DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Átlagos kocsma -

Holló Étterem Kaba

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
A Holló étterem valójában kocsma az Árpád kori, falusias hangulatú alföldi városban, Kabán. Az étterem önmeghatározását, mint megtudtam a pultostól, egyelőre még erősíti az, hogy délben van menü. Vélhetően valaha tényleg étterem volt, mint annyi kocsma az országban, mely nevében még bisztró, vendéglő, étterem.
Kopottas kocsma, Csíki sör, baráti árak -

Lajda Kocsma Hajdúszovát

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Ritka lepattant kocsma Hajdúszovát külvárosában, mind külsőre, mind beltérre. A helyi kemény alkoholisták egyik gyűjtőhelye. Mikor belép egy nem közülök való, egy idegen, jelen esetben én, csend borul az imént még zajos kocsmára. Sajátos érzés. A választék szerény, de van Igazi Csíki Sörük. Ebből vettem egy palackkal elvitelre, továbbá két deci szódát ittam helyben.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
A Boros nevű helyre nem sokkal zárás előtt sikerült csak elérnem, így sajnos az ételekről nem számolhatok be. Azt viszont jelezném, hogy az étlap bíztató, a hely a környék legjobb helyének tűnik ránézésre. A beltér rendkívül hangulatos, a borválaszték impozáns, épp egy borkóstolóról jöttem, de azért egy borbárban rendeljen bort az ember, azt is tettem, a Serpens pincészet Király hegyi Furmintját kértem, 580 ft volt egy pohár.
Nagyon kedves kiszolgálás, jó lángos -

Lángosműhely Sátoraljaújhely

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
A Sátoraljaújhelyen működő Lángosműhelyt a kellemes emlékeim közé raktározom el. Nyilván a kiszolgálás miatt. A lángos finom volt, de lássuk be a legtöbb helyen jó lángost sütnek, ritka a gyenge lángos Magyarországon. Itt a szokásos választékból válogathatunk, jómagam fokhagymásat szoktam kérni, nem spórlásból, hanem azért, mert a lángosra vagyok kiváncsi elsősorban.
Vagány hely, egyedi dekorációval -

BAZ Beer Bar Budapest

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
A BAZ Beer bar az azonos nevű sörfőzde bemutató üzlete. Maradandó látványossága egy csavarokból és fémalkatrészekből összetákolt életnagyságú Predator-alak, de van egy kisebb méretű Alienjük is. Az alagsorban baltákat lehet dobálni. A sörök kifejezetten jók, áruk sem vészes. Ételek nincsenek. Első alkalommal nyegle volt a kiszolgálás, másodszor normális, kedves.
Kiemelkedő hely debreceni viszonylatban -

The Flat Bisztró Debrecen

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
A Flat bisztróra a világhálón akadtam rá, amikor átlag feletti debreceni helyeket kerestem. A beltér kissé puritán, de szerethető. A kiszolgálás kifogástalan, kedves, udvarias, helyén tudja kezelni az elismerést. Az étlap dicséretesen rövid, három előétel, négy leves, két tucat főétel a pastakkal és salátákkal együtt.
2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon tetszett az egyedi, a budapesti görög vendéglőkre nem jellemző modern dizájn, bár megjegyzem, hogy a klasszikus görög belteret is nagyon szeretem, azokban a görög utazások iránt felkeltett nosztalgia a jó. Itt harmóniában van a tálalás az atmoszférával. Kitűnő a kiszolgálás, ötletesek az ételek. Háromféle ételt kóstoltunk, lásd őket, a képeken, meg voltunk velük elégedve.
2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Klasszikus magyar ételeket kínáló csárda. Kifejezetten jó a pacal és a halászlé, ízre, állagra egyaránt. Jó rántott borjúláb és a palacsinta. Kriminális, elsózott, állagproblémás, vaj nélküli vagy kevés vajat tartalmazó krumpli püré. Mintha nem ugyanazon a konyhán készült volna. Két pincérünk kedves, a fizető-pincér mogorva. A beltér hangulatos.
Jó kis halsütőde kiemelkedően kedves és szeretnivaló kiszolgálással -

Halsütöde Karcag

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A karcagi piacon működik egy halsütő is, jó lenne, ha minden piacon lenne legalább egy. Persze ők is kénytelenek választékbővítésre, kínálnak kolbászt és hurkát is. A halak ára kedvező. Hekk, busa, amúr, keszeg, kárász, ponty 390 ft / 10 dkg, harcsa 560 ft, pisztráng 500 ft. Jómagam egy szép hekkdarabot kértem a nosztalgia jegyében, ezt először a kilencvenes évek lgelején kóstolam az egri piacon, azóta is kedvelem.
Átlagos cukrászda -

Encsi Cukrászda  Karcag

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Az Encsi cukrászdába tavaly nyáron mentünk be a párommal meg a kisebbik lányával, hogy becsomagoltassunk pár süteményt. Így is történt. A pultban a szokásos szortiment, francia krémes, kókuszos tekercs, túrótorta, áltiramisu, csokis szelet stb. Ezek közül kértünk kettőt, amit a lányok megkívántak. Egyik sem volt meggyőző. Áruk viszont igencsak baráti volt.