DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Értékelt: 2019. május 7.
Budakeszin van egy kávézóként, sőt cukrászdaként is üzemelő Jókenyér pékség. Mivel sietős volt a dolgom, elvitelre kértem egy feketeerdő tortát, mely jónak volt mondható, katarzismentes volt, azaz nem átütő, mondjuk 595 forintért ritkán kap az ember csúcsélményt. Kértem továbbá két féle akciózott stanglit, ezeknek 45 forint volt darabja, nagyon finomak voltak, nem is élték meg, hogy hazavigyem őket, megettem az autóban.
Albán pékség -

Flóra Pékség Budakeszi

Értékelt: 2019. május 7.
A Flóra pékség egyike azoknak a pékségeknek, melyek Budapesttől Szarvason át Aradig szinte egyformák. Puffasztott kenyér, nutellás bukta, virslis bukta, mákos tekercs stb. Alighanem ezek a sokat emlegetett albán pékségek. Ezúttal egy virslis széthajtott sajtos péksütit kértem valamint egy négyes szett minibagettet, utóbbi 100 forint volt, előbbi 220.
Egyszerű kocsma -

Piccolo Söröző Budakeszi

Értékelt: 2019. május 7.
A Piccolo söröző az Amnézia tőszomszédságában működik, Budakeszi buszállomása mellett. Olcsó, egyszerű hely, még egyszerűbb, mint az Amnézia. Két deci Kinley gyömbért ittam, 160 forint volt, ami igencsak barátságos. A 400 forintos Dreher már kevésbé, de azért az sem tragédia, másutt drágább, de ezen a szinten, egyszerűbb kocsmákban 300-350-ért többnyire meg lehet kapni.
Átlagos kocsma -

Amnesia Söröző Budakeszi

Értékelt: 2019. május 7.
Az Amnézia söröző Budakeszi buszpályaudvara mellett működik a szomszéd, Piccolo nevű, azonos műfajban utazó kocsmával együtt. Ez valamivel hangulatosabb. Az árak barátságosak, mint a lepusztult kocsmákban általában. Egy teát kértem, méz nem volt hozzá. 220 ft-ba került, ami igen kedvező. A pultos hölgy nagyon kedves, valahogy nehéz összeegyeztetni a mosdó feliratával a megnyerő modorát.
Gyenge zsemle-szendvics, átlagosnak tűnő általános felhozatal -

Keszi Bisztró Budakeszi

Értékelt: 2019. május 7.
Átlagos kifőzdének tűnik a hely, amolyan tálcatologatósnak. Sietős volt a dolgom, így csak egy szalámis zsemlét kértem, mely 290 forintba került, ami kifejezetten baráti. A szalámin kívül volt benne sokféle zöldség, amit értékeltem. De óh, jaj, margarint kentek bele. A jelek szerint nem hallottak arról, hogy „margarine is not food”, ahogy azt Anthony Bourdain megfogalmazta.
Legjobb élmények egyike -

High Note SkyBar Budapest

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A High Note Sky Bar volt az utóbbi idők, értsd a 2019 esztendő eddig eltelt négy hónapjának egyik legjobb, legátütőbb, leginkább katartikus élménye. Pedig sikerült ezidő alatt jó pár kiemelkedő helyre eljutni, köztük csillagos séfek éttermeibe is. A kiszolgálás egyszerűen kifogástalan, a felszolgáló hölgyek-urak megnyerő modorúak, a kellő mértékben közvetlenek, veszik a lapot, minden mosolyuk, minden reakciójuk természetes, kedves és helyén való.
Értékelt: 2019. május 7.
Tavaly júniusban Székesfehérváron az első hely, ahová enni beültem, a Papito volt. Csábított a lepény, a burger, a pulled pork szendvics, de végül fish and chipszet ettem. A sült krumpli korrekt mirelit volt, lehet, hogy a hal is, de mivel még nem találkoztam ezzel a márkával, ezt nem állíthatom biztosan. Tény, hogy szaftos volt a hal húsa, kérge ropogós és kompakt, ízlett.
Adalékanyaggal felfújt fagyi -

Amarena Fagyizó Székesfehérvár

Értékelt: 2019. május 7.
Úgy hallani, hogy van albán pékség és albán fagyi, mindkettőnek a tetszetősség és az olcsóság adja a vonzerejét. S mindkettő sok levegőt ad el a szubsztanciában. Hogy az albán gazdasági háttér mekkora nem tudom, de e két típus jól megkülönböztethető mind a pékségek mind a fagylaltozók között.
Értékelt: 2019. május 7.
Egy söröző egy forgalmas helyen sikeresélyes vállalkozás. Mind a magyar közönség, mind a turisták hatalmas mennyiséget fogyasztanak éves szinten a nagyipari sörökből, amin az alacsony elállítási és beszerzési költségeknek köszönhetően komoly haszon van, ellentétben a csúcssörökkel, melyeket közkeletűen kézművesnek neveznek, de mivel ezzel a kategóriával van, aki visszaél a legjobbak megalapították két éve a kraft-szövetséget.
Továbbra is csúcsélmény -

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly.