DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Gyengébb mint a többi Barcraft -

BarCraft Esport Bár Budapest

Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Fiam egyik jóbarátja rajongója ezeknek a helyeknek, ahol a koktélok világa találkozik a fiatalok számítógépes játékszenvedélyével. Neki köszönhetően eljutottunk már a Bartók Béla úti egységbe, a Nyugati téribe és a Szegedibe is. Eddig ez, a Ferenc körúton működő volt a legkevésbé meggyőző élményem, a beltér hangulata is elmaradt a többiekétől, s választott italok sem győztek meg.
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Bamba Marha megnyitotta újabb egységét az Astoriánál, ráadásul egybenyitva egy remek nápolyi pizzázóval. Komoly dilemma, hogy 4 vagy 5 pontot adjak rá, mert van pár olyan apróság, ami engem kifejezetten idegesít. Így például az, hogy ellentétben a Haris közi egységgel, ahol a galérián vannak normális asztalok is, itt csak magasított székeken lehet ülni.
Jobbacska reggeliző -

Café Babart Budapest

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Babart létéről ugyanaznap szereztem tudomást mint a Pantryról, s úgy hozta a sors, hogy ugyanaznap is látogattam meg őket. A Babart visszalépés volt, főleg az első kör. A kacsamáj vonatkozásában meg mernék esküdni, hogy készterméket kaptam, de szerintem a fotón is látni, a birsdzsem mellette szintén annak tűnt. Persze attól még nem volt élvezhetetlen, de élményszerű sem.
2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Pantryről a neten olvastam, egy ízben már célba vettem, de feladtam, mert attól tartottam, hogy asztaltársam nem talál megfelelő ételeket a választékban. Visszatértem egyedül pár nap múlva. A beltér hangulatos, illik az új hullámos kínálathoz és koncepcióhoz. Amikor beültem valami borzalmas rap ment a háttérben ez szerencsére változott egy idő után.
Csodás atmoszféra -

Lugas Vendéglő Budapest

Értékelt: 2020. március 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gyakrabban esik meg velem, hogy lejjebb értekelek egy fősodratú éttermet, mint az előttem járók, mint hogy fordítva történjen a dolog. De lám ez is megesik, mint például most. Nekem a Lugas kiemelkedően jó élményem volt. Kedves kiszolgálás, jó konyha, egyedi atmoszféra jellemzi, olyan, mint egy magyar pub, időutazás, kirándulás a boldog békeidőkbe és/vagy a Horthy korszakba.
Egyedi, autentikus, japán -

Kicsi Japán - Üllői út Budapest

Értékelt: 2020. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kicsi japán egy elvarázsolt hely. Néhány négyzetméteren kulináris fészek, autentikus japán ételek, prémium alapanyagokból. Egy kim chit meg egy sashimi tálat rendeltem, amit gyönyörűen tálaltak, néhány falat az egész, nem akadályozza a további gasztroturnét, nem is hízlal sőt, még egészséges is. Ízre is pazar volt.
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Tavaly májusban felmentünk nagyobbik fiammal Budapestre az Iron Maidens koncertjére, ami remek alkalom volt arra, hogy megmutassak neki néhány izgalmas helyet Budapesten. Nem hagytuk ki az Ázsia fűszerboltot és a Fővám téri vásárcsarnokot sem, melynek keretén belül több számot tevő egység is működik, közöttük a KolbICEnak egyik egysége.
Értékelt: 2020. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kemenes cukrászda újabb, Vámház körúti egysége megnyitásának határozottan megörvendtem, annál is inkább, hogy kisebbik fiammal és egy barátjával járunk arrafelé is jó volt, hogy nekik is megmutathattam a helyet, ami már több esetben is meggyőzőtt, nagyon jó volt a biatorbágyi is és az Attila úti is.
Kiemelkedő reggeliző -

Gentry Coffee & Brunch Budapest

Értékelt: 2020. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Leginkább azért láttam neki a Gentry pub értékelésének, hogy adjak ma egy maximális értékelést is, legalábbis ami az összélményt illeti. A Gentry kiváló egység, a minőség képviselője minden szinten. Mivel épp ebédelni készültünk egy szomszédos indiai étteremben, itt nem ettünk csak egy buggyantott tojást burgonyákkal, gyöngyhagymával valamint egy mangós tarte-ot.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Kisújszállás belvárosa nagyon megnyert, gyönyörű szobrok és emlékművek díszítik. Bementem a városka központjában működő albán pékségbe, vettem egy fonott kalácsszerűséget meg két zsemlét, írd és mondd 150 forintot fizettem. Ez a titka ezeknek az elég gyengécske minőséget nyújtó pékségeknek: olcsón adnak sokak számára elfogadható pékárut.