DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Kiváló kiszolgálás, finom ételek -

Pho 74 Budapest

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A pho-bárokban ugyanazokat az ételeket szoktam rendelni, pedig ez nagyon nem jellemző rám. De vannak kivételek. Halászcsárdában elmaradhatatlan számomra a halászlé és a haltepertő, pho bárban maga a pho és a tavaszi tekercs. Rendeltem hát egy pho-t grillezett kacsával, szép kacsamell szeletek érkeztek a levesben. Koriandert nem éreztem benne, ezért azt külön rendeltem.
Nápolyi pizza -

Manu+ Budapest

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A Manu plusz pizzéria egyike az autentikus nápolyi zsánerű pizzát készítő egységeknek Budapesten. A beltér nagyon puritán, némi dekor még elférne, de így is nagyon népszerű a hely, pedig alig lehet megtalálni, ide csak céltudatosan jön az ember. A pultban álló fiatal srácok gyorsak, pörgés van, így nem csoda, hogy kissé személytelenek.
Remek nápolyi pizza -

Pizza Dellarosso Budapest

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A májusi Iron Maidens koncert kiváló alkalom volt arra, hogy a nagyobbik fiammal végigpróbáljak egy sor vagány helyet, ami már egy ideje a listámon volt. Első volt a sorban a Pizza Dell Arte, mivel mindketten NAGYON szeretjük a nápolyi jellegű pizzát. Margeritát kértünk és nem spórlásból. Egyik legjobb pizzát kaptuk a maga műfaján belül.
Nyers ikra, filé helyett patkó, felkészületlen pultos -

Jurányi Suterene Budapest

Értékelt: 2019. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Jurányi Suterén listán van jó ideje, a minap végre sikerült ide is eljutni. A dizájn fiatalos, nem minden terem egyformán igényes, a mienk inkább étkezdére emlékeztetett. Halászlét kértem, amibe pontyfilét ígértek. Kaptam egy téglaszínű, turmixolt levet, ami egyébként nem volt rossz ízű, maga a lé megér három pontot.
Remek hely, akárcsak a testvére -

Brunch Bistro Budapest Budapest

Értékelt: 2019. november 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Brunch bisztróról elolvastam az előző értékelést, érdekes, hogy mennyire másképp láthat néha egy helyet két sokat tapasztalt tesztelő. Nekem nem tűntek túlzónak az árak, tetszett a beltér, két pincérrel volt dolgunk egyik hideg volt és személytelen, de udvarias, a másik meg kedves, kommunikatív. Utóbbival volt több kontaktusunk, így az ő hozzáállását díjazom az 5 ponttal.
Jó kis hely, kis odafigyeléssel még jobb lehetne -

Meataly Trattoria & Grillbar Budapest

Értékelt: 2019. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A spagetti (rákos, tintahalas, paradicsomos) remek volt, a kardhal carpaccio szintén. Bár a jégsaláta helyett jobban örvendtem valami aromásabb salátanövénynek, pl mustárfűnek, amit valamiért a legtöbben idegen nevén rukkolának neveznek. Utóbbi a napi ajánlatban, amit fekete táblára írva olvashattunk a bejáratnál 3800 ft, az étlapon 3200.
Remek étterem a Gozsduban -

Mátka - Gozsdu Udvar Budapest

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Mátka az utóbbi idők egyik kiemelkedő élménye volt. Nagyon tetszett a modernül magyaros beltér, és az is, hogy az étlap a hagyományos magyar konyhára épít, azt prezentálja korszerű felfogásban. A kacsamáj-terrine (3390) finom volt, az epres mártást lecserélném valami mutatósabbra, az erdei gombakrémlevest (1890) mind tálalásra, mind ízre a csúcskategóriába sorolom, akárcsak az édesköménnyel körített remekül hőkezelt, bőrén sült fogast (3590) és a Rákóczi túrós ihlette túrógombócot (1690).
Remek borbár -

Easy Wine Budapest

Értékelt: 2019. november 27.
Az Easy Wine nevű helyet az autóból néztem ki magamnak a Hold utca és a Kálmán Imre utca sarkán. Gyakran, nagyjából havonta járok arra és addig nem volt ott vendéglátóhely. Meg is tudtuk, miután sikerült még aznap visszatérni, hogy épp a nyitás napján szúrtam ki őket. Korrekt falatkáik vannak, apróhal chipszet kértem (1290 ft) valamint csirkeszárnyakat (1490).
Értékelt: 2019. november 27.
Az Empanada Story őszinte hiteles, egy témájú hely. A kiszolgálás kedves, a beltér hangulatos, az árak megfizethetőek és az empanadak finomak. Kétfélét kértem, egy marhahúsosat és egy kolbászosat, mindkettő megelégedésünkre szolgált. Nem ültünk be, az utcán ettük meg őket, mert sürgős söröznivalónk volt. Nem lenne ellenemre, hogy alkalomadtán a családommal is betérjek ide.
Értékelt: 2019. november 27.
A Liszt étterem nyitását nagyon vártam, mivel az anyaintézmény, az Aria hotel másik étterme, a High Note Sky bar kiemelkedően jó élményt adott, s az üzletvezető beavatott azon tervébe, hogy nyitnak egy fine dining éttermet is a földszinten még az idén. Az árak helyenként brutálisan elszálltak, egy 700-800 forintos polci árú sörre 3100 forint erős túlzás, különösen, hogy pl.