DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre ceglédi értékelései

Jobbacska söröző kommersz sörökkel -

Dreher Söröző Cegléd

Értékelt: 2017. január 25.
A Sörbár egyszerű, kommersz kocsma, némi intimitást biztosító szeparékkal, akár hangulatosnak is mondható beltérrel és barátságos árakkal. Egy Aranyászok sör itt mindössze 300ft, ezt érdemes összevetni legalább két osztállyal lennebb levő, szintén ceglédi Kedves presszóval, ahol 350. Van pár korrekt pálinka is, egyébként az italfront elég kommersz, legyen szó borról, sörről vagy töményről.
Értékelt: 2017. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Olcsó húsnak híg a leve – mondja a közmondás. Jómagam az olcsóbb megoldást választottam a Zöldházak cukrászdában, így csak magamra vethetek, ha nem részesültem katartikus élményben. Egy csokis szeletet (250) és egy „sportszeletet” (270) kértem (ezt normál méretű tortának kell elképzelni), ami olyan volt, amilyen szokott lenni: átlagos.
Olcsó, szeretnivaló, egyszerű gyorsétterem -

C-1 Gyorsétterem Cegléd

Értékelt: 2017. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A C1 gyorsétterem engem megnyert magának. Egyszerű ételeket kínálnak, lángost, burgert, gyrost, hot dogot, néhány klasszikus fogást (rántott csirke, gomba karfiol, stb 990 forint és 1090 ft között körettel és 2 dl üdítővel együtt számolva)
A pultban kedves, mosolygós fiatalok, az árak zavarba ejtően kedvezőek, sima lángos 200 ft, hamburger 400, hotdog 280.
Kellemes kávézó, söröző, pizzázó, burgerező -

Flamingo Cafe Cegléd

Értékelt: 2017. január 25.
A Flamingó kávézó egyben bár, hamburgerező és pizzéria is. A hamburgerhez marhahúspogácsát sütnek, nem hallottam sercegést mikrocsilingelést igen, így vélhetően abban melegítik meg a zsemlével együtt, amit érdekes módon pirítanak is kicsit. Kár volt beletenni a zsemlét a mikróba, túlforrósodott.
Átlagos pékség, korrekt linzer -

Gezim Pékség Cegléd

Értékelt: 2017. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Gezim pékség egyszerű pékség kis alapterületen viszonylag szűk választékkal. De azért a péksütemények és kenyerek mellett helyet kapnak az édességek is. Kértem egy sima meg egy diós linzert (140 ft darabja), nem volt hiba egyikben sem, tisztes átlagos minőséget képviseltek, akárcsak maga az üzlet. A kiszolgálás udvarias, a beltér rendezett, de érdektelen.
Gyenge, érdektelen, lepusztult kocsma -

Kedves Eszpresszó Cegléd

Értékelt: 2017. január 25.
A Kedves presszó a legegyszerűbb kocsmák egyike. Az italválaszték rendkívül szerény, nem egyszerűen csak és kizárólag kommersz termékekre összpontosul, hanem azok közül is igen keveset sorakoztatnak fel. Ehhez képest az árak nem mondhatóak nagyon kedvezőnek, míg egy lakitelki sokkal színvonalasabb kocsmában 280, vagy a szintén sokkal nívósabb ceglédi Sörbárban 300 egy Aranyászok, itt 350, a Dreher 380.
Értékelt: 2017. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kedvelem a Félegyházi pékségeket, a szegedire figyeltem fel először, de az is lehet, hogy a bajaira. Sokkal igényesebb a berendezésük, mint a legtöbb pékségnek, s amit külön szeretek, hogy nem egy kaptafára mennek. Itt az ablak mellett fut egy pult, annál telepedtem le. Tartanak szendvicseket, a tonhalas tetszett a legjobban, 340 ft-ért abszolút jó ajánlat.
Barátságos kávézó Cegléd központjában -

Creme Cafe Cegléd

Értékelt: 2017. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Cegléd központja jó pár helynek otthont ad, aminek igencsak örvend a kulináris kalandozó. Nem minden városban van ez így. A Creme kávézó is a Szabadság téren működik. Wifi nincs, pedig jól fogott volna, egyik családtagom kért meg, hogy nézzek utána az Arany kaviár műhelyében készülő magyar kaviár árainak, ezt csak a következő egységben tudtam abszolválni.
Kedves kiszolgálás, baráti árak, remek élmény -

Update1 Cegléd

Értékelt: 2017. január 25.
A Norbi Update a Délibáb kávézó mellett működik Cegléd fő terén, a Szabadság téren. Ez egyszerre mini-bolt, ahol kapni a Norbi-termék széles választékát, beleérve a brut pezsgőt is, amit Izsákon készítenek, ára is ennek megfelelően kedvező. Kértem egy üdítőt, 800 ml 300 forint volt, drágának nem mondható, de jónak sem.
Korrekt reggeliző-kávézó Celgéd szívében -

Délibáb Kávézó & Street Food Cegléd

Értékelt: 2017. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Délibáb kávézó Cegléd központjában, a Szabadság téren működik. Azzal ültem be, hogy eszem valami jó reggelit, így is lett. Több dolog is csábított, végül egy Croque Monsieur mellett döntöttem, ami 850 ft-ba került, korrektül volt elkészítve. Elég sok időbe tellett, míg megkaptam, de lehet, hogy ez csak szubjektív megélés volt, mivel már nagyon indultam volna tovább.