DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

Átlagos büfé -

Mi Kedvencünk Gárdony

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
„A mi kedvencünk büfét” az különbözteti meg „A mi kedvencünk” bártól, hogy ennek van pultja kifelé is, amellett, hogy a másik pultja a strandra néz. A választék is más itt. Magyaros főtt ételek helyett street food slágerételekben utaznak, burger, hot dog, gyros. Jómagam egy lángost kértem.
Nem vettek figyelembe -

Ficak Büfé Gárdony

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
A Ficak büfé vélhetően nem rossz hely a kínálata, dizájnja és árai alapján. Mindazonáltal nem teszem az ajánlott kategóriába, mert szerintem, ha nyitás előtt érkezik egy vendég és van egy üres teraszunk, akkor hellyel kínáljuk. Kínálás nélkül visszamentem fél óra múlva, pár perccel nyitás előtt, elég látható voltam, nem sokan voltak rajtam kívül, tán még egyik asztalnál ült még egy hölgy.
Igényes kézműves pékség -

Három Tarka Macska - Pozsonyi út Budapest

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Három Tarka Macska három éve nyitott, akkor egy kedves ismerősömmel betértünk, ettünk valami péksütit, nem volt rossz, de nem is hatott meg nagyon, az árát sokallottuk, erős négy pontra taksáltam őket.
Átlagos fagyi -

Caffe Feeling Tihany

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
A Feeling nevű helyen a gyermekek kívánságára megálltunk 2016-os tihanyi látogatásunk alkalmával is, mindenki fagyit evett, a produkció akkor is átlagosnak tűnt. Ezúttal egy gombóc mangófagyit kértem, némi gondolkodás után, 300 forintba került. A dilemma ugye az, hogy adjunk-e bizalmat egy gyümölcsfagyinak vagy maradjon a kvázi biztos csoki-vanília-sztracsatelle-sós karamell vonal.
Jó hangulatú terasz gyenge itakválasztékkal -

Bringa Bár Tihany

Értékelt: 2020. szeptember 2.
A Bringa bár egyszerre biciklijavító meg bicikli kölcsönző, ha jól néztem továbbá pedig bár. Csak készpénzzel lehet fizetni, mint egyébként Tihanyban sokfelé. Még épp volt pénzem egy szörpre. Ittam volna szívesen sört is, de komolyan szoktam venni, hogy ha vezetek akkor tartózkodom az alkoholtól. Csak nagyipari sört tartanak egyébként, csapon Ászok és Dreher van.
Értékelt: 2020. szeptember 2.
A tihanyi rév mellett nem rossz gondolat fagyizót üzemeltetni. Elvégre meleg van, az ember vár a kompra, s ezidő alatt szívesen elnyal egy fagylaltot. Vagy kettőt. Jómagam egy gombóc fekete ribizlit kértem, korrekt volt, tisztes négy pont. 290 forint volt, ami baráti díjszabásnak neveznék. A kiszolgálás is rendben találtatott. Jó szívvel ajánlható hely.
Értékelt: 2020. szeptember 2.
A Piac placcra reggel érkeztem, amikor nem volt még konyha, így csak egy limodánét ittam, ami nem volt rossz. Ehettem volna croissant, szendvicset, de arra nem volt ép gusztusom, ahhoz nem voltam elég éhes. Szívesen megkóstoltam volna viszont a konyha produkcióit. A dizájn tetszett, bíztató, hogy tartanak minőségi borokat és korrekt söröket is.
Remek hely -

Kompra Café Tihany

Értékelt: 2020. szeptember 2.
A Kompra kávézó-bisztró egy új hullámos hangulatos egység a tihanyi rév mellett. Kifejezetten tetszett a beltér, a kiszolgálás is kedves. Tartanak kézműves söröket, ezeknek az ára sem vészes. Manaság, amikor egy jobbacska kézműves sör nagyon sok helyen 1000 ft felett van s a szaküzletben is 700-800 ft a legtöbbje, az ember örül, ha kap egy New England IPAt 800 ftért, jelez esetben a Yeatsside főzdétől.
Remek cukrászda -

Kemenes Cukrászda Tihany

Értékelt: 2020. szeptember 2.
A Kemenes cukrászda garancia az általam jellemzően felfele kerekített, 4,5 pontos minőségre, amit a fősodor csúcsaként szoktam jellemezni. Nem volt ez másképp Tihanyban sem, azt leszámítva, hogy az itteni kilátással nem vetekedhet sem a biatorbágyi, sem a Vámház körúti, sem az Attila úti. Egy citromos tarte-ot rendeltem továbbá két deci frissen préselt narancslevet.
Értékelt: 2020. szeptember 2.
A Malackrumpli Tihany egyik nevezetes modern bisztrója. A dizájn remek, kívül belül. Már amennyire persze meg tudtam ítélni kívülről, mert nem lehetett bent leülni, ezt pedig meglehetősen kategorikusan fejezte ki a pincér, mindenféle sajnálkozás nélkül, szinte rendre utasítólag. Hölgy társai kedvesebbek, ezért erre a szempontra adok 4 pontot.