáról hazafele jövet néztünk be, jóbarátom ivott volna egy sört. Mondtam neki, osszuk meg a feladatokat, én fizetem, ő megissza. Kommersz italokat tartanak itt, mint a falusi kocsmákban általában, Steffl, Gösser, Soproni, Rocky Cellar, Arany Ászok. A Gösserre esett a választás. 330 ft volt, ami rendben való ár.
Jó sörök remek áron -

Legenda Bowling Club Budapest

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A Legenda söröket mindig kedvelni fogom, akkor is, ha a vájtfűlűek szerint eljárt felettük az idő. Rég terveztem, hogy elmegyek a Veres Péter úti egységbe is. Ez végre sikerült, midőn meglátogattuk egy kedves jóbarátunkat és nejét, akik a kerületben laknak. A beltér funkcionális, van terasz is. Sütnek pizzát, amit szívesen megkóstoltunk volna, de vacsorával vártak.
Nagyon barátságos kis hely -

Málna Csoki- Tea- Kávéház Budapest

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
A Málna kávézóra, mely e néven a Bokor utcában már azelőtt működött, mintsem hogy Kolonics Károlyék megnyitották volna a maguk cukrászdáját a Zazzi helyén, egy hétvégi napon akadtam rá, sajnos akkor zárva volt. Kapóra jött viszont a hely, midőn egy környéken dolgozó barátommal volt találkozóm a múlt nyáron.
Kiváló hely -

Aum Étterem Budapest

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Az Aum étteremről egy mértékadó gasztronómiai oldalon olvastam, egyből felkeltette a figyelmem. Sajnos rossz idősávban érkeztem, délután, két ételből lehetett választani, az egyik a kacsaleves volt, a másik a kacsás pirított tészta, ami „pad ki mau” névre hallgatott. (3650 ft)
Némi morgolódás és dilemmázás után úgy döntöttem, maradok és rendeltem egy kacsás tésztát.
Az északi part egyik legjobb helye -

Bistro Sparhelt Balatonfüred

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
A Sparhelt bisztró már egy jó ideje a célpontlistámon van, idén június elején végre sikerült meglátogatni. A kisebbik fiammal ültünk be, úgy igyekeztünk rendelni, hogy meg is együk és még jusson hely aznapra más éttermet [moderálva - a szerk. ] is megnézni. Tetszett a beltér, hangulatos jazz zene szólt, egy fokkal hangosabban a kellemesnél.
Jónak mondható burger, remek sörök -

Firpo Burger & Bar Budapest

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
A Firpo burger nevű egység méltó emléket állít Bud Spencernek. A falon fotók a jeles színészről, barátaim szerint a háttérzenét a filmzenék adják. S persze kapható a legendás Johnny Firpo és Charlie Firpo sör a Hedontól (Németh Antal), amit meg is rendeltünk. Kértünk még Hopjuliskát és Nomádot az Ugartól.
Sok jóból kiváló összélmény -

Spicy Fish Restaurant - Monori Center Budapest

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
A Spicy Fish nevű egység már jó ideje szerepel a célpontlistánkon, de ugyebár a Jegenye utca eléggé kiesik az ember útjából, így aztán mindeddig vártunk vele. A minap viszont annál is inkább, hogy vasárnap volt s ilyenkor sokkal könnyebb közlekedni a fővárosban, célbevettük a legelismertebb kínai éttermet. Az étlap igényes, rengeteg izgalmas ételt integrál.
Jó burger, kedves, szimpatikus tulaj -

Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A Nincs Abrosz nevű helyről egy hozzám hasonlóan gasztro-orientált jóbarátom hívta fel a figyelmem, aki ott lakik nem messze. Idén áprilisban sikerült is ellátogatni e helyre. Szemrevaló pácolt húsok a kirakatban, kedves tulaj-pultos az üveg mögött. Váltottunk pár gondolatot, közvetlen, rokonszenves, igényes fiatalember vezeti a helyet.
Továbbra is kiváló hely -

Artizán Bakery & Cafe Budapest

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Pár év elteltével ismét eljutottam az Artizánba, az apropót az adta, hogy nagyobbik fiam megkívánt egy kávét s épp arra jártunk. Mondtam neki, hogy ahol kiváló kenyereket sütnek nem égetik magukat gyenge kávéval. A presszó 450 ft és korrekt, jómagam frissen préselt céklalevet ittam. Deciként 400 forintot számolnak fel, két decit kértem.