DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

2021. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 10.
A Kun cukrászda fősodratú hely Dunakeszin, a fő utcán. Az árak barátságosak, a sütemények a maguk zsánerében jónak mondhatók. Némi dilemmázás után egy mákos sütit kértem, amire 600 forintot fizettem. A beltér kissé személytelen, a kiszolgálás ellenben kedves. A sütit csomagoltattam, este ettük meg egy édesszájú jóbarátommal. Ez nálam 3,5 pont felfele kerekítve.
Korrekt hot dog, olcsón -

Deli by Shell Dunakeszi

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 10.
Ritka eset, hogy valahol majdnem mindig ugyaneazt rendeljem, de akad erre is példa. Pho bárokban pho és tavaszi tekercs, benzinkutaknál többnyire Hot-dog. Ezt ettem a Dunakesziban működő Shell kútnál is. A Shell ételkínálata egyébként már évekkel ezelőtt egész jó volt s nem drága. Sajtosat kértem, mely furcsa módon ugyanannyiba került volna, mint a sima, de nem volt, elfogyott.
Összességében jó élmény -

Wu Zhou Restaurant Budapest

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Wu Zhou étteremben olyan zsánerű különlegességekre számítottunk, mint amiket ettünk Wang mester éttermeibe. Nos, ezeket nem leltük az étlapon. Kértünk tavaszi tekercset, nagy adag korrektül megsütött készterméket kaptunk, mirelitből, ez mi tagadás, csalódás volt. A rákfarok rántva is mirelitnek tűnt, de az legalább a műfajon belül egy sikerültebb termék.
Kiemelkedő élmény, döccenőkkel -

Bobo Restaurant - Haris Park Budapest

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Bobo étterem a festői, hihetetlen szakértelemmel, szorgalommal és jó ízléssel gondozott Haris parkon belül működik. A konyha a fine dining fele kacsingat, de vannak rusztikusnak mondható fogásaik is. Főszabály szerint magas szinten megvalósított fogásokat tesznek a vendég elé, de akadnak döccenők is.
Pazar hely -

La Téne Badacsony

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 4.
A La Tene nevű francia kávézó-sütiző-pékségben tavaly júliusban jártam a családi nyaralás alkalmával. Lenyűgöző kis hely ez, nem volt könnyű választani a sütik közül. Végül vettem elvitelre egy mille feuille-t (ez ugye a mi krémesünk francia változata) valamint egy browniet, amit már a strandon fogyasztottunk el a gyerekekkel. Pazar volt mindkettő.
Csodás kis hely -

Vánkos Badacsonyörs

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. március 4.
Tavaly nyáron a balatoni nyaralásunk idején elautóztunk a Vánkos mellett. Mondom a családnak, ide be kellene nézni, kívülről nagyon ígéretes a hely. Sajnos már zárva volt a kassza, nem tudtunk semmit sem fogyasztani. Két nappal később hamarabb indultunk s eleve bekalkuláltuk a megállót a Vánkosban. Ettünk egy francia csokitortát, korrekt volt, katarzismentes, 800 ft épp tisztes ár volt rá.
Átlagos cukrászda -

Főtéri Cukrászda Vác

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
A Fő téri cukrászdába is betértem a nyáron. Vác főterén fagyizni, különleges létállapot, amiért hálás az ember. Még akkor is, ha maga a fagylalt gyengécske. Bevallom abszolút nem tudom felidézni az íz és állag-élményt, viszont a jegyzetfüzetembe azt véstem fel közvetlenül a fagyi elnyalogatása után, hogy „sárgabarack – jóindulattal 3 pont”.
Albán pékség és pizzéria -

Csocsaj Pékség -Széchenyi István utca Vác

2021. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
Csocsaj néven legalább 3 albán pékség működik Vácon, a Széchenyi utcait több ízben is célba vettem. Legutóbb idén februárban tértem be, amikor egy szelet pizzát kértem, ez a szokásos kenyértésztás változat volt, mivel friss volt, még langyos. élvezetesnek nevezném. 300 forintba került, ez korrekt díjszabás, különösen Vác szívében. Tisztes 3 pont.
Jó pékség -

Lipóti Pékség Vác

2021. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
A Széchenyi utca 33 alatt működő Lipóti pékségbe az elmúlt fél év során két ízben is betértem, tavaly októberben vettem fél liter birslevet a kecskeméti gyártól, 400 forint volt, ezt jó vásárnak nevezném. Másodízben idén februárban egy Ischlert kértem, ami 290 ft volt, igazság szerint ettem már jobbat is a műfajban, de azért a 4 pontba belefér.
KFC - olyan, mint a többi -

Kentucky Fried Chicken Vác

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 3.
A váci KFC-be tavaly október 6-án tértem be, mondhatnám, hogy gyászolni a nemzeti gyásznapon a magyar gasztronómiát, de félretéve az ízetlenkedést, célom az volt, hogy vegyek valami olcsót és ehetőt. Ez volt az első váci hely aznap ahová betértem. Egy B Smart menüt kértem sajtburgerrel, ebben ugye sült krumpli is van, attól menü.