DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Mielőtt nekifogtam az értékelésnek, elolvastam Zigzag kollegina beszámolóját. Lehet, hogy azóta rendezték a felszolgálás témáját házon belül vagy nekem volt szerencsém, minden esetre az a pincér fiú, aki a legtöbbször jött az asztalunkhoz, kitűnően végezte a feladatát, egyszerűen kifogástalan volt a reakciója mindenre, az extra kéréseket kedvesen teljesítette.
Jó burgerező -

Chili's Burger Budapest

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
A Chili Burgerre fiam jóbarátja figyelt fel, aki nagy foci-rajongó [moderálva - a szerk. ]. Ott reklámozták a helyet, így amikor elindultunk a Nightwish koncertre s az autó orrát Budapest fele irányítottuk, a srác jelezte előre, hogy feltétlen elmenne a Chili burgerbe. Nem akartam kedvét szegni, ezért rábólintottam.
Remek élmény, finom ízek, pazar kiszolgálás -

Sakura Ramen - Király utca Budapest

Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Sakura Ramenbe a Nightwish koncert után mentünk be, tíz óra elmúlt már, mire odaértünk, szerencsére volt még konyhájuk. Ettünk egy remek marhahúsos rament, rákos dim sumot (ez mirelitnek tűnt) és tavaszi tekercset. A srác, aki kiszolgált nagyon nagyon kedves volt, egyértelműen távol keleti származású, de elég jól bszélt magyarul.
Értékelt: 2018. november 24.
A Lipóti pékség Biatorbágyon is azt hozza, mint másutt. Tisztes minőség, kedves kiszolgálás, korrekt árak. Itt egy Kemenes cukrászdával van egybeépítve, tavasszal zárva volt, amikor arra jártunk és kipróbáltuk a cukrászdát. Ezúttal itt kezdtünk, egy pozsonyi mákos kiflit, néhány sima, töltetlen, sós kifli-különlegességet kértünk valamint mákos croissant-t.
Átlagos presszó -

Napsugár Presszó Biatorbágy

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A Napsugár presszó nem messze esik Biatorbágy központjától, egyszerű, tiszta, civilizált presszó, nem a lepukkant fajta. Akad egy-két jobb boruk, egyébként a kínálat alapvetően kommersz. Nem leltem jobb sört a Soproni Ászoknál, ami azért, valljuk be, a nagyipari mezőnyben sem egy erős versenyző. Vettem még egy klasszikus Balaton szeletet is, a kettő együtt volt 490 ft.
Átlagos falusi kocsma -

Italbolt Biatorbágy

Értékelt: 2018. november 24.
A biatorbágyi Italboltban már jártunk évekkel ezelőtt, egyszerű kocsma volt akkor is, azóta sem változott. Az italkínálat kommersz, a kiszolgálás kedves, a tisztaság éppenséggel hagy kívánnivalót maga után. Ezúttal is fröccsöt ittunk, száraz fehérborból, a két kisfröccs 230 ft volt, meg lehetett inni. A belső teremben ültünk le, elöl nem volt hely, pedig szerda délelőtt volt.
Albán pékség, friss áru -

Álbiná Pékség Biatorbágy

Értékelt: 2018. november 24.
A méhecskéről elnevezett biatorbágyi pékség tipikus albán pékség, a megszokott választékkal. Némi hezitálás után egy virslis széthajtott tésztájú sajtos különlegességet kértünk, mivel erről mondták, hogy még meleg, valamint egy sós kiflit, előbbi 230 ft volt, utóbbi 100. Olcsó, nem ráz, van, amikor jól jön. Például most.
Értékelt: 2018. november 24.
A Czimer hentesbolt Biatorbágyon egy fogalom, a szakmában meg etalon. Budapestről is járnak ide vásárolni igényes vevők. Van egy étkezdéjük is, közvetlenül a boltból nyílik. Jómagam vásároltam marhapárizsit (2500/kiló), füstölt marhapárizsit (3500/kiló), tanyasi májast, ami egyszerűen csúcsszuper volt (2365/kiló), sajtos chilis virslit (3000/kiló), marhaszalámit (7000/kiló – ezt tévesen ütötték fel, ha valaki a számlát nézi) valamint főtt vékonyra szelt főtt marhanyelvet (5000/kiló).
Remek burgerek a Burger-Pápától -

Bamba Marha Burger - Haris köz Budapest

Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A negyediknek nyitott Bamba Marhát sem lehetett kihagyni, midőn a minap a fővárosban portyáztunk. A Brewdogban direkt visszafogtuk az ételfogyasztást - nem volt nagyon nehéz dolog, az árak hozzásegítettek ahhoz, hogy tegyük félre az éhségünk legjavát – mert eleve beterveztük a Bambát.
Korrekt fősodratú cukrászda -

Andrész Cukrászda Biatorbágy

Értékelt: 2018. november 24.
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az egyik a tisztes minőségű tejszínhab, a másik, hogy szaftos volt.