DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre velencei értékelései

Értékelt: 2018. augusztus 24.
Takarónkat az Értékmegőrző büfé tőszomszédságában tettük le az árnyékban, így innen vettük a legtöbb dolgot. Úgymint nagyszámú sört, Soproni IPÁ-t főként, ami a strand legjobb söre volt, ennél jobbat nem lehetett kapni sajnos. 450 ft volt a dobozos, 550 a csapolt. A gyerekek nutellás palacsintát (250 ft) és csokis gofrit (ennek az árára nem emékszem) ettek, a felnőttek sajtos tejfeles lángost (700).
Átlagos strandbüfé korrekt árakkal -

Taverna Ételbár Velence

Értékelt: 2018. augusztus 24.
A Taverna ételbárban készen lesütött rántott illetve bundázás-mentes csirkeszárnyat kóstoltam, továbbá áfonyás, barackos és nutellás palacsintát. A csirke dekára volt, nem emlékzem poöntosan mennyi is, de nem találtam soknak. A palacsinta darabra 250 ft, a nutellás több volt talán 280. Az áfonyás volt a legfinomabb. Kérdeztem, hogy friss sütik-e, mondták, hogy nem.
Értékelt: 2018. augusztus 24.
A Velencei Álom nevű fagylaltozóban első ízben júniusi látogatásom alkalmából ettem egy fehércsokis málnás fagyit, 3,5 pontra taksáltam, ami akár négyre kerekíthető. Most is megálltunk itt, két gombócot kóstoltam, az egyik dió volt, melyben volt dió, de nem volt igazén jó élmény, inkább keserű volt, nem esett jól enni. A másik jobbacskára sikeredett.
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
A Bubó büfé olyan, mint egy átlagos strand-büfé. S vélhető, hogy ha mást rendelek, például palacsintát, hekket vagy rántott hagymakarikát, (ami persze garantáltan mirelit, mi más lenne) akkor tisztes 3 pont lenne az osztályzat. De volt olyan pechem, meg persze a helynek is, hogy halászlevet kértem, ami igen olcsó, 990 ft cserébe viszont sem a lé nem élményszerű, sem benne a hal, ami pangasius.
Harmatgyenge burger -

Sakáltanya Büfé Velence

Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Sakáltanya nevű partmenti gyorsétteremben egy hamburgert (650 FT) rendeltünk, ami nagyon retro volt, értsd alatta, hogy azonosíthatatlan ipari húspogácsa volt benne, aminek köze nem volt a normális marhahúspogácsához, vagy ha volt is köze, akkor az nagyon távoli mondjuk 2-3 %.
Jó kis kávézó nagyon kedves kiszolgálással -

Toscana Café - Velence Korzó Velence

Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Toscana kávézó a velencei passzázs keretén belül működik, hangulatos kis hely, nagyon kedves kiszolgálással. Ittunk egy teát (350) meg egy capuccinot (450). Értékeltem, hogy a teához volt méz és citrom, ami alap lenne, de hát sajnos sokfelé nem tekintik ezt annak. A sörök kommerszek (Staro – Löwen – Borsodi, 380 és 650 között palackja, csapolva Staro és meggysör, 700 és 990 – ami nem kevés.
Jó kis partmenti kávézó-étterem -

Pibistro - Velence Korzó Velence

Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Pi bisztróba 10 óra 10 perckor ültünk be, titkon remélve, hogy a konyha is üzemel már, de ebben a reményünkben csalatkoznunk kellett. Így aztán kértünk egy capuccinót (550) meg egy mentes vizet (390) s néztük a partot beszélgetés közben.
Barátságos, hangulatos kocsma totál kommersz kínálattal -

Szent János Retro Szórakozóhely Velence

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Szent János szórakozóhely egy retro kocsma, ami a berendezését illeti: régi bakelitlemezek borítói és maguk a lemezek képezik a dekoráció nagy részét. Kedves kreol leányzó szolgál ki. Három kommersz csapolt sörük van, Staroprament, Stella Artois és Borsodi, a korsó 450-450 illetve 370.
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Az Édes Velence fagyizó egy hangulatos, barátságos hely, jó kis terasszal, tisztes fagylaltokkal, mely annak dacára, hogy el van dugva, a helyiek körében igen népszerű. Vagy tán épp azért. Ketten háromféle ízt próbáltunk ki, kellemes állagú, ízletes fagylaltok voltak ezek, katarzis nélkül. Magyarán nem érték el a Damniczki- Chocolatte-La Rosa-Valdocco-Erdős stb.
Összességében csalódás -

Kavics Grill Étterem Velence

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
A Kavics bisztró a ritka csalódásaim egyike. Az igazság az, hogy szimatra nagyjából be tudom lőni a helyeket, amikor leülök valahol megrendelem az ételt, elég nagy biztonsággal azt is tudom, hogy az milyen lesz. A Kavics nagyon jól indított. Eleve tudtam, hogy jóbarátom itt jókat evett korábban, jó volt a dizájn, udvarias a kiszolgálás, a látványkonyha is bíztató.