DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Mogorva kiszolgálás egy átlagos albán pékségben -

Mondi Pékség Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Mondi pékség tipikus albán pékség, a jól ismert választékkal, tekercsek, pizzák, kenyerek, bukták, minden felfújt, adalékos. Vettem egy fonott kalácsszerűséget, meg sajtos minibegatteket. Este nagyon jól jöttek amikor kellett egy kis kenyér a bor és a kolbász mellé. A felszolgáló cseppet sem kedves, az meg végképp nem javított viszonyukon, hogy számlát is kértem.
Értékelt: 2019. június 2.
A Mia Mamma egy jobbacska hely Szigetszentmiklós központi részén. A felszolgáló nagyon kedves, kommunikatív kézdivásárhelyi fiú, akivel jól elbeszélgettünk otttartózkodásom ideje alatt. Kértem egy teát mézzel és citrommal, finom volt, 410 ft volt a számla. Tartanak Kolbice termékeket valamint lepényt is, mindkettő ma már franchise rendszerben terjed.
Átlagos, olcsó kocsma -

Kántor Borozó Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Kántor borozó egy átlagos kocsma Szigetszentmiklós központjában egy épülettömb keretén belül, mely alighanem a városkában a legtöbb üzletet tartalmazza, köztük nem kevés kocsmát és büfét. A választék szokásos, kommersz, a beltér nem különösebben hangulatos, az árak barátiak. A kicsi üveges Staropramen 380 (a 0,3 l), a nagy, fél literes 410, ugyanabban a méretben a barna 430.
Átlagos hely - némi jóindulattal -

Tett Söröző Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Tett sörbár egy átlagos hely, totál kommersz italkínálatal, nem különösebben kedves kiszolgálással. Ahogy néztem épp a tulaj számolta a bevételt az egyik asztalnál, nem sok haszon jött ki, ez is oka lehetett a feszültségnek talán nem nevezhető kissé fagyis hangulatnak. Semmi olyat nem tartottak alkoholmentes kategóriában, ami vonzott volna, így kértem egy fél literes Naturaqua ásványvizet, 250 ft volt.
Átlagos fagyizó, kedves kiszolgálás -

Fagyizó Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Tutti krémfagyizó a Miklós plázában működik, melyet egyébként enyhe túlzás plázának nevezni, üzletközpontnak is gyenge. A gépből nyomott, gyermekkorunkat idéző csavart fagyi átlagos, állaga kellemes. Egy diétás epres vaníliásat kértem, nem volt élvezhetetlen. A kiszolgálás megejtően kedves és megnyerő volt, minden elismerésünk. Az árak barátságosak.
Jó kis cukrászda, átlagos sütik, kedves kiszolgálás -

Cukorvirág Cukrászda Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Cukorvirág cukrászda egy átlagos vidéki hely, megszokott süteményekkel. Jómagam inkább kétféle házi készítésű snack-szet vettem, sajtos omlós kockákat és sajtos pogácsát. A kiszolgálás nagyon kedves, a falon látható egy-egy aláírásgyűjtemény a Pokolgép, a Zorall és a Leander Kills tagjaitól, az elsőre kérdeztem rá, mondta a pultos hölgy, hogy együtt bicikliznek a pokolgépes legényekkel.
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Rendkívül hangulatos hely, mely nemcsak teaház, hanem étterem és cukrászda is. Pazar kilátás a teraszról. A kiszolgálás udvarias, de mosolytalan. Ittunk 3 dl málnaszörpöt, 3 deci levendulaszörpöt, ezek megelégedésünkre szolgáltak (darabja 450 ft) ettünk egy korrekt, ízletes sajtortát, amire tette némi házinak ható ribizlilekvárt. (900 ft) Tisztes négy pont.
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Az Andrássy Kézműves Burger egy szerethető hely, a burgereken kívül adnak még wrapeket és hot dogokat is. A húspogácsa vékony, de a marhahús dominál benne, lehet hogy nincs is benne más, egy hentestől kapják rendelésre készítik nekik „saját receptre” a nagyon kedves pultos szerint. Egyébként az a tapasztalatom, hogy Szigetszentmiklóson nagyon jó a kedves pultosok aránya.
Kiváló söröző -

Monyo Grand Budapest

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
A Monyó Grand azon ritka egységek egyik, melyet hónapokkal a nyitás előtt már bevettem a célpontlistámba. Sikerült is meglátogatni a nyitás hónapjában. A beltér nem rossz, őszintén szólva hangulatosabbat vártam. A galérián ültünk le. Éhesek nem voltunk, ezért az első rovatban az 5 szívecske a sörök minőségét díjazza. Ittunk a Bevog nevű német (?
Pazar hely, ár-érték arány és konyha csillagos hatos -

Société Bistro & Bar Budapest

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Societe az utóbbi idők legeslegjobb élményeinek egyikét nyújtotta, ebédmenű keretében pedig állíthatom, hogy ilyen gyönyürűen kidolgozott, virtuóz, ugyanakkor ízre is harmonikus előételeket sehol nem ettem.