DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Klaudia söröző átlagos külvárosi kocsma, a megszokott kommersz sörökkel és töményekkel. Itt barátságos volt a személyzet, könnyen szóba lehetett elegyedni a csapossal és a barátaival is. Mivel volánnál ültem, kénytelen voltam valami alkoholmenteset kérni, ami egy szűrt almalé volt egy deci szódával felspriccelve. Írd és mondd, 50 forintot fizettem rá .
Burger-katasztrófa -

Csülök Büfé Berettyóújfalu

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A megannyi pozitív asszociációra okot adó Csülök nagy csalódásom volt. Egy hamburgert kértem, ami a műfajának egyik legkatasztrofálisabb darabja volt. Persze lehetne ezt még fokozni, ha a hús romlott lett volna, a zsemle meg száraz, akkor még rosszabb lett volna, de elég rossz volt ez így is. Lássuk csak, hamburgerkészítés á lá Oli, á lá Csülök büfé.
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A Bella Costa fősodratú magyar étterem, ez étlapon az elmúlt 50 év közkedvelt fogásai a velővel töltött sertésbordától, az Orly módra készült halon, Pékné módra készült csülkön babgulyáson keresztül az elmaradhatatlan Cordon Bleu-ig. Emellett sütnek pizzát is. Mi ettünk vaslapon sült karajt pirított burgonyával, rántott hagymakazallal, ínyenc mártással valamint toszkánnak nevezett pizzát.
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A Mátyás ranch fősodratú hely, nem tettük ki nehéz tesztnek, alapjáratú fogásokat kértünk, rántott gombát, vegyes grilltálat és babgulyást. A kolbász túlsült, a húsokat klopfolták, majd szárazra sütötték, a babgulyás jócskán túlkészült. A gombával nem volt bajunk, a krumpli mirelit volt, de hát szinte mindenütt az. A kiszolgálással meg voltunk elégedve, az árak barátságosak.
Jó kis lángosozó -

Buffalo StreetFood Deszk

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A Buffalo Street Food nevének hallatán azt hittem, hogy ez egy burgerező, ahol netán tex-mex ételeket is lehet kapni. Nos, nem így van, ez egy lángosozó, ahol korrektek az árak, finom a lángos, nagyon kedves a kiszolgálás. Jómagam némi hezitálás után egy falusi töltött lángost kértem, amiben volt sajt, kolbász, lilahagyma és hegyes erőspaprika.
Átlagos, olcsó cukrászda -

Várpark Cukrászda & Kávézó Kőszeg

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
A Várpark cukrászda egyszerű kis hely, nem messze a várfaltól. Nagyon olcsó hagyományos sütiket kínálnak, olcsó alapanyagokból. Mi egy Kőszeg sütit kértünk, piskótás krémes, csokiba mártott cucc volt, hamar elfogyott, mert nagyon éhesek voltunk. A kiszolgálás kedves, a beltér hangulatos. Átlagos hely, nekünk pont megfelelt arra, hogy inenn indítsuk a gasztroturnét.
Hangulatos borozó -

Gyógygödör Borozó Sopron

Értékelt: 2019. június 9.
A Gyógygödörben jártam 2010 előtt két ízben is, egyedi hangulatú, középkori levegőjű olcsó borozó ez. Amikor tavalyelőtt jártuk körbe Sopront, összekevertem a Gödröt a Gyógygödörrel és nem értettem, hogy változhatott meg ennyire a hely. A rejtélyre idén derült fény.
Értékelt: 2019. június 9.
A Stella fagyizó Kőszeg történelmi levegőjű, középkori hangulatú festői központjában működik. A fagyik ránézésre felhabosítottak, van, ami egyértelműen színezékes, de az eper bizalomgerjesztőnek tűnt, finom is volt, megérdemel négy pontot. Vélhetően a zöld almára nem tudtam volna ennyit adni. A fagyi állagra megnyerő volt, nem túl édes és nem éreztem benne szintetikus aromát.
Értékelt: 2019. június 9.
A Királykő Kőszeg egyedi helye. A tulajdonos benne van a szakmában rendesen, nemcsak borászként, de filmesként is, a bor témájában forgatott filmeket a borászat olyan nagyjaival, mint Dr. Csávossy György, az erdélyi borászat néhány éve elhunyt, 90 évet élt doyenje. A palackos borok értő kézzel vannak összeválogatva, a két kimért közül a Furmint megnyert, vettem is belőle másfél litert.
Értékelt: 2019. június 9.
A tejivó baromi népszerű műfaj lehetne, ha annyian nyomatnák, mint mondjuk a kínai éttermeket. Megteremtené a kínálat a keresletet. Nem volt könnyű dönteni, vannak vagány sütijeik, mindenféle megnyerő, bizalomgerjesztő joghurtos gezemice, paninik, többek között padlizsánkrémes vagy kolbászos s még sorolhatnám.