DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre pomázi értékelései

Hangulatos kocsma -

Italbolt Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
A falusi kocsmáknak megvan a maga hangulata, már amennyiben a tulajdonosban van arra igény, hogy ez meglegyen. A pomázi Italboltot ezek közé sorolnám, egyszerű hely, a kínálat kommersz, viszont kedves a kiszolgálás, a pultos hölgy veszi a lapot, nem kell sokat magyarázni, hogy az igen kedvező áron kínált (295 ft) hideg komlós Drehert miért kérem elvitelre.
Kedves, fősodratú hely -

Szökő Cukrászda Pomáz

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Idén nyáron volt egy csodálatos utunk Dobogó kőre. Odafele és visszafele is megálltunk Pomázon. Odafele a Szökő cukrászda és az Italbolt fért bele az időbe. A Szökő cukrászdába egyébként már betértem egy ízben 2-3 éve, akkor egy fagylaltot ettem, olcsó volt s nem kiugró minőségű, most némi sütit vettem a lányoknak. Átlagos, fősodratú süteményeket kínálnak, olcsón.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Ismét egy termékfüggvényű, részben véletlennek köszönhető négy pont. Nyilván a két Dardi pékség teljesítménye egyforma. Mégis, amit itt vettünk, jobb volt. A pizzát még melegen kaptuk, a virslis kiflit szintén, kértünk még egy négyes szett egyenes kifli-sorozatot, aminek biztos van precíz neve, de azt már nem tudom, hogy mi.
Egyszerű, olcsó kocsma -

Bányai Söröző Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
A Bányai söröző egy parányi, sokadosztályú hely a pomázi buszpályaudvar mellett. Rádió szólt, aminek nem örvendtem. Van darts, wurlitzer, Drink Quiz. A kínálat abszolút kommersz, Varga borok, Aranyászok, Kozel, Dreher, Pilsner Urquell, Sommersby. Ebből a sorból egyébként ezutóbbi az, amit nem innék meg, inkább egy gyorsító-enzimes nagyipari sör, egy szőlőből készült tömegbor, mint egy vegyiparilag aromákkal felnyomott cider.
Jó lángos -

Lángos Büfé Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
Turcsán Zsolt egyéni vállalkozó lángosozója a pomázi buszpályaudvar vonzáskörzetében működik, közvetlenül a Bányai söröző mellett. Ha nem ültem volna épp volánnál, biztos, hogy egy, a szomszédban vett Soproni IPÁt kortyolgattam volna a fokhagymás lángos mellé. Készítenek töltött lángosokat, sőt, kürtős kalácsot is.
Átlagos kocsma -

Bull Pub Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
A Bull pub valamikor grill ételeket is kínált, mára kocsma maradt. Megy a tévé, ami engem kifejezetten zavar, bár enyhítő körülmény, hogy nem valami borzalmas zeneadó, hanem az M1. A beltér nem különösebben hangulatos, van wurlitzer is, amit az egyik törzsvendég neki is állt bömböltetni, elgondolkodtam, hogy talán mégis jobb volt a tévé.
Értékelt: 2018. november 12.
Remek pogácsák a Maroni cukrászdában ide vagy oda, azért csak kívántam egy hagyományos reggelihez közelítő harapnivalót, ezért a Dardi pékségben, mely a cukrászda tőszomszédságában működik, kértem egy virslis kelt tésztás péksüteményt. 230 forint volt, annyit is ért. Melegen bizonyára jobb lett volna, ez persze szerencse kérdése, hogy az ember hogy kapja el.
Kifejezetten jó pogácsák -

Maroni Cukrászda Pomáz

Értékelt: 2018. november 12.
Ritka eset, hogy annyira a megvásárolt termék eredménye legyen az értékelés, mint a Maroni cukrászda esetében, ahol a pogácsák közül válogattam, részint, mert éhes voltam, részint meg nem vagyok nagy híve a fősodratú süteményeknek. Mert itt ez a fő pálya, ráadásul igazán bizalomgerjesztőeknek sem mondhatom ezeket a sütiket. Olcsóak, s nem túl igényesek.
Értékelt: 2018. november 12.
Az Igazi Olíva egy ínyenc zarándokhely, mely a maga nemében egyedülálló, legalábbis Magyarországon. „Ibériai szűzek” néven indult a vállalkozás, akkor volt szerencsém több rendezvényen, így például a Vincén valamint a bodrogkeresztúri Mindszent napi mulatságon találkozni velük s kóstolgatni az általuk forgalmazott jobbnál jobb olajokat.
Némi profiltisztítás nem ártana -

Viking Étterem Pomáz

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Viking pizzériába kávézni ültünk be, de ha már ott voltunk, rendeltem egy somlói kockát. Desszertem valami végzetes félreértése volt a műfajnak, piskótát rétegeltek vastagon, túlzselatinozott pudinggal, amit leöntöttek egy elfogadható kommersz csokimártással s körítettek ultratartós, cseppet sem élményszerű, az eredetire nem is emlékeztető műtejszínhab gombócokkal.