DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

A humor, a stílus mindent visz -

Rabbit Hole Bar & Café Budapest

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
Humorral le lehet venni minket a lábunkról. A Rabbit Holeba azért mentünk be, mert volt kint egy tábla a következő felirattal. „Soup of the day: coffee or whiskey or rum or vodka or gin” „ „Yeah, we’re funny”. Bent egy még a pálya elején levő kávézó-bár fogadott ahol némi sört ittunk.
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
A Didzsla gyros a legrosszabb élményeink egyike volt. A kiszolgáló leplezetlen ellenszenvvel válaszolt nemlegesen arra a kérdésemre, hogy van e sörük, mintha legalábbis az 5%os alkoholos ital a sátán terméke lenne, és Budapesten éjféltájt valami abszurd kérdés lenne az, hogy van-e sör a pizza mellé. A pizza (250) vacak volt, a baklava (300) sem adott jó élményt.
Emlékezetes este csúcssörökkel -

Hopaholic Pub Budapest

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
A Hopaholicba évente többször is elmegyünk, most a tavaly novemberi látogatásunkat hadd elevenítsük fel. Hárman ültünk be, egy jóbarátommal és a párjával két kört ittunk de az a két kör pazar volt. Mindenki kóstolt mindenkitől így aztán megízlelhettünk hatféle sört.
Elmegy, épp hogy belefér a "jó" kategóriába -

Mezcal Mexikói Étterem Budapest

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
A Mezcal nevű éttermet már néztük egy ideje, míg végül tavaly novemberben sikerült egy jóbarátommal ide is beülni. Némi hezitálás után egy két személyes Mezcal tálat kértünk (7200 ft), volt rajta sajtos quesadilla, csirkés burrito, tikal sertés, vaslapon sült csirkecomb file, részeges bab és mexikói vegyes köret, avokádókrém, tejföl, jalapeño paprika, csípős chipotle szósz és friss kockázott paradicsom – az étlap szerint.
Gyengécske desszertek, fősodratú konyha -

Nika Étterem Budapest

Értékelt: 2018. október 13.
A Nika étterembe ebéd után ültem be két barátommal beszélgetni, de ha már ott voltunk, akkor rendeltünk némi desszertet. Tiramisut és somlóit. Nagy adagot adtak az egyébként szépen tálalt középszerű, izgalommentes somlóiból. Nagyobb probléma a másikkal volt. Mascarpone helyett magyarán valami cukrászati krémet kaptunk rengeteg száraz piskótával.
Átlagos falusi kocsma -

Cirio Presszó Ökörítófülpös

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
A Csengersimai határátkelő és a Mátészalka utáni autópályafeljáró között az út áthalad tán 7-8 falun. Ezek egyike Ökörítófülpös, melynek van egy átlagos kocsmája, a Cirio. Az italfelhozatal totál kommersz, de még a kommersz vonalon belül is szegényes, Borsodi minden mennyiségben (ez talán a leggyengébb számon tartott, Magyarországon nagy mennyiségben gyártott nagyipari sör, itt korsója 280 ft), üveges Staropramen csak barna van, ebből kértem egy üveggel (365 ft), a párom szereti a barna sört.
Értékelt: 2018. október 12.
A tavaly decemberben több ízben is sikerült eljutni a fővárosba, háromszor vagy négyszer, s minden alkalmat megragadtam, hogy jó helyeket kipróbáljak. December 22-én voltunk egy barátommal végre valahára a Kollázs nevű étteremben, ami egyszerűen pazar volt, persze nem is számítottunk másra. Ebédmenüt ettünk, 5400 ft volt + 12% felszolgálási díj, de megérte.
Értékelt: 2018. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kao Hom nevű helyre a Magyar Konyha Top 10 hívta fel a figyelmem, el is mentünk első adandó alkalommal, tavaly az év vége felé. A galérián ültünk le a pöttömnyi kis helyen. Ettünk egy Tom Yum (1050) levest, mely sem tejszínes nem volt, sem karakteresen kókusztejes, de hát ki tudja, még az is meglehet, hogy így autentikus, elvégre nem jártam még thaiföldön.
Elég jó kis hely -

Typo Bar Budapest

Értékelt: 2018. október 12.
A Typo bár hangulatos kis hely a Blaha bisztró avagy másik nevén Lam Ahn Pho mellett. Miután jót ettünk ezutóbbiban bementünk még inni egy kicsit a Typoba. A kínálat jó része kommersz, de akad pár jó tömény és bor. Rendeltünk 2 cl Bushmills Blacket (570), egy pohár Soproni IPAt (450), egy deci Laposa frisset (400), egy pohár Hoogardent, 990 ft- ez eléggé elszállt díjszabás.
Kifejezetten jó vietnámi -

Lam Anh Pho Budapest

Értékelt: 2018. október 12.
A Lam Ahn Phoba három jóbarátommal ültünk be tavaly az év vége felé. Nem sok ember volt bent, a beltér elég egyszerű. Rendeltünk a széles választékot nyújtó, fotókkal illusztrált étlapról némi hezitálás után többféle rákot, pho levest, Tom Yum levest, nyárson sült csirkét valamint tavaszi tekercset.